Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ee kizlar sona yaklasirken neler hissediyoruz ???
yada neler yasiyoruz paylasalim haydi..

ilk ben yazayim hic bir degisiklik yok vücüdumda ne agri ne siskinlik ne sanci ...
hissettiklerime gelince pek iyi seyler hissetmiyorum ama esim cokiyi seyler hissettigini sölüyor. insallah onun dedigi olur. Sadece korku var bende ya olmazsa yine korkusu Ama insallah güzel olucak insallah..:KK25:

Bugün 25. günüm son günlerim geçmek bilmiyor, herzaman ki gibi göğüs uçlarımda acı var bazen hafif bazen dokunulmayacak kadar acı verici ve yumurtlamanın hemen sonrasında başladı, neden o kadar erken oldu bir anlam veremedim. Bunun dışında ara ara kasık ağrısı oluyor, ama bunlar zaten beni adet belirtilerim o yüzden hiç umudum yok....

slm canım ,
bende geçen ay prolaktin için ilaç kullandım ama benim gögüslerimin şişmesini etkilemedi bu ay göğüslerimdeki en değişik belirti uçlarının sızlaması normalde hep yanlardan ağrırdı birde bişey daha war unutmuşum söylemeyi ayaklarımı kasıklarıma doğru çektiğimde sanki orda bişi war gibi rahatsız ediyor şiş gibi sanki yani tam olarak tarifinide yapamıyorum ama böyle işte bide kremsi akıntı bende de war ....
herşeyin hayırlısı canım ya RABBİM OL dediyse olmuştur bn çok stres yapmıyorum genelde olumsuz bakıyorumki fazla yıpranmayım diye olursada büyük süpriz olmuş olcak.....

cnm benim prolaktinim yüksekken göğüslerim cok şişerdi şimdi prolaktin düştü ve göğüs ağrım yok birde bende adete yakın beyaz krem gibi akıntı olur az mıktarda seni zümek istemem ama umarım hamişsindir

Bugün 25. günüm son günlerim geçmek bilmiyor, herzaman ki gibi göğüs uçlarımda acı var bazen hafif bazen dokunulmayacak kadar acı verici ve yumurtlamanın hemen sonrasında başladı, neden o kadar erken oldu bir anlam veremedim. Bunun dışında ara ara kasık ağrısı oluyor, ama bunlar zaten beni adet belirtilerim o yüzden hiç umudum yok....

cnm göğüs ucları genelde hamilelik belirtisi diyorlar ama sen her zaman yaşıyorum diyorsun :KK43:( hamile olursun inş...

cnm benim prolaktinim yüksekken göğüslerim cok şişerdi şimdi prolaktin düştü ve göğüs ağrım yok birde bende adete yakın beyaz krem gibi akıntı olur az mıktarda seni zümek istemem ama umarım hamişsindir

yok canım ne üzmesi ben herşeye hazırım ...
benimde tam tersi olmuştu cnm prolaktinim yüksekken gögüslerim şişmedi düştükten sonra şişmeye başladı normale döndü yani hayırlısı neyse o olsun hepimizin hakkında.....

yok canım ne üzmesi ben herşeye hazırım ...
benimde tam tersi olmuştu cnm prolaktinim yüksekken gögüslerim şişmedi düştükten sonra şişmeye başladı normale döndü yani hayırlısı neyse o olsun hepimizin hakkında.....

bak bu güzel haber ozaman doxdınex mi kullandın bu ilaç gebelik şansını arttıryomuş hberin olsun ben sürekli kullanıyorum ve hamile kalana kadar kullanıcaksın dedi dr......seninki güzel haber olabilir ozamn....:nazar::nazar:

Canın maalesef bir çocuğu olana tüp bebek tedavisinide aşılamayıda devlet karşılamıyor. Bende bu konuyu dr. konuştum ama bir çocuk var olmaz dedi.

benim dr da öyle dedi.napalım artık.ben umudumu kaybettim.ama eşim sen kafandan at o gelecek diyor.nasıl gelecekse yumurta yok.bi ara incir kürü yapayım diyorum.sadece bebek için değil bu ay adet 2 gün sürmedi bile.eşime de keçiboynuzu. kaynat kaynat iç. hayat devam ediyor.
tabi böyle olunca da içimdeki halvet isteği de gitti.benim sülüman dolaşıyo ama bende tık yok :))))))

sağolasın cnm bende dr sormuştum cok acırmı diye kimine göre muayne olmakda zor ayrıca doğum yapmak daha zor dedi bende ağrı kesici içeyim giderken ....belki ahmişsindir cnm filmden sonra hamile kalnlar oluyomuş...

evet hamile kalanlar olabiliyor dedi dr fakat ben şubat ayında çektirdim tüplerim açık çıktı ama hamile kalmadım

bak bu güzel haber ozaman doxdınex mi kullandın bu ilaç gebelik şansını arttıryomuş hberin olsun ben sürekli kullanıyorum ve hamile kalana kadar kullanıcaksın dedi dr......seninki güzel haber olabilir ozamn....:nazar::nazar:

ewet canım dostinex kullandım bi ay içinde düşürdü bidahada kullanmadım sıfırladı değerim .....
inşşş yaa bu ay burdaki herkesten güzel haberler alırız bu ilaçtan sonra hamilelilk şansı daha yüksek oluyormuş bnm dr umda böyle söylemişti hayırlısı bakalım ....

Herkese günaydın canlarım. Gününüz aydın ve güzel olsun. Biliyorsunuz ben bu sabah hastaneye gidip kan verecektim ve sonucları akşam üzeri yeni doktoruma götürecektim. Akşam işten eve gittim, oğlanı aldım antremana götürüyorum. Benim şu baş dönmelerim var ya, yolda aniden yakaladı yine. Arabayı kenara çektim ama düzeleceği yok. Oğlan gitti su aldı büfenin birinden hapımı içtim fakat hala kötüyüm. Epey bi dinlendim ama çaresi yok, yavaş yavaş eve döndüm. Çookk kötü birşeydi. Allahım kimseye vermesin bu illeti. Sonra oğlumu ikna ettim ve o gitti antremanına. Ben saatlercce yattım. Uyandığımda da Serap sen ne yapıyorsun, böyle bir hayata bir de minicik bebeği dahil etmeye çalışıyorsun dedim kendime. Canlarım bir de benim yıllaar önce geçirmiş olduğum bi rahatsızlığım var. Bazen lafını yapıyorum, eşim hatta yeter ki sen iyi ol bebek en son falan diyor diye. Beyin kanaması geçirmiştim ben 6,5 sene evel. Tam 3 yıl sürdü tedavisi. Çok şükür ameliyat olmadım ama MR lar, ışınlar, haplar, anjiyolar derken çook yıprandım. 3-4 ay da yatalaklık dönemi geçirdim. 3 yılın sonundaki kontrolümde evet çok iyisin artık dediklerinde peki bebek doğurabilir miyim diye sordum ilk olarak. Evet dediler dünya benim oldu. Yaklaşık 3,5 yıldan bu yana da bebek bebek diye diye gezdim. Ne ilaçlar, ne doktorlaaar, ne tedaviler...Allahıma isyan gibi olmasın ama ben de istiyorum neden olmuyor diye sorguladığım anlar çok oldu. Rabbim evladıma uzun ver ama bir de kardeş tadını tattır diye çook yalvardım. Ama akşam daha iyi anladım ki benim kaderimde ikinci bir çocuk yok. Arada bi düşük yaşadım ve bütün tedavilerden daha çok yıprandım. Eşim hep der, gülüm zorlama bu kadar. Ya sana birşey olursa!!! Bana birşey olacaksa nasıl olsa olur diyordum hep. Ama akşam, bana sahiden birşey olursa o minicik bebeğe kim bakar, kim yoldaş olur dedim. Evet ölümden öte köy yoktu ama, ya ardımızda bıraktıklarımız? Rahatsızlık geçirdiğimde değil oğluma bakmak, kendime bile bakamamıştım. Sağolsun anacığıım her sabah geldi, akşama kadar bende durdu ve evin bütün işlerini o yaptı. Yani ne oğluma annnelik, ne eşime kadınlık, ne anneme evlatlık yapamadım. Bu günüme milyonlarca defa şükürler olsun. Çook uzattım sanırım. Belki konuyu da biraz dağıttım ama bunlar benim şu anki duygularım. Uzun lafın kısası bebek olayına yine bir mola verdim. Yine diyorum, daha önce de yaşadım böyle gel gitler. Ama bu defaki farklı. Sanki başka bi pencereden baktım ve o pencereden herşeyi tam olduğu gibi, bütün gerçekliğiyle gördüm.
Rabbim sizlerin yolunu açık etsin. Umutlar yoldaşınız olsun. Gönlünüzde ne muradınız varsa Rabbim onu versin. Bilmiyorum bu bir veda konuşması mı ama duygularım böyle.
Tek tek isimlerinizi yazacaktım ama arada unuttuğum olur diye vazgeçtim... Hepinizi çook seviyorum. Allahım yar ve yardımcınız olsun, yolunuz hep açık olsun. Bu liste olayı için girmeye devam ederim sanırım ama yapabilecek başka bir arkadaş varsa devretmek isterim. Bu duygularım dışında başka hiç bir konu, hiçbir sorun hakkında yazmak ve konuşmak takatini bulamıyorum kendimde. Hakkınızı helal edin ve kalplerinizi kırmışlığım olduysa beni affedin. Yine buralardayım ama dedim ya, uzun bir süre susmak istiyorum.

canım ya, internete yeni girebildim, yazdıklarını da yeni okudum.Çok geçmiş olsun.İnan çok üzüldüm, kendine çok iyi bak.

Sağol cnm iyiyim ben de..Dediğin gibi bekliyoruz valla ayın sonunu inş güzel haberler veririz birbirimize..sen film çekildin ya cnm o spekulum denen alet can yakıyomu ya ta içine giriyo ya nebilim bi tuhaf yani:KK5: Senin de işin zor taşınma fln Allah yardımcın olsun sen neolur ne olmaz dikkat et kendine filmden sonra da hamiş kalınabiliyor ya oyüzden ağır bişey fln kaldırma..

canım ben jinekolojik muayeneyi zor oluyorum dr işimiz var senle diyor ben rahim filmini şubatta çektirdim canım evet spekulum beni çok rahatsız ediyor , evet taşınaz eşyaları topladım her yer dandini

benim dr da öyle dedi.napalım artık.ben umudumu kaybettim.ama eşim sen kafandan at o gelecek diyor.nasıl gelecekse yumurta yok.bi ara incir kürü yapayım diyorum.sadece bebek için değil bu ay adet 2 gün sürmedi bile.eşime de keçiboynuzu. kaynat kaynat iç. hayat devam ediyor.
tabi böyle olunca da içimdeki halvet isteği de gitti.benim sülüman dolaşıyo ama bende tık yok :))))))

Aynı durum bende de var, adetin ortaları yumurtlama günleri nerdeyse adamın üstüne atlıyorum, yapmyınca kızıyorum, ağlıyorum, işim bitince o gelmeden yatıyorum, uyuyormuş gibi yapıyorum, ne yapayım bıktım artık ööööö geldi valla, hiç içimden gelmez oldu. Sen incir kürünü ihmal etme, bende çörekotu, bal, zencefil yaptım geçen ay, bu ayda yapıcam, kocişide keçiboynuzu pekmezi yediriyorum, maşallah şişti sayemde, bebek olana kadar kaç kilo olacam ben diyor :KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
Aynı durum bende de var, adetin ortaları yumurtlama günleri nerdeyse adamın üstüne atlıyorum, yapmyınca kızıyorum, ağlıyorum, işim bitince o gelmeden yatıyorum, uyuyormuş gibi yapıyorum, ne yapayım bıktım artık ööööö geldi valla, hiç içimden gelmez oldu. Sen incir kürünü ihmal etme, bende çörekotu, bal, zencefil yaptım geçen ay, bu ayda yapıcam, kocişide keçiboynuzu pekmezi yediriyorum, maşallah şişti sayemde, bebek olana kadar kaç kilo olacam ben diyor :KK60::KK60::KK60:

Allah sana iyilik versin kız güldürdün beni..:KK9: aynı şeyleri ben de yapıyorum valla dün kıçımdan ayrılmadı ama benim işim bitti yaa hemen başım ağrıyo hallerii :KK1: Eşiminki de piskolojik hee biliyo şimdi yapsak da bişey olmuycak tam tersi şuaralar daha çok istiyo tövbe tövbee dediğin gibi öö geldi yani...Allah'ın izniyle bebek işi halledilse de cinsel hayatımızda bi düzene girse yaaa...:KK76:

canım nasılsın zor bela buldum seni dilerim herşey yolundadır

İnternete epeydir girememiştim, o yüzden mesajını yeni gördüm canım, kusura bakma.Ben iyiyim, malesef henüz bir gelişme olmadı.Ancak bu ay aşılama tedavisine başlamıştım ve dün aşılamamı da oldum.yani beklemedeyim şuan.İnşallah bu sefer işe yarar da bu zorlu bekleyiş sona erer.
Sen nasılsın canım, neler yaptın?

Allah sana iyilik versin kız güldürdün beni..:KK9: aynı şeyleri ben de yapıyorum valla dün kıçımdan ayrılmadı ama benim işim bitti yaa hemen başım ağrıyo hallerii :KK1: Eşiminki de piskolojik hee biliyo şimdi yapsak da bişey olmuycak tam tersi şuaralar daha çok istiyo tövbe tövbee dediğin gibi öö geldi yani...Allah'ın izniyle bebek işi halledilse de cinsel hayatımızda bi düzene girse yaaa...:KK76:

AYYYY kızlar işyerinde deli deli güldüm valla karşımda bir sürü müşteri bana baktı :))))aynı beni anlattınız sanki hatta dün gece erkenden gidip yattım,yazık hemen peşimden geldi bende bebek varsa belki zararlı olur dedim yazık hemen döndü arkasını:))) çok fenayız biz ya....çalışma günlerinde öğlen bile evde buluşuyoduk şimdi ise hiç cnm istemiyo:))))

cimcimecim nasılsın, ben dün aşılamamı yaptırdım.İnşallah işe yarar canım, cuma günü 2 tane 20 mm 'likyumurtam vardı ve aşılamam da dün yapıldı.
Dua et benim için ne olur.

merhaba yumurtlama günlerine göre ilişkiye girmeyin benim geç döllenme oldu hatta 2 martta olması gereken regl 15 marta sarktı yani 2 hafta geç döllenme hep bebek için değil bazende kendiniz ve eşiniz için eşinizle birlikte olun kafanızdan bebek fikrini çıkartın bebişinizi göbüşünüze koyun:KK34:

cimcimecim nasılsın, ben dün aşılamamı yaptırdım.İnşallah işe yarar canım, cuma günü 2 tane 20 mm 'likyumurtam vardı ve aşılamam da dün yapıldı.
Dua et benim için ne olur.
Canım aşılamam oldu deyince bir heyecena sardı ki anlatamam, umarım hayırlı sonuçlar alırsın canım arkadaşım, senin için bol bol dua edecem, Rabbim bu ay yüzünü güldürür inşallah, verdiğin emekler boşa gitmesin canım, çok dikkat et kendine, nasıl geçti, neler yaşadın ve nekadara maal oldu.

merhaba yumurtlama günlerine göre ilişkiye girmeyin benim geç döllenme oldu hatta 2 martta olması gereken regl 15 marta sarktı yani 2 hafta geç döllenme hep bebek için değil bazende kendiniz ve eşiniz için eşinizle birlikte olun kafanızdan bebek fikrini çıkartın bebişinizi göbüşünüze koyun:KK34:
Serselo canım nasılsın, nasıl gidiyor hamilelik, canım bir yerde haklısın sadece bu düşünceyle girilmez kafadan atmak lazım ama nasıl olacak canım bu sonuçta bunu istediğimizi ve bunun için uğraştığımızı bile bile nasıl kafadan atabilirizi ki, inan bende çok istiyorum ama olmuyor olmuyor yapamıyorum, bu ay nekadar rahattım tedavi yoktu, ama şimdi günler yaklaştıkça ister istemez geriliyorum, çünkü yumurtlama günlerini kaçırmadım, bir umut işte :KK66::KK66::KK66:

Son düzenleme:
AYYYY kızlar işyerinde deli deli güldüm valla karşımda bir sürü müşteri bana baktı :))))aynı beni anlattınız sanki hatta dün gece erkenden gidip yattım,yazık hemen peşimden geldi bende bebek varsa belki zararlı olur dedim yazık hemen döndü arkasını:))) çok fenayız biz ya....çalışma günlerinde öğlen bile evde buluşuyoduk şimdi ise hiç cnm istemiyo:))))

Hem de ne fena..:KK53: Ama napalım onlarda vakti geldiğinde iyi değerlendirsinler bize nee:KK19: ozamanlarda biz peşlerine koşuyo gibi oluyoruzzz kendilerini naza çekiyo beyefendilerr görsünler şimdi:KK1:

X