Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Ah canım ya inşallah ne hastanede ne de evde yıkılmazsınAmin Yarabbimm

saol basakcım allah kımseyı yıkmasın:)ama gercekten zor heray yenı bastan baslamak bıraz kadercı yaklasıorum ben olaya demek bole olması gerekıo dıorum ama gercekten zor bı surecmıs bu onceden hıc haberımız bıle yoktu bole sıkıntı yasaynlardan allah senınde ısteyen herkesınde gonlundekını verır ıns

super olcakk super.. iyi dusun

vallahi kızlar iyi olacak inş. umutsuzum çünkü çoğu arkadaşımız bir dünya yumoşta olsa çatlasada tutturamıyor, eşimde diyor ümidim yok benim olmicak diyor Hayırlısı olsun artık hakkımızda..

al benden de okadar geçen paza günü iğne vuruldum... bu gece vüzcudumun helde de ayaklarımn yanmasına uyuyamadım kalktım soğuk su ile yıkadım öle uyudum. sabahta kasıklarımda ve belimde hafiften bir ağrı vardı.. neye işaret anlayamadımm... tahmin yürütebileeck olan varsa sölesin bişiler :)

anladım canm. geçen hafta en son pzt salı çarş. birliktelikten sonra daha hiç olmadı. ....

yürekten bir "amin" diyim bende! Hangimizin kocası bizim her ay yaşadığımız sıkıntıyı yaşıyor acaba merak ettim. kocalar da yaşıyormu bizim kadar

gunaydinnnnnn...
var bizim kafamizda accik aa sende yakinmissin sende gel

bideee yarin buyuk gun senin icin.. saliyorum burdan butun enerjimi iyi olacak insallah..
bak nasilda cabuk gecti

bende mecidiyeköydeyimmm... hadi yarın 1 saatte olsa buluşalım çaylarız

okmeydanı dediğin nedirki_? bana 15 dakka

yürekten bir "amin" diyim bende! Hangimizin kocası bizim her ay yaşadığımız sıkıntıyı yaşıyor acaba merak ettim. kocalar da yaşıyormu bizim kadar

valla onlar yasamıyo bızım kadar tabıkıde aman karnım agrıo aman gogsum hassas akıntım fazla adet olucammı acaba gebemıyım bu paranoyaların hepsını bız yasıoruz heray esıme belım agrıo galıba hastalanıcam yıne bu ay dıorum canın sag olsun hayatım dıo ama benım ıcımde fırtınalar kopuo benım bu kadar uzuldugumu bılse emınım oda cok uzulur onlarda ıstıodur uzuluodur ama emınım bızım kadar deıl

valla onlar yasamıyo bızım kadar tabıkıde aman karnım agrıo aman gogsum hassas akıntım fazla adet olucammı acaba gebemıyım bu paranoyaların hepsını bız yasıoruz heray esıme belım agrıo galıba hastalanıcam yıne bu ay dıorum canın sag olsun hayatım dıo ama benım ıcımde fırtınalar kopuo benım bu kadar uzuldugumu bılse emınım oda cok uzulur onlarda ıstıodur uzuluodur ama emınım bızım kadar deıl canım

kızlar merhaba uzun zamandır giremiyodum eskilerden kim kaldı bilmiyorum kızlar dönüşüm muhteşem oldu HAMİLEYİM
bu ay nihayet ilk defa çatlatma iğnemi vurulabildim ve hamile kaldım darısı başınıza allahım sizlerede nasip etsin inşallah

tebrik ederim seni bulut_bebek Allah kucagına almayıda nasip etsin..ilk klomen kullanışınmıydı acaba??

allah kucagina almayi nasip etsin.

tebrik ederim seni bulut_bebek Allah kucagına almayıda nasip etsin..ilk klomen kullanışınmıydı acaba??

teşekkür ederim canım ilk değil 3. kullanışım fakat ilk 2 sinde çatlatma iğnesi olamadım birinde yumurtam gelişmedi diğerinde kendi kendine çatladı ama bu ay yumurtalarım gelişti ve iğnemi vuruldum kızlar benden size tavsiye kilonuz varsa mutlaka verin ben 72 kiloydum 8 kilo verdim 64 e düştüm ve hamile kaldım kilonun çok etkisi var bide ben bu ay yumurtalıklar geliştimi diye doktora gittiğimde yumurtlama günüme 1 gün vardı 11. gündü doktor bana salı günü iğne vurul ertesi gün ilişki dedi ama bu ay biraz farklı denedik eşimle 12. 14. gün ilişkiye girdik 1 gün arayla 15.dün iğne vuruldum 16. gün yine ilişkiye girdik yani adet başladığından itibaren 12 14 16. günlerde 1 gün arayla ilişkiye girin muhakkak ben öyle kaldım diğer aylarda yapmamıştım bu ay yaptım ve kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…