Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Mrb kızlar,

Dün kan tahlili yaptırdım negatif çıktı ama hastalanmadım ve kasıklarım ağrıyor çok yürüyünce sancı yapıyor ilaçların etkisi bu kadr sürüyormu acaba
arada sancılarınıyorum 2-3sn snra gidiyor allak bullak oldum.

kızlar günaydınnn herkese hayırlı haftalar diliyorumm
ben dün saat 1 de çatlatma iğnemi vurdurdum şuan itibariyle üzerinden tam 24 saat geçmiş oluyo akşam eşim geldiğinde büyük buluşma olacak
çatlatma iğnesi olanlar yumurtanız çatlarken nasıl belirtileriniz oldu anladınız mı yumurtanızın çatladığını?

ben nisan ayında vurulmuştum birkez ama hiç anlamamıştım çatladığını ilişki oldu 1 hafta sonra sanırım yerleşme sırasında çok ciddi ağrılarım olmuştu.
belirtilerinizi yazarmısınızzz...

canım hadi hayırlı olsun Bende geçen hafta cumartesi vuruldum bütün hafta boyunca kasıklarımda ağrı sancı bazen ağır sancı bazen hafif sancılar şuan bile va mesela çatlk yumoşlar dün dr. söledi.Akıntısı olanda oluyormuş benim aman aman çok akıntım olmadı ama sadece bir sıcaklık bir üşüme girdi..Kasıklarımda hep bir sancı varoldu canım inş. çatlar senn yumoşlar ve tutar..Ben bekliyorum tutmasını yada tutmamasını artık hayırlısı..

valla tam 24 saat oldu daha erken heralde bilemiyorum ki ilk vurulduğumda çok bişey hissetmemiştim ama şuanda ara sıra kasıklarıma iğneler batıyor tam 36 saat sonra olması mı gerekiyor ilişkinin o zaman gece 1 de ilişki olması lazım uyurum ki ben dayanamam :)
artık ortada biyerde buluşucaz 30. saatte falan:)
yarında olucak ilişki ama benim yumoş 16 mm de idi iğneyi vurdurduğumda malesef bu ay böyle oldu iğne ve ilaca anca bu kadar büyüdü artık rabbimden hayırlısını diliyorum...

canım valla bende 36 saat die biliyorum ama bak ben iğneyi vurulalı 1 haftayı aştı dün dr. gittim yumoşlar çatlak dedi kaç gün böle kalır dedim 1-2 gün daha çatlak kalır dedi..Ben iğneyi vuruldum 2.günü iğnenin başladı batışmlar falan canım..Şuan hala kasık sancılarım var mesela

sen yap iliskini gun asiri cnm zaten spermler 72 saat yasiyor icerde kadinda o yuzden sakin ol ve isini yap ins beben yola cikar

ercelf...canım...
bugün sabah gittim doktora..hormon tahlilini verdim..ögleden sonra sonuçları alacağım..ultrasondanda baktı kist yok dedi..bugün 4.günüm canım..ögleden sonra konuşacağım tekrar..klomene başlayalım dedi..perşembe ögleden sonra kontrole gel dedi..perşembe 7.günüm oluyor..herhalde cuma da bakar..8.gün işte sorun orda..sonrasında bayram sonrasındaki perşembe günü gitsem 14.günüm oluyor..işte aslında cok normal gibi görünüyor ama biliyorsun benim yumurtalar hep erken gelişti..ben genelde 10.gün iğnemi vuruluyordum..şimdi nasıl bileceğiz bilmiyorum..bi bekleyim bakalım en son bu cuma 8.gün olacak..bakarsın gelişmezler..artık Allaha emanet..bende şimdi gidince bide aşılama yapsak diye konuşacağım..bakalım ne diyecek...

senin gelişmelerini de inan ki üzülerek takip ediyorum canım..hele şu son yazdıkların inanki cok üzücü..bilmezmiyim ..hem maddi hemde manevi öyle cok yıpranıyoruz ki..ah ..inşallah bu ay şu yumurtan döllenirde önümüzdeki ay da aynı şeyleri yaşamassın canım...stress yapmayın diyorlar ama haklısın gel gör ki nasıl rahat olalım dimi...bugün cok sevdiğim bi arkadaşım la görüştüm..45 yaşında şu an..42 sinde evlendi..sonra vajinismus yaşadılar..son bir yıldır direk tüp tedavisine başladılar..2 deneme sonuçsuz oldu..doktorun biri demişki senin bu yaşta cocuğun olmaz taşıyıcı anne bul demiş..gerizekalı kızın yüzüne yüzene söylemiş hemde..neyseki başka bir doktor 3.denemeyi yaparız üzülmeyin demiş..bu arada 3 aydır arısütü ve kestane balı karışımı bişey denemiş...kontrolde tam 8 yumurta oluşmuş..doktor şok olmuş..şimdi bu ay tam 8 gün geçikmiş adeti..hiç geçikme olmuyormuş normalde...ögleden sonra tahlil yaptıracak..hamile dir inşallah..
her kez bişekilde cabalıyor işte tatlım..umarım bizde rabbimin izniyle kavuşacağız..amma sabır işte..
sedda cım...umarım bu ay güzel haber verirsin canım ya...umut ol bizede..senin için sabırsızlanıyorum..
ohhh be tahlil sonucumu aldım kızlar resmen hamileyimmmm......Çookkk mutluyum Allah'ım sağlıkla kucağıma almayı da nasip etsin bu duyguyu yaşamak isteyen herkese de nasip etsin...

işte budur..rabbim nasip etti..hey hat...bizede ver rabbim..bizde mutlu olalım..

bikac gun daha buyumeye ve hayatta kalmaya devam edebilir.. gun asiri iliski olsun sonrasini bekleyeceksin

sedda cım...umarım bu ay güzel haber verirsin canım ya...umut ol bizede..senin için sabırsızlanıyorum..

inş. canım inş. bende istiyorum size güzel haberler vermeyi bakalım byramda eğer ilaç iğne etkilemezse tabi,etkilerse bayramdan sonra belli olucak inş.

ben geldimmm bengeldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bayram temizliğine başladım o yüzden bugün biraz geç oldu size kavuşmam :)

yarın klomenin son günü,cuma kontrol

iki gündür rüyamda doğum yaparken görüyorum kendimi.ilk görmemde hastanedeydim doğum sancısı çekiyordum serum falan bağlamışlardı orda uyandım.dün gece yine gördüm bu sefer doğumhanedeydim doğum yaptım hiç canım yanmadı çok kolay bi doğum oldu :) veee bi kızım olmuş pembeler içinde bana getiriyolardı.

hayırdır inş.diyelim

sizler nasılsınız bakalım

Son düzenleme:
kızlar birsey soracagım size.cuma günü çatlatma ignesini vurdurdum doktor cumartesi-pazar ilşki..sonra nasıl gelişirse dedi..yumurtan sagda demişti..ama kaç gündür sol tarafım agrıyo igne batar gibi oluyo..acaba bana göre mi sagda dedi kendine göre sagdamı dedi ayy paranoyak oldum iyice yaaaaa......:18:

bir arkadaşımız detaylı cevaplamış ama bende kısaca özetliyeyim

ilkinde hastalığımın 5. günü başlattı, 2'sinde 3. günde başlattı dr. klomen 50 mg günde 2 tane
5 gün kullandım, bittiği günden 3 gün sonra kontrole çağırıyor yumurtalara bakıyor
ben ikisinde de çatlatma iğnesi oldum kontrole gittiğim gün belirlenen saatte vuruluyorum
35 saat sonra ilişki öneriyor
bu durum herkes için sanıyorum yaklaşık seyrediyordur ama tamamen kişinin bünyesi ile ilgili
dolayısıyla bu uygulamalar dr. kontrolü dışında yapılmamalı..bunu da belirtmek istiyorum

cnm zaten spermler içimizde 2-3 gün kalıyor diye biliyorum. yani 36. saat olması gerekiyor diyorlar ama 36 saat öncesinde de ilişki olursa sorun olmaz diye düşünüyorum bilmem yanlış mı düşünüyorum:26:

cnm ben de ekim19da vurundum iğnemi. ekim20de ağrılar falan girdi,halsizlik oldu ben de kendimi çok kötü hisseettim bilmem çatlama belirtileri miydi
ekim21 de doktoruma gittim gösterdim çatlamiş dedi

ooohhh inş. inş.. ne güzel rüyalar ard arda böle valla canım rüyan sana malum olmuştur inş.

bir alemsin kız dr. ara bir sor istersen ne desem ne söylesem yalan olur..

off ya bu bayram temizligi denilen seyi kim icat ettiyse gidip bulacagim onu.. kafasini gozunu yaricam sonrada.. bi yerime oturamadim sabah beri.. sanki normalde hic temizlik yapilmiyoda bayram gelince deliriyoruz boyle
sen neguzel ruyalar goruyosun oyle.. hayirdir insallahhhhh..

kızlar bu zaman ne zaman geççek :18: Beklemek çok zo aslında içim hep olumsuz bir şeyi 40 kere söyledinmide olur valla bir an önce bu hafta geçsin bitsin güzel haberlerle gelmeyi okadar çok istiyorumki rabbim yüzümüze gülsün inş.
Şadu'da benimle bir acaba onun adet günü ne zamana denk geliyor? İlk ondan alıcaz sanki güzel haberleri

kızlar slmm. size bi sorum olcak bnde bu ay klomen tedavisine başlıyorum. sanırım ilk seferde hamilelik olmayabiliyor çok kez deneyenler var aranızda.nasıl olcak bu klomen tedavisi ya bi anlatsanız bana. hamile kalan var mı yani. ben 7 aydır hemile kalamıyorum malesef

bende aynısını yappıştım kalktımmı onlarda kalkıyodu geliydu benden ayrılamıydu:)ama emn ol ulaşanlar ulaştı yerıe sadece bıanesının şansı vardı gei kalanlar dönüş yolculuğunu yapıyo inşallah tutmuştur canım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…