Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım jinekolojik muayene olabiliyorsan hiç korma acısı falan olmuyor spekulumu takıyor ilaçı veriyor cız cız ediyor tamam bitti kalk ben ağlaya ağlaya gittim dr dediki git sakinleş gel ha filmden yarım saat önce majezik iç dedi sakinleştim geldim spekulu taktı ben spekuluma dayanamıyorum bitti iyimisin diyor baş dönmesi falan yok ne baş dönmesi atlattım ya hiç birşeyim yok dedim güle güle çıktım eşim eyvah demiş çektiremedi birde 3 saat yol diyoruz biz hastane için düşün 1 dk falan sürdü sonraki gün baş dönmem mide bulantım oldu iki gün aynı gün pembe pembe akıntım geldi okadar bu arada tek mutsuz olan benim sanıyordum meğer herkeste var of çok sıkıl çok

Canım geçmiş olsun benim kanamam 2 gun sürdü hemde adetli gibi filimden 5 6 saat sonra ciğer parçası gibi bir şey indi aklım başımdan gitti görünce dr aradım hemen gel dedi bişey değilmiş kan pıhtılaşmış oymuş ama o korku bana yeter demekki kişiden kişiye değişiyor..

ooo doğru bak bunu düşünmemiştim yanıma orkit alayım bende ....anezteziyi benim dr önermiyo çekilen bütün filmlerin ameliyat ortamında yapılmadığını ve acil bir mudehale gerektiğinde başına birşey gelebilir oyüzden aneztezi yok diyo...

Benim kendi doktorum yapsaydı ayık yapardı ama o hastanede alet yokmuş oda dedi neden böyle yaptılar ben hiç sesimi çıkarmadım ben istedim demedim :KK1: :KK1: :KK1: neyse geldi geçti.. bende orkit götürmüştüm canım hemşireye aldandım..

Seni gördüğüme çok sevindim canım ben rahim filmi çektirdim sonucu iyiymiş öyle dediler ama başka dr a gitmek zorunda kaldım yumurtaların gelişiyorsa eşinde sorun yoksa filimde iyi çıktı hamile kalman için bir engel yok dedi bilmem artık kısmet bekleyip göreceğiz ama bu ay korunun dedi..

bende seni gördügüme cok sevindim demoscum...oh..cok şükür tertemiz cıkmış sonuçların..mis gibi...evet bana da aynını söylemişlerdi canım...hiç bir engel yok..ve de aynı ay hamile kaldım biliyorsun..gerçi sonu kötü oldu ama şunu görmek güzeldi..hamile kalabilmek...bu harika bir duyğu..bana da pek istediğimiz bişey değil bu ay hamile kalman demişti doktor..ama biz korunmadık...nasip yaşanacak şeyler varmış ..banada şimdi düşükten sonra 3 ay korun dedi doktorum..ama cok fazla geliyor bu süre..bu ay korunuyorum..vucudumu dinlendirmek adına..ama temmuza pek korunmayı düşünmüyorum ..hayırlısı artık gülüm..inşallah önümüzdeki ay ikimizde hamile kalırız...neden olmasın..:KK61:

bende seni gördügüme cok sevindim demoscum...oh..cok şükür tertemiz cıkmış sonuçların..mis gibi...evet bana da aynını söylemişlerdi canım...hiç bir engel yok..ve de aynı ay hamile kaldım biliyorsun..gerçi sonu kötü oldu ama şunu görmek güzeldi..hamile kalabilmek...bu harika bir duyğu..bana da pek istediğimiz bişey değil bu ay hamile kalman demişti doktor..ama biz korunmadık...nasip yaşanacak şeyler varmış ..banada şimdi düşükten sonra 3 ay korun dedi doktorum..ama cok fazla geliyor bu süre..bu ay korunuyorum..vucudumu dinlendirmek adına..ama temmuza pek korunmayı düşünmüyorum ..hayırlısı artık gülüm..inşallah önümüzdeki ay ikimizde hamile kalırız...neden olmasın..:KK61:

Evet canım neden olmasın umut umuttt edelim gördükki hamile kalabiliyormuşsun inşallaahhhh en kısa zamanda bebişlerimiz göbüşümüze konar canım..

Seni gördüğüme çok sevindim canım ben rahim filmi çektirdim sonucu iyiymiş öyle dediler ama başka dr a gitmek zorunda kaldım yumurtaların gelişiyorsa eşinde sorun yoksa filimde iyi çıktı hamile kalman için bir engel yok dedi bilmem artık kısmet bekleyip göreceğiz ama bu ay korunun dedi..

niye korunun dedi ya ,kimse korunmuyo ama rahim filminden sonra hamile kalanlar oluyordu

Kızlar sizlerle konuşunca yine içim umutla doldu birkez daha anladımki bu topik bana iyi geliyorr umarım sevosevo ve Umutlum22 de en kısa zamanda aramıza dönerler...

kızlar ya kimse bana cevap vermeyecekmi? aşılama ve tüp bebek devlet tarafından nasıl karşılanıyor.?bir çocuğu olanların masrafını devlet karşılamıyormuş bilen biri yok mu ??????

Canım bilmiyorumki tıp dilinde bişeler anlattı da ben bişe anlamadım :KK1::KK1::KK1: bu ay korunun dedi...

internette araştırdım da 3 gün kadar korunmak gerekiyormuş mikrop kapma ihtimaline karşı.. sana bütün ay mı korun dedi acaba, belki birkaç gün korun demiştir canım:44:

kızlar ya kimse bana cevap vermeyecekmi? aşılama ve tüp bebek devlet tarafından nasıl karşılanıyor.?bir çocuğu olanların masrafını devlet karşılamıyormuş bilen biri yok mu ??????

canim bir bilgimiz yok daha öncede bu soru benzeri soru sorulmustu bilmiyoruz inan bilen olsa söyler zaten.. ama benim bi tanidik tüp bebek denemisti cok para gitti diyodu. onun birde cocugu vardi. demekki devlet pek yardim etmiyor bu konuda

Canın maalesef bir çocuğu olana tüp bebek tedavisinide aşılamayıda devlet karşılamıyor. Bende bu konuyu dr. konuştum ama bir çocuk var olmaz dedi.

ee kizlar sona yaklasirken neler hissediyoruz ???
yada neler yasiyoruz paylasalim haydi..

ilk ben yazayim hic bir degisiklik yok vücüdumda ne agri ne siskinlik ne sanci ...
hissettiklerime gelince pek iyi seyler hissetmiyorum ama esim cokiyi seyler hissettigini sölüyor. insallah onun dedigi olur. Sadece korku var bende ya olmazsa yine korkusu Ama insallah güzel olucak insallah..:KK25:

ilk ben yazayim hic bir degisiklik yok vücüdumda ne agri ne siskinlik ne sanci ...
hissettiklerime gelince pek iyi seyler hissetmiyorum ama esim cokiyi seyler hissettigini sölüyor. insallah onun dedigi olur. Sadece korku var bende ya olmazsa yine korkusu Ama insallah güzel olucak insallah..:KK25:

slm canım ,
benimde bugün 20.günüm şuan sadece gögüslerim şiş ve acıyor uçları sızlıyor tek değişikliğim bu arada bi kasıklarım agrır gibi oluyor ama dediğin gibi bende de bi his yok ve hiç heycan yok şuan tam aksinede eşim resmen hamileyim gibi hissediyor hayırlısı olsun ....

Valla cnm ben de akşamları hafif bi ağrı hissediyorum.. kabızlık gibi de bi baskı hissediyorum makatta ama değilim..göğüslerde de bi belirtim yok hiç.. normalde adet olmaya yakın hissederim genelde ama busefer yok..Heyecan hat sayfada ama gene de hazırlıklıyım tabi herşeye.. rahim film için biyerler araştırıyodum ben de bikaç kişiye denk geldim fındıkzade radyomarda çekilmişler ağrısız geçmiş.. bana baya uzak ama olmazsa oraya gidicem heralde..ve ben buhafta sonu izne çıkıcam bir haftalığına bi aksilik çıkmazsa..ordanda bukdr sık giremesem de sizi takip etmeye çalışcam..Dönüşte güzel haberlerle gelmiş olurum inş..ve güzel haberler duyarım sizden de inş..Ayrıca bgn 23. günüm cnm..

Son düzenleme:

benimde bugün 22.günüm sadece ara sıra akıntım oluyor krem gibi aynı ama oda çok az.birde dün ilk defa sol kasığımda batma oldu sanki normalde sağ kasığım çok sancı yapar.başkada bi değişiklik yok bende iğnenin etkisindende ateş basması oluyo ara sıra.benim eşimde çok ümitli bu ay ama o zaten her ay aynı hissediyor:)ama hep dırtlıyoruz sonunda...:)

kızlar bendede hiç değişiklik yok :KK43:( arasıra cok azıcık kasık ağrısı oluyo okadar bende prolaktin yüksekti o dönem ilaç kullanmadığım zamanlarda yani adete yakın bir göğüslerim şişerdi kafam kadar sağa sola zor dönerdim lakin prolaktin için içtiğim ilaç sayesinde 3 aydır adete yakın hiç göğüslerim şişmiyor neyse hamileyken ablamda göğüslerim hiç şişmezdi diyor...ranacım senin normalde şişme olmuyorsa ve bu defa anormal bir ağrıysa hamilelik oalbilir .......bu ara ben cuma günü için yeni bir dr randevu aldım bursada yaşıyorum epeyce araştırdım bu dr.acıbadem hast.tüp bebek tedavisini ilk o getirmiş...benim ağustosta aşılama ile ilgili ciddi kararım olduğ için en iyi ve güvenebileceğim dr araştırmaya başladım ve DR murat aslan bayağı bilgili biri gibi geldi 150 muaynesi 600 tl ve150 aşılama ilaçlarla dendi bakalım cumaya gidicem nedense bu dr cok içime sindi şu anki dr cok sakin biri ve onun bu sakinliği beni rahatsız ediyo.........

Son düzenleme:
kızlar bendede hiç değişiklik yok :KK43:( arasıra cok azıcık kasık ağrısı oluyo okadar bende prolaktin yüksekti o dönem ilaç kullanmadığım zamanlarda yani adete yakın bir göğüslerim şişerdi kafam kadar sağa sola zor dönerdim lakin prolaktin için içtiğim ilaç sayesinde 3 aydır adete yakın hiç göğüslerim şişmiyor neyse hamileyken ablamda göğüslerim hiç şişmezdi diyor...ranacım senin normalde şişme olmuyorsa ve bu defa anormal bir ağrıysa hamilelik oalbilir .......bu ara ben cuma günü için yeni bir dr randevu aldım bursada yaşıyorum epeyce araştırdım bu dr.acıbadem hast.tüp bebek tedavisini ilk o getirmiş...benim ağustosta aşılama ile ilgili ciddi kararım olduğ için en iyi ve güvenebileceğim dr araştırmaya başladım ve DR murat aslan bayağı bilgili biri gibi geldi 150 muaynesi 600 tl ve150 aşılama ilaçlarla dendi bakalım cumaya gidicem nedense bu dr cok içime sindi şu anki dr cok sakin biri ve onun bu sakinliği beni rahatsız ediyo.........

İnş bu doktor sana uğurlu gelir cnm insan doktoruna güvenemediğinde değişiklik istiyo iyi yapmışsın bence vakit kaybetmemek adına..

slm canım ,
bende geçen ay prolaktin için ilaç kullandım ama benim gögüslerimin şişmesini etkilemedi bu ay göğüslerimdeki en değişik belirti uçlarının sızlaması normalde hep yanlardan ağrırdı birde bişey daha war unutmuşum söylemeyi ayaklarımı kasıklarıma doğru çektiğimde sanki orda bişi war gibi rahatsız ediyor şiş gibi sanki yani tam olarak tarifinide yapamıyorum ama böyle işte bide kremsi akıntı bende de war ....
herşeyin hayırlısı canım ya RABBİM OL dediyse olmuştur bn çok stres yapmıyorum genelde olumsuz bakıyorumki fazla yıpranmayım diye olursada büyük süpriz olmuş olcak.....

benim bugün 16.günüm daha ççokkkk var bana.ama benim de hiç umudum yok malesef o kadar alışmışım ki olmamasına yine öyle olcakmış gibi geliyo :KK50:

kızlar merhaba nasıl gidiyor benım bugun 20. gunum bendede ara sıra sol kasık sancısı var baska bırsey yok sabahta hafif mide bulantısı vardı beklemedeyım bu ay takıbe gıtmedim klomen de kullanmadım rahım filmi çektirecek arkadaslar benım ağrılı oldu ama korkmayın dayanılıyor :nazar:

X