Kocam Aldatıyormuş...

Bende 27 yasındayım 2016 da üniversite 1 e yenı baslamıstım yerınız okulken neden koca evıne gıttınız okumayıp? Sogubkkanlılıgınızı tebrık edıyorum. Direkt boşanın bence hain herif

Estetik olun ne demek ya sız ıyı mısınız? Cırkınsın aldatılırsın demeye geliyor bu ne munasebet kız neden aldatılıyo dıye estetik olsun

Yuvani kurtar boşanma demek affet demek oluyor evet.

Boşanmayacağınız adamın telefonunu bilgisayarını kurcalamayın net. Öğrendikten sonra hele birde ayrılmayı düşünmüyorsanız ruh gibi oluyorsunuz paranoyak oluyorsunuz. Boşanın en iyisi bu bu düşüncelerle yaşanmaz kendinize bu eziyeti yapmayın

Kusura bakmayın ama mesajınızda ilk takıldığım nokta "sordum çok iyi kız diyorlar ama benim kocayı götürüyor iyi kız." cümleniz oldu. Kocanızın yaptığı yanlışın büyüklüğünün farkındamısınız? Vazgeçemeyecek olduğunuz için hemen karşı tarafı suçlamanız doğru mu? Akıl sormuşsunuz ama siz zaten kocamı seviyorum bebeğim küçük diyerek bu durumu sineye çekeceğinizi açıkça belirtmişsiniz. ama yine de fikir istiyorsanız anında boşayın. Kolaylıklar.

eğer kendinize acınmasını istemiyorsanız kendinize olan saygınızı da kaybetmeden kurtarın kendinizi, çocuklarınız böyle sağlıksız bir ilişkinin içinde büyüdüklerinde sağlıklı bir hayatları ve psikolojileri olabileceğini mi düşünüyorsunuz?

den olmuyor biliyor musun bizzat çok yakınımdan yaşadım. Yorumda da yazdığım gibi kadın çalışıyordu evi arabası vardı. Adamı evden kovdu boşandılar sonra ilk okul çağındali çocukla

bu da kadını kandırmak oluyor bir nebze aslında ortada gerçekler var bence uyanması lazım

hala kocanızı suçlamadığınıza inanamıyorum şaka gibisiniz. Kadın size sen önce git kocana sahip çık seni ilgilendirmez benim ne yaptığım derse nasıl bir duruma düşeceğinizin farkındamısınız? Neden yanındakinin yaptıklarını görmeden başkasını suççlamayı tercih ediyorsunuz?

Estetik olun ne demek ya sız ıyı mısınız? Cırkınsın aldatılırsın demeye geliyor bu ne munasebet kız neden aldatılıyo dıye estetik olsun
Aldatılıyor diye estetik olsun demedim asıl siz nasıl anlıyorsunuz okuduğunuzu gerekirse dedim kendini iyi hissetmek için, bu bir nevi kendine yatırım yapmak kendine iyi bakmak, bu devirde zaten yaptırmayan yok gibi 2 çocuktan sonra vücudun bozulması da gayet doğal tabi ki değişim içten başlar ama dış görünüşünü başkasıyla kıyaslıyorsa çözümü olmayan bir şey değil. Kendine güveni geldikten sonra zaten o adam için değmediğini anlar ama önce nasıl kazanacaksa o özgüveni onu yapması lazım.

8 yıl ya , dile kolay. Nasıl bir zehirlenme anlamıyorum, celladına aşık derler ya o hesap olmuş. Umarım kendini kurtarabilir ama 8 yıl çok uzun bir zaman..Yazık günah bir ömre.. çocuk doğursa ne olacak, bir cehennemin içinde çocuk doğurmak büyük bencillik..

O kadin gitse başka kadın gelecek. Gerçekten bunu anlamak çok mu zor! Adamın içinde bu var, öyle veya böyle aldatacak birini gene bulacak..

Çocuk olursa belki evine baglanirmis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…