Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cemreeee ben bugün bütün gün yattım kasık ağrıları ve ara ara sızılar var her iki tarafta da... gebelik belirtisimdir acaba çok umutlandım bu ay yaaa inşallah yüce Rabbim nasip eder...

inşallah canım ben çok dıkkat etmedım ım kalkım olmadı siz önemseyın ve kesınlıke hep yatın sadece lavoba inşallah hmılesındr canım hadı bakalım sız olunya

kızlar burda sizn yazdıklarınızı okuyunca mutlu oluyorum kader arkadaşlarım tek esellım sizlersiniz deseğini için hepinize teşekkür ederim canlarım çooook ağrım var geberiorum nasıl bıtıcek böle bilmiyorum heralde döllenmeden sonra olunca kötü oluyo ağrı fena canlarım sizin ıyı haberlerınızle mutlu olucam inşallah bende ...

ben öyle düşünmüyorum canım senn adına ümitliyim bana herkes olumlu bakıyodu döllenme var dıye ama kısmet ben senın için gayet olumlu düşnüyorum benım tutmadı dıye sakın umıtsızlenme beklemedığnde olur bılıyosun

kızlar çok kötüyüm bu ayda itti tekra çarşamba dokor çağırdı bakalım ne diycek

canım hakkında hayırlısı böyledir belki gerçekten zor bi durum tam oldu derkennnama belki öbür aya çok güzel haberler verirsin belki hiç belli olmaz.bakalım doktor ne dicek?adet günün kaç gün geçmişti canım senin bende beklemedeyiim ya ondan soruyrum?

tam 4 gün bıtmişti senın gününmü hadı inşallah senın olur benım olursa bıdahakı aya artık

ii geceler,,bende geldim...ve malesef kötü haberlerle...
yine olmadı yine olmadı...teklemedi yine..28.gün ve o tanıdık kırmızılar..oysaki umutluydum bu ayda da önceki aylar gibi...içimde bir yerler asla vazgeçmedi umud etmekden...beklemekten...her ay aynı hayal kırıklığıyla başbaşa kalsa da üzülse de yıkılsa da asla vazgeçme di arkadaşlarım...şimdi yine aynı suskun aynı durğun hallerdeyim...sizlerde de oluyormu...kırmızıların ardından bir içine kapanıklık bir mahsunlaşma ve bir hayattan elini eteğini çeker gibi garip bir haller oluyor bana...herşey bitmiş her şey tükenmiş gibi bir son..neyse..içinizi karartım gece gece...

Son düzenleme:
Bu ay bayrama denk geldıgı ıcın doktorum bu ayı gecelım,ara vermek zorundayız dedı. Ama ben devam etmek ıstıyorum

sevdecim üzülme dicem ama nafile napıcaz biz seninle bilemiyorum bak yine söylüyorum sen önümüzdeki ay sıkı bir takip yaptır bence bunun için de önce adetinin 3. günü doktora git durumuna göre bir tedavi düşün klomen ile sonrasında da düzgün gelişiyormu yumoşlar baktır ve çatlatma iğnesi ol derim ben eşinde de sorun yoksa olur bence bu şekilde.sen ne yapmayı düşünüyosun??

bugün çatlatma iğnesi olucam pregnly 5000 likten 2 tane öğlenden sonra vurdurucam benim zorla büyüyen yumoşum bakalım bana meleğimi getirebilicekmi bu hafta yoğun çalışma tempoları içinde olucam rabbimden hayırlısını diliyorum.gördüğüm iğne tedavisinden, geç büyüyen yumoşumdan ve vurulacağım çatlatma iğnesinden dolayı tam 14 gün sonra adet olacağım eğer gebelik oluşmazsa.9 kasım olan tarihimi 15 kasım olarak değiştirirmisin frendly cimmm ...

bu suskunluk içine kapanıklık tek sende olmuyo canım merak etme bende de oluyo öyle insan umut ediyo sonrasında gerçekleşmeyince herşeye sitem edip hayata küsüyo sanki bana yine yalan söyledin diyenapalım üzülmicez çabalara devam rabbim bu çabalarımızın emeğimizin karşılığını verir inş...

selam ben tedaviye yeni başladım yumutlama çok azmış 0,3 dedi .doktor bana 1 kutu klomen verdi adetin 3.günü kullanmaya başlıyacağım.doktor 11.günü gel dedi.yumurtlamanın çok olması için mi yoksa çatlama filan olması için mi anlamadım klomen kullananlar varsa lütfen cevaplasın bu hapı kullanmaya başlayınca aşamaları neler beni neler bekliyor

sevdecim benı hatırlıyorsan çok bekledim oyle hamıle kaldım her ay senınle aynı seyı yasadım bılıyorsun kesinlikle umıdımı kesmıstım ama noldu ve sonunda istediğime kavustum demekkı gercekten zamanı varmıs bıraz oluruna bırakmak gerekıyor herkesin aynı duyguyu yasaması dileğiyle

canım haklısın..evet bende kafaya koydum..adetimin 3.günü bugün dü..pazar a denk geldi..yarın gideceğim..ve klomene başlayalım diyeceğim...6 ay oldu tam olarak klomen kullanmayalı...takip haftası bayrama denk gelen hafta..ne yapacağım bilmiyorum..en son cuma günü 8.gün olacak..çatlatma iğnesi için tatil giriyor araya..bilmiyorum ki...ama ben yinede klomene başlayayım diyorum..bende anlamıyorum ki..sende bişe yok eşinde bişe yok diyor doktor ama gel görki olmuyor olmuyor olmuyor....gerçekten yoruldum ama başa gelen çekiliyor işte...bi bakayım sen neler yapmışsın..okuyayım..

Son düzenleme:
hadi bakalım gülüm..sıkı calış emi..gerilmeden işin tadına vara vara mumkünse...umarım güzel haberler verirsin..
inşallah canım ya...evet üzülüyoruz ama yapacak bişey yok..Allahın hikmetinden sual olunmaz..

ah gülüm hatırlamazmıyım...bilmezmiyim..sen hamile kalınca cok sevinmiş ve bende umutlanmıştım..inşallah gün gelir bizde sevinenlerden oluruz..

canım doktora gidemesen de klomen iç bence günde 2 tane.gerçekten kötü zamana denk gelmiş bu ay sen dün hastalandın sanırım 14 kasım da gidersin bayram bitince gerçi 16. günün oluyor ama sen çalışmalarını yaparsın gün aşırı 16. gününde de en azından yumurta varmıydı boyutları nelerdi çatlama olmuşmu onları görürsünüz.hadi bakalım inşallah yeni ay yeni umutlar canım benim.
benim için ve eşim için de tabiki çok yorucu geçti bu ay sevde yeni doktorumda ilk ayımdı 3. günümde gittim muayne etti 3 folikülün var dedi Femara isminde bir ilaca başladık klomenden daha etkiliymiş aynı klomen gibi içip 9. günümde gittim 11,10,13 mm olmuşlar çok iyi dedi soldaki 11 mm lik yumurtamın üzerine gitti tüpüm o tarafta olduğu için.ama büyümesi durmaya başladı 75 lik menogon a başladık sonra 150 ye çıkardı işte 18. günümde annnca güç bela 15.2 mm oldu o gün ve dün de 150 lik menogon vuruldum heralde 16 ya ulaşmıştır bugün de öğlen pregnly vuruldum pazartesi ve salı ilişki işte sonra da gün aşırı devam edin dedi.yani 18 mm nin üzerinde olması daha iyi olurdu tabiki ama diyor doktorum bu ay ancak bunu yapabiliyoruz dedi işte biraz çatlatma iğnesi de çatlamadan önceki son gelişimine yardımcı oluyomuş belki 18 olur çatlar:) ama rabbimden hayırlısını diliyorum iğnelere geç başladık yumurta sağlıklı mı zorla büyüttük çünkü umarım yine bir düşük yaşamam o yüzden bu ay olmicaksa sa olmasın.hayırlı ise olsun.önümüzdeki ay iğne ve ilaca aynı anca başlicaz ve eğer sağlıkla düzgün zamanında gelişen bir yumurtam oluşursa aşılama düşünüyoruz.yumurtam bu kadar zor gelişiyoken doğala bırakıp hamilelik ihtimalimi düşüremem.zaten bu ay bile o kadar masrafımız oldu ki anlatamam sana 3 kutu iğne 330 tl femara 60 tl muayne ücreti 25 tl reçete parası 12 tl östrojen bantları 50 tl en sonunda da pregnly 20 tl bunların üzerine bize birde ovulasyon takibi ücretli deyip 120 tl fatura çıkardı hastane..battık.çok zorlandık bir de elde kayda değer bişey yok zorla gelişen ümit vaadetmeyen bir yumurta.önümüzdeki ay da bu masraflar bizi bekliyor.oldu olacak ovulasyon takibine 120 tl vermişken 250 daha koyup 370 tl ye aşılama yaptırırız artık napalım Allah eşime kuvvet versin yetişmediği yerde ailelerimiz de destek oluyorlar hakkımızda hayırlısı. ama çok merak ediyorum önümüzdeki ay ne olucak diye (ben bu ay çatlatma iğnesi olmama rağmen pek ümitli değilimde) yani bu ay böyle gelişmedi diye önümüzdeki ay da gelişmicek mi çok enteresan benim klomen ile 10. günümde 17 mm di folikülüm yani ne değişti ki 5 ay içinde bu ay bu kadar direnç gösterdi umarım önümüzdeki ay bu kadar direnç göstermez çünkü çokk üzülüyorum bu duruma.bu yumurta büyürken doktor gösterdi geriden gelen 5-6 tane daha yumurta var ama çok küçüklerrrr.. belki adetle birlikte atılmayıp önümüzdeki aya büyicekler.artık inşallah olacak bir şekilde.içimi döktüm sana özet geçtim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…