Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sevde

şimdi aklıma geldi cuma ya denk geliyor diyorsun ya bayramın son günü çarşamba zaten. perşembe ve cuma heryer açık tatil yok o açıdan sorun yaşamazsın klomenini kullanırsın biter ara vermiş olursun işte bayramda sonra gidersin cuma günü..

kızllaarrrrrrrrrrr ya nerdesiniz valla konu başlığımız dibe vurmuş şekildeydi zor kurtardımmm niye kimse uğramıyooo pazar olduğu için tatildmisinzzzzz bırakmayınn burayııı yaaaa

kızllaarrrrrrrrrrr ya nerdesiniz valla konu başlığımız dibe vurmuş şekildeydi zor kurtardımmm niye kimse uğramıyooo pazar olduğu için tatildmisinzzzzz bırakmayınn burayııı yaaaa

annemdeyım giremıyorum yarın eve geçicem inşallah buluşucaz bekleyı benı kuzularım çok üzgündüm topladım bomba gibi dönücem size:)

merhaba bende bu ay femara kullandım bugun bıttı carsamba dr gıdıcem ınsallah bı sonuc alırım klomenle ıhhh bıle demedı drenclı benımkılerde, umarım basarıylı olursunuz bu ay.

klomen yumurtlamada azlık varsa yada yumurta gelısımınde sorun varsa ılk tedavı seklı ve en basıt olanı hatta en uygun fıyatlı olanı benzerı bırkaç ılac daha var en cok tercıh edılenı klomen catlatma ıcın degıl catlatmak ıcın baska ıgneler var yumurta yeterınce buyurse doktor catlatma ıgnesını ayrıca yazar ve gun belırtır vurunman ıcın. klomen adetın 3,4,5 gunlerınden bırınden baslar genele olarak 5 gun sureyle dozajı doktor ayarlar en fazla gunde 4 e kadar cıkarablıyorlarmıs kullanılır ılac bıttıkten genelde 2 veya 3 gun sonra doktor takıbe cagırır yumurta rezervıne ve buyuklugune bakar yeterınce buyumemısse egerkı buyutulmeye elverıslı bır durum varsa ve tedavı bır muddet gectıyse ekstra bantlarla ve veya ıgnelerle yumurta buyumesını destekleyecek ılac verır (yenı baslandıysa vermez bırkac gun sonra yenıden takıbe cagırır) takıpler devam eder ve yeterlı buyukluge ulasılırsa catlatma ıgnesı verebılır veya kendı halıne bırakabılır(genelede ıdeal buyukluge zamanında gelen yumurtaları kendı halıne bırakıyorlar) daha sonra yıne takıp devam eder döllenme olmusmu bakılır sonra yumurta rahıme tutunmus mu dıye bakılır tutunmussa hamılelık baslarrrrrrrrr... :) masal gıbı oldu beeee kımse cevap yazmamıs sıze neden bılmem ama mutlaka guzel sebeplerı vardır

bende mecidiyeköydeyimmm... hadi yarın 1 saatte olsa buluşalım çaylarız
okmeydanı dediğin nedirki_? bana 15 dakka
vallahi sevindim canım demek okadar yakınız çoğumuz süpppeerrmiş inş. bir gün buluşuruz ama benim koca varya benim kocaa adım attırmıyor adam nasıl olcakta izin verir asla vermez biliyorum

allah inş. sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza inş..

nakadar isterdım hamıleyım demeyı ama hastalandım artık nasıl geçer zaman bılmem al başan olmuyo işte napıyım
ooof oooff ki ne ooff hani döllendi diodu doktorun ya varyaa sanki kendimmiş gibi üzüldüm,dün dr. gittiğimde sıra cemrede çarşambada o gidicek inş. güzel haber verir diodum ne denir şuan ne sölenir bilmiyorum canım Sil baştan aynı şeyler yine aynı umut yine aynı bekleyiş oooff oooff kelime bulamıyorum artık
Canım ne benim nede eşimin hiç ümidimiz yok 2,5 sene olucak okadar hayal kırıklığımız olduki her ay boğazımıza kilitlendi kelimeler yumruk oldu kaldı o yüzden umut etmeyi bıraktık artık inş. inş. olur ama biliyorumki olmayacak..Sende üzülme inş.bir gün güzel haberleri alacağız senden
ne demeli ne söylemeli....Zamanı var demekki canım cemretibetede söylediklerim geçerlisenin için öyleiyi anlıyorumki sizleri hiç bir kelimenin bu burukluğu dindiremeyeceğini biliyorum
annemdeyım giremıyorum yarın eve geçicem inşallah buluşucaz bekleyı benı kuzularım çok üzgündüm topladım bomba gibi dönücem size:)
heeeehh işte böle canım Pes etmek yok iç karatıp köşeye çekilmek yoookk durmaak yoook yola devaamm Şaka bir yana böle pozitif olman süper bişe canım

Kızlar dün dr. gittim nihayet o gün geldi ve gittim..Dr. yumurtan çatlamış içi kan dolmuş görüyormusun dedi evet gördüm..1-2 gün sürer çatlak kalması dedi..Ama her kadının çatlasa bile şansı hep %30'muş biliyormuydunuz?Dr. dediki tüm bayanlar için geçerli %40 bile diyemiyoruz bu durumda şansınız bol olsun inş. tutar dedi.Adetini 1 hafta geçerse gebelik şüphesi geçmezse hiç moralini bozma stres yapmıyorsun adetin ilk gününden sayıp 12.gün ilaçsız geliyorsun dedi..Dün çatlak dedi die yaptık bizde hiç kalkmdım yataktan akşam 8di uyuduk kaldık :) Gece 11di kalktığımda spermler ayağa kalkıp 3-5 adım atmamla boşaldı gitti içimden aldıysa 3 saat içinde aldı..Almadıysa sil baştan ve inann ne eşimin ne benim hiç ama hiç ümidimiz yok dediğim gibi yaklaşık 2,5 yıl olucak okadr bekledikki ümitlenip bağlanmıyoruz..Ama bir yanımızda umut olsada çaktırmıyoruz galiba fakat olumsuz olucak biliyoruz demekten kendimizide alamadık hiç hayırlısı allahtan artık kızlar..Adetim eğer iğne ilaç etkisi falan olmazsa bayrama denk geliyor bakalım..İğneyi vurulalı 10.günüm daha bakalım neler olacak beklemekten başka çaremizde kalmadı..

canım inşşşşşş tutmuştur bunu okadar içten diliyorumki inanamazsın ben bu ay çok kötüyüm bir türlü toparlanamadım şu deprem çok üzdü beni bizde çok sarsıdık yakınız ben bu ay bu olanlardan sonra ara verdim sadece homon düzenleyici kullandım dr bu olacağım son adetten sonra rahim filmi istedi

umarim doktorun dollenmeden sonra neden sonucun bu oldugunu arastiracaktir

ohh bee.. toparlanmissin cok sevindim.. bu en iyi bildigimiz sey unutma kim bizim gibi heray husran yasamayi kaldirabilir.. nasilda gucluyuzz

insallah gereken miktar ulasmistir canim.. merak etmstim bende cok ne yaptin diye.. bak iyi biseyler duymaya basladin gerisi gelir insallah..

canımmm çok saol..İnşallah bu zor günlerid atlatıcaksın..İnş. bu zorlu süreçte sonuca en kısa zamanda kavuşursun canım..Senin şartların bize kalaraktan daha zor allah yardımcın olsun..
insallah gereken miktar ulasmistir canim.. merak etmstim bende cok ne yaptin diye.. bak iyi biseyler duymaya basladin gerisi gelir insallah..
canım inş. inş. ama bakıyorum..Rojdaa , Rihana , Cemretibet , papatyaprenses68 , sonra sevde1 hepsinin çatladı ama sonuç yine hüsran inan benimde umudum kalmadı canım artık bekleyip sabretmek bizim göbek adımız olmuş beklicez ama sizler okadar iyi geliyorsunuz ki insan moral depoluyor valla

ohhh be tahlil sonucumu aldım kızlar resmen hamileyimmmm......Çookkk mutluyum Allah'ım sağlıkla kucağıma almayı da nasip etsin bu duyguyu yaşamak isteyen herkese de nasip etsin...

Allahim su mubarek gunlerin yuzu suyu hurmetine insAllah bebelerimizi karmimiza kondurur
cnm yumurtanin iyi gelismesi icin vermis dr.
11. gunde buyuklugunu kontrol edip ona gore cat ignesi verecek ve size iliski zamanini soyleyecek

ohhh be tahlil sonucumu aldım kızlar resmen hamileyimmmm......Çookkk mutluyum Allah'ım sağlıkla kucağıma almayı da nasip etsin bu duyguyu yaşamak isteyen herkese de nasip etsin...

masalalh darisi butun bekleyenlerin basina insAllahhh

En makbul dua nedir?

Bir mümin, bir mümin için dua ederse, melekler âmin der. Melekler günah işlemedikleri için, duaları kabul olur. Günahkârların duası kabul olmaz, ama bir günahkâr mümin, diğerinin arkasından dua ederse, duası kabul olur. Çünkü bu duada riya olmuyor, bir menfaat karşılığı yapılmıyor. Sırf Allah rızası için yapılmış oluyor. (Düâ-i zahrul gayb icabete makrundur) yani (Gıyaben yapılan dua, icabete daha yakındır) denmiştir. Bu, (Bir müminin, diğer müminin arkasından yapacağı dua makbuldür) demektir. Bir hadisi şerif meali şöyledir:

(Bir Müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin! Kardeşin için ne istiyorsan aynısını Allah sana da versin” der.) [Müslim]

Demek ki, bir mümin, başka müminin arkasından dua edince, gıyaben yaptığı için ve bu duaya günahsız melek de âmin dediği için o dua makbul olur. Üstelik aynı şey kendimize verileceği için, kendimiz için de makbul dua etmiş oluyoruz.

Kâfirler, fâsıklar dedikodu yaparlar, salihler dua ederler. Aradaki fark ne kadar önemlidir. Salih mümin olmaya çalışmalı, arkadaşlarımızın arkasından hep dua etmeliyiz.

zaten çift çizgiyi görmüştün canım allah tamamına erdirsin inş. Darısı başımıza Eşine söyledinmi??
Burda hepimiz birbirimizin ardından öyle dualar ediyoruz ki rabbim kabul etsin inş.Paylaşımın için çok saol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…