Koca dirdiri

ben senin yerinde olsam asla bu kadar yükün altına girmem. benden kıymetli ne var. çocuğun en güzel zamanlarını kaçırıp heba ediyorsun boş vere.

eskı konu

bak canım hayat müşterekse iki kişi için de müşterek. evle ilgili iş yapması, çocuğa bakması direkt senin görevin değil ki o sana yardımcı olsun. evde yaşayan kaç kişi varsa hepsinin ortak sorumluluğu..
çocuğu tek başına yapmadın, babanın bakması anneye yardım etmek değildir görevini yapmaktır.
açsa yemek pişirecek, ev işi varsa ev işini yapacak. bu onun da görevi ve sorumluluğu aynı senin olduğu gibi..
kesinlikle alttan alma kesinlikle bir şey yaptığında teşekkür edip onore etme çünkü görevini yapan birine teşekkür edilmemeli zaten o zaman böyle üste çıkar.
ben ilk evlendiğimde eşim sağda solda çıkardığı üstlerini bile topluyordum yıkıyordum biri eksik olsa böyle söyleniyordu.
sonra dedim lan senin uşağın mı var, kirli sepetine atmadığın hiçbir şeyi yıkamayacağım.
sonra o kıyafetleri kirli giye giye, eve anası vs geldiğinde ortalıkta üstünü başını göre göre adam oldu.
vaktim yoksa evi bok götürür, vaktim yoksa yumurta kırar yerler oğlumla bu kadar basit.
ne kocamızın ne çocuklarımızın kölesi değiliz.
çok meraklıysa çağırsın anasını kendine hizmet ettirsin bu kadar basit.

Çocuğu sonraya erteleseydiniz keşke. Bu tempo aşırı zor.. yemek olayı bukadar sıkıntıysa bebek ne yiyor?

Beş sene olmuş. Tavsiyelerin bir anlam ifade edeceğini sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…