Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

selam canım nasılsın ben uzun zamandır pek girmiyorum siteye senin sevonun v umutlunun yazdıklarını okuyunca canım çokk sıkıldı moralim bozuldu o yüzden pek girmiyorum umarım en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz..

evet canım..malesef hepimizde bir durğunluk bir uzaklaşma ve iç sıkıntısı oluştu...umarım bu dönemide atlatırız..bende öyle ne umutlum u ne de sevo yu görebiliyorum artık...birden çekildi herkez..sevo yu da umutlum u da cok merak ediyorum...sen den ne haber iyimisin gülüm..cimcimecağla da pek uğramıyor sanki..nerelerde herkez ya....mehil sen naptın canım..kahverengimsi geliyor diyordun..başlamı adetin.???

Evet cnm sona yaklaşıyoruz ben hiç ateş ölçmedim bilmiyorum ama bu yumurtanın çatlama zamanıyla alakalı değilmi..bizim çatlama zamanı geçti ya şimdi döllenme olup olmadığını bu şekilde anlayabilirmiyiz..:44:

friendly,aborjions nihalll....hepinizden güzel haberler alırız inşallah..bekliyoruz sizinle coşacağız inşallah..sizde olmasanız bu topik iyiden iyiye kapanacak..sizlerle tekrar canlansın inşalllah....öpüyorum hepinizi...
umutluyum 78 ....canım son 9 gün kalmış..hadi bakalım...inşalllahhhhhhhhhh bu sefer olur.............

kızlar günaydınnn:)))anca yazabiliyorum...son günlere yaklaşıyoruz ama bende akıntı dışında hiç bir belirti yok:KK43:ayy inşallah hayırlı haberler alırız hepimiz...buarada ben cuma günü sabah idrar testi yapmaya karar verdim kızlar 12.gün olacak varsa çıkar diye düşünüyorum yoksa boş yere stres yapıp adetimde gecikmesin...çünkü ben çok stres yapıyorum malesef hernekadar rahat olmaya çalışsamda :))))) siz nasılsınız varmı belirti????

evet canım..malesef hepimizde bir durğunluk bir uzaklaşma ve iç sıkıntısı oluştu...umarım bu dönemide atlatırız..bende öyle ne umutlum u ne de sevo yu görebiliyorum artık...birden çekildi herkez..sevo yu da umutlum u da cok merak ediyorum...sen den ne haber iyimisin gülüm..cimcimecağla da pek uğramıyor sanki..nerelerde herkez ya....mehil sen naptın canım..kahverengimsi geliyor diyordun..başlamı adetin.???

Seni gördüğüme çok sevindim canım ben rahim filmi çektirdim sonucu iyiymiş öyle dediler ama başka dr a gitmek zorunda kaldım yumurtaların gelişiyorsa eşinde sorun yoksa filimde iyi çıktı hamile kalman için bir engel yok dedi bilmem artık kısmet bekleyip göreceğiz ama bu ay korunun dedi..

Maalesef canlarım herkeste bir burukluk var, kimseler yok artık topikte, bende arada bir bakıyorum, okuyorum çıkıyorum, hayatta hiç bir şeyden zevk almaz oldum, çok içime kapandım, herkezden uzaklaştım, kimseyle konuşmuyor, kimselerin yanına gitmiyorum, ne oluyor bana arkadaşlar deprasyona mı giriyorum, oysa bu haftanın tadını çıkarmam lazım, 2 müdürümde yurt dışında, en nefret ettiğim kişi yıllık izinde, ben bunun tadını çıkarmam gerekirken, bütün gün sessiz sessiz oturuyoru, pazar günü adet olmam gerekiyor, sanırım bunun verdiği bir sıkıntı olsa gerek, içimden hiç bir şey gelmiyor............

Canım sen nasılsın nasıl gidiyor tadilat bittimi?? az kaldı regline varmı bir belirti...

Tadilat bitmedi canım, beni iyice sinir ettiler, pazar gününü bekliyorum sabırsızlıkla, ama hiç bir belirti yok, ne adete dair, nede gebeliğe dair, kısmet artık canım, az kaldı belli olacak.

Maalesef canlarım herkeste bir burukluk var, kimseler yok artık topikte, bende arada bir bakıyorum, okuyorum çıkıyorum, hayatta hiç bir şeyden zevk almaz oldum, çok içime kapandım, herkezden uzaklaştım, kimseyle konuşmuyor, kimselerin yanına gitmiyorum, ne oluyor bana arkadaşlar deprasyona mı giriyorum, oysa bu haftanın tadını çıkarmam lazım, 2 müdürümde yurt dışında, en nefret ettiğim kişi yıllık izinde, ben bunun tadını çıkarmam gerekirken, bütün gün sessiz sessiz oturuyoru, pazar günü adet olmam gerekiyor, sanırım bunun verdiği bir sıkıntı olsa gerek, içimden hiç bir şey gelmiyor............

:KK43:(((( niye böyle olduk yaa negüzeldi eskiden bebek olmasa bile neşemiz vardı hayırlısı olsun sevdenin dediği gibi umarım bu dönemi çabucak atlatırızz..

friendly,aborjions nihalll....hepinizden güzel haberler alırız inşallah..bekliyoruz sizinle coşacağız inşallah..sizde olmasanız bu topik iyiden iyiye kapanacak..sizlerle tekrar canlansın inşalllah....öpüyorum hepinizi...
umutluyum 78 ....canım son 9 gün kalmış..hadi bakalım...inşalllahhhhhhhhhh bu sefer olur.............

Canım tekrardan seni de böyle neşeli görmek çok sevindirdi hepimizi..İnşallah bu topikte hepberaber coşucağız şuanda burası sadece bir hamile haberini bekliyor canlanmak için.. Bununla beraber tekrar bu topiğin kan akışı hızlanıcak buna inanıyorum.. Birilerimiz açılışı başlatalım hayırlısıyla da arkasını da beraberinde getirelim coşsun bu topikk...:KK64:

Son düzenleme:

canim ayni bensin öle bi durgunluk var üstümde sona yaklastikca korkuyorum heyecan degilde bu ya olmazsa korkusu gecen ay cok aglamistim öle icimden geldi döküldü yaslar. Sanirim bu ay da olmazsa sular seller gibi olucak gözyaslarim. benimde hic yüzüm gülmüyormus öle diyolar farkinda degilim öle durgunum ne konusasim var ne bisey yapasim bekliyorum iste Allah insallah yüzümüzü güldürür bu ay insallah..

demosss rahim filmi nasıl bişey canın cok acıdımı?

canım jinekolojik muayene olabiliyorsan hiç korma acısı falan olmuyor spekulumu takıyor ilaçı veriyor cız cız ediyor tamam bitti kalk ben ağlaya ağlaya gittim dr dediki git sakinleş gel ha filmden yarım saat önce majezik iç dedi sakinleştim geldim spekulu taktı ben spekuluma dayanamıyorum bitti iyimisin diyor baş dönmesi falan yok ne baş dönmesi atlattım ya hiç birşeyim yok dedim güle güle çıktım eşim eyvah demiş çektiremedi birde 3 saat yol diyoruz biz hastane için düşün 1 dk falan sürdü sonraki gün baş dönmem mide bulantım oldu iki gün aynı gün pembe pembe akıntım geldi okadar bu arada tek mutsuz olan benim sanıyordum meğer herkeste var of çok sıkıl çok

çevrim içi olan arkadaşlar mrb nasılsınız benimde üzerimde bir bitkinlik var ben taşınıyorum birde eşya topluyorum evde tadilat olacak ayın sonunda adetimi bekliyorum bu aralar hep bekliyorum bekliyor bekliyor :KK43:

canım jinekolojik muayene olabiliyorsan hiç korma acısı falan olmuyor spekulumu takıyor ilaçı veriyor cız cız ediyor tamam bitti kalk ben ağlaya ağlaya gittim dr dediki git sakinleş gel ha filmden yarım saat önce majezik iç dedi sakinleştim geldim spekulu taktı ben spekuluma dayanamıyorum bitti iyimisin diyor baş dönmesi falan yok ne baş dönmesi atlattım ya hiç birşeyim yok dedim güle güle çıktım eşim eyvah demiş çektiremedi birde 3 saat yol diyoruz biz hastane için düşün 1 dk falan sürdü sonraki gün baş dönmem mide bulantım oldu iki gün aynı gün pembe pembe akıntım geldi okadar bu arada tek mutsuz olan benim sanıyordum meğer herkeste var of çok sıkıl çok

sağolasın cnm bende dr sormuştum cok acırmı diye kimine göre muayne olmakda zor ayrıca doğum yapmak daha zor dedi bende ağrı kesici içeyim giderken ....belki ahmişsindir cnm filmden sonra hamile kalnlar oluyomuş...

inşallah cnm rabbim verirse olur ne diyim olması için uğraşıyoruz hepimiz .......ben kendimi motive ediyorum bu ara ben hamileyim bu ay diye eheheheh omu inat benmi diyorum hormonlara yencem sizi meleğimi yakalıycam çünkü ben bunu isityorummmmmmmm.....

çevrim içi olan arkadaşlar mrb nasılsınız benimde üzerimde bir bitkinlik var ben taşınıyorum birde eşya topluyorum evde tadilat olacak ayın sonunda adetimi bekliyorum bu aralar hep bekliyorum bekliyor bekliyor :KK43:

Sağol cnm iyiyim ben de..Dediğin gibi bekliyoruz valla ayın sonunu inş güzel haberler veririz birbirimize..sen film çekildin ya cnm o spekulum denen alet can yakıyomu ya ta içine giriyo ya nebilim bi tuhaf yani:KK5: Senin de işin zor taşınma fln Allah yardımcın olsun sen neolur ne olmaz dikkat et kendine filmden sonra da hamiş kalınabiliyor ya oyüzden ağır bişey fln kaldırma..

demosss rahim filmi nasıl bişey canın cok acıdımı?

Canım ben anestezili yaptırdım korktuğum için ama doktorlar ayıkkende yapılabilir korkacak bişe yok diyorlarr yani uyuduğum için bir yorum yapamicam sonrasında hiç ağrım falan olmadı ama hemşirenin gazabına uğradım kanama olmaz dedi battım siz hazırlıklı gidinn..

Canım ben anestezili yaptırdım korktuğum için ama doktorlar ayıkkende yapılabilir korkacak bişe yok diyorlarr yani uyuduğum için bir yorum yapamicam sonrasında hiç ağrım falan olmadı ama hemşirenin gazabına uğradım kanama olmaz dedi battım siz hazırlıklı gidinn..

ooo doğru bak bunu düşünmemiştim yanıma orkit alayım bende ....anezteziyi benim dr önermiyo çekilen bütün filmlerin ameliyat ortamında yapılmadığını ve acil bir mudehale gerektiğinde başına birşey gelebilir oyüzden aneztezi yok diyo...

X