Kocam Aldatıyormuş...

Ne zaman öğrendiniz bunu?

Ne kadar sakin ve mağrur anlatıyorsunuz durumu?

Çok ciddi bi şeyden bahsettiginizin farkında mısınız?

Bilmiyorum konu bana gecmedi.
Bu sabah öğrendim henüz, hala anlam verebilmiş değilim çünkü. Ciddiyetin de farkındayım evet ama kafam allak bullak sakin düşünemiyorum. Vurmakla kırmakla elime hiçbir şey geçmeyeceğinin de farkındayım çocuklarım için güçlü durmak zorundayım kendimi yerlere atınca olağan durum değişmeyecek.

Geçmiş olsun öncelikle çok zor bir durum boşanabilecek gücünüz var mı maddi ve manevî ne denir hiç bilmiyorum ama bunun devamı gelir affedersen
İlk evlilgimde bende çok seviliyorum zannediyordum adam biraz tipini düzeltince eline para geçince beni aldatmış üstelik çok aşığım diyordu bana ama mahkemeden çıkarken seni hiç bir zaman sevmedim deyiverdi

Sabah bunu öğrenip buraya yazacak sakinliği bulmanız tuhafmis benim dünyam yıkılmıştı şok geçirmiştim ilk öğrendiğimde kimseye anlatamamıştım ilk 2 gün kendime gelememistim

Yalamak yutmak olarak değerlendirmeyin sadece lütfen. Ben gurbetteyim ve annem babam boşanmamı hele bebek varken boşanmamı kabul edecek tipler değiller. Hepsini geçtim maalesef ki seviyorum lanet olsun ki
Gerçekten hala seviyormusun tamam hemen silip atamazsın ama dünyan yıkılmış gibi hissetmedin mi herşey değersizlesmedi mi

2 sene diyorsun 2 sene… hani bir anlık bir hata değil bu. 2 sene bile isteye yapılan bir hareket. Sen hamileyken birde…
Aynısını sen ona yapsan bu şekilde karşılar mıydı? Yoksa direk kapının önüne mi konulurdun?
Bu kadar sevilmeyi hak etmiyor böyle erkekler. Bu kadar da merhametli olmayın. Merhamette bile bir sınır olmalı. Fazla merhamet vefasızlık getirir işte.
Çocukların için boşanmayı düşünmüyor olabilirsin. Ama keşke eşin de çocukları düşünüp bu haltları yemeseydi.

Leşş herif ya
tabi ki böyle adamı boşamalısın ama okuduklarinin hepsinin ekran görüntüsün al tabi ki

Oturup eşimle bu konuyu konuşmadım silmediği kalan mesajlardan algıladıklarım bunlar. Bekarlık döneminde sosyal mecralardan eklediğini çok beğendiğini yazdığını ama kadının cevap vermediğini neden o zaman tanışmadıklarını soruyor bayana, bayan nasip kısmet bu zamana diyor. Belden aşağı herhangi bir muhabbet olmadığı için öyle yorumladım belki cinsellik de var bilemiyorum..

Niye hep kadın çabalıyor evlilik kurtarmak için? Adam başkasını seviyor, neyini nasıl kurtaracak? Çocuk yaşta evlenmiş iki insan ve düşüncesizce yapılmış iki çocuk var ortada. Ne evlilik kurtarması, cehennemin dibine kadar yolu var.

Sabah bunu öğrenip buraya yazacak sakinliği bulmanız tuhafmis benim dünyam yıkılmıştı şok geçirmiştim ilk öğrendiğimde kimseye anlatamamıştım ilk 2 gün kendime gelememistim
Sadece içimi dökmek istedim arayıp konuşabileceğim böyle böyle oldu diyebileceğim arkadaşlarımızın hepsi ortak çevremiz. Rezil olmak istemiyorum aldatılan mağdur gözüyle bakılsın acınsın istemiyorum.

Çok haklısınız dışarıdan okumuş olsam bende aynı yorumu yapardım ama işin içine girince durum çok farklı oluyormuş meğer

Kocası o kadını beğendi diye konu sahibi tipini tarzını mi degistirsin ?
Erkekler böyledir kısa olursan uzuna
Esmer olursan sarışına
Kilolu olursan zayıfla zayıf olursan kilolu ile aldatır aldatmak için hep bahaneleri vardır benim aldatıldigim kadını görseniz bu mu yani derdiniz?
Ona söylemiştim bari aldattığına hayatını mahvettiğine degseydi diye ?
Tamamen aşağılık kompleksi yüzünden aldatıldım

Aldatılan niye acınacak hale geliyormuş saçma birşey bu düşünceden hemen vazgeçin asıl zavallı ve acınacak durumda olan aldatan kişi metresi

Ne evlilik kurtarması?
Çocuk olunca niye "ama olmuyor"?
Yapmayın rica ederim. Herif her çiçekten bal alacak,bende masa hazırlayıp daha çok koynuna gireceğim ki evine bağlansın yuvam kurtulsun öyle mi? Ağam paşam oh ne güzel.

Tabiki de cehennemin dibine kadar yolu var sadece kocamı seviyorum diye yazdığı için öyle yorumladım. Kendi açımdan düşünecek olursam ben sinsice tüm delilleri toplar sonra da tekmeyi basardım. Ama kadın seviyorum diyor, sizce bunu söyleyen kadın boşanır mı boşanmaz. Bundan dolayı da evliliğini kurtarmaya bakacak başka yolu yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…