Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Bence de canim git aklinda kalmasin senin bat in ne zaman

28 haziran cnm...ama inşallah olmam...hoş hiçbir belirtimde yok ama:KK43: senin nezaman cnm?buarada doktor bana cuma günü baktırabilirsin kandan dedi ama 12.günüm oluyo ozaman iğnenin etkisi geçiyomuki ozamana kadar???

kızlar bu ay benim 2 tane gelişmiş çatlama dercesinde olan yumoşum wardı biliyorsunuz ateşime görede 15.günü çatladı ama aklıma takılıyor acaba 2si birden mi çatladı yani ikisi aynı anda çatlarmı ???:44:

boyutlari yakinsa ayni saniyede degil ama ardi ardina catliyabilir sanirsam :44:

28 haziran cnm...ama inşallah olmam...hoş hiçbir belirtimde yok ama:KK43: senin nezaman cnm?buarada doktor bana cuma günü baktırabilirsin kandan dedi ama 12.günüm oluyo ozaman iğnenin etkisi geçiyomuki ozamana kadar???

canim 12. günüm demissinya sen igneden sonraki degil en son adetinden sonra saymaya baslican. o zaman kac oluyo??

Canim insallah olmazsinnnbenim 2 temmuz . Doktor dediyse bildigi oldugu icin yaptirabilirsin bence igneyi bilemiyorum canim ben igne yaptirmadim

ewet canım aynı sayılırdı biri 22mm diğeride 21mmdi bitanede biraz daha küçük olanı wardı ama dr bunlar %100 çatlar demişti inş arka arkaya çatlamıştır ikiside .....

canim sen catlama belirtisi olarak neler yasadin??
bence ikisi arka arkaya catlamistir zaten sanirsam 25 mm sonra catlasada tutmuyo galiba ama emin degilim bisey oluyo ama :26:

Canim insallah olmazsinnnbenim 2 temmuz . Doktor dediyse bildigi oldugu icin yaptirabilirsin bence igneyi bilemiyorum canim ben igne yaptirmadim

hmm anladım cnm inşallah hiçbirimiz bu ay kırmızıları görmeyiz,bende bu ay ilk defa yaptırdım iğneyi içinde hcg hormonu olduğu için yalnış çıkabiliyomuş sonuçlar diye duydum ama bilmiyorum.olmazsa pazar gününe kadar bekleyip evde idrar testi yaparım...

ayy canım benimde bat 2 temmuz ...
canim sen catlama belirtisi olarak neler yasadin??
bence ikisi arka arkaya catlamistir zaten sanirsam 25 mm sonra catlasada tutmuyo galiba ama emin degilim bisey oluyo ama :26:

canım 3 4 gün boyunca su gibi akıntım oldu ve kasıklarım çok ağrıdı birde ilişki esnasında ağrım oldu karnımda şişti dr um bunlar çatlama belirtisi dedi inş aynı anda çatlamışlardır birde dr um ilişki esnasında da çatlayabilir demişti ...
büyük ihtimal çatladı çünkü ilişki esnasındaki ağrım kesildi şuan göğüslerim patlıcak gibi şiş ve uçları sızlıyor kasıklarımda da tuhaf bi ağrı oluyor ama dewamlı değil arada birde ateş ölçüyorum ateşimde çatladığını gösteriyor bunlarla anladım yani çatladığını...

hmm anladım cnm ozaman 25.gün oluyo cnm?iğnenin etkisi kaç günde gidiyorki?

bilmemki canim ama benden doktor istedi demekki 21. gün normal sonucu veriyor yoksa istemezdi heralde yaniltir die. etkisi geciyo demek 21 e kadar ama o hcg testi degil progestron testi bizimki progestron hormonumuza bakiyor yumurtanin catlayip catlamadigini anlamak icin. hcg testi yaptir demedi benim doktor sadece dünün gecerse idrar testinde bak dedi. insallah güzel haberlerle geliriz

canım 3 4 gün boyunca su gibi akıntım oldu ve kasıklarım çok ağrıdı birde ilişki esnasında ağrım oldu karnımda şişti dr um bunlar çatlama belirtisi dedi inş aynı anda çatlamışlardır birde dr um ilişki esnasında da çatlayabilir demişti ...
büyük ihtimal çatladı çünkü ilişki esnasındaki ağrım kesildi şuan göğüslerim patlıcak gibi şiş ve uçları sızlıyor kasıklarımda da tuhaf bi ağrı oluyor ama dewamlı değil arada birde ateş ölçüyorum ateşimde çatladığını gösteriyor bunlarla anladım yani çatladığını...

Canim bi bakmissin ikimizde hamileymisiz 2temmuzda ayyyyyyyy

bende yasadim bunlar insallah catlamistir ve döllenmistir ve rahmimize tutunmustur :KK69: benim suan hicbir belirti yok maalesef :KK59:

hmm anladım cnm inşallah hiçbirimiz bu ay kırmızıları görmeyiz,bende bu ay ilk defa yaptırdım iğneyi içinde hcg hormonu olduğu için yalnış çıkabiliyomuş sonuçlar diye duydum ama bilmiyorum.olmazsa pazar gününe kadar bekleyip evde idrar testi yaparım...

Insallah pazar guzel haberlerini aliriz hayatim

Canim bi bakmissin ikimizde hamileymisiz 2temmuzda ayyyyyyyy
ayyy ayyyy öyle güzel olur ki o mutluluğun tarifi olmaz canım inşşşşşşşş..... :KK9:
bende yasadim bunlar insallah catlamistir ve döllenmistir ve rahmimize tutunmustur :KK69: benim suan hicbir belirti yok maalesef :KK59:

bnmde arada olan kasık ağrılarım ve göğüsün acıması hala dewam ediyor önemli olan tutmuş olması canım hiç belirtileri olmadan hamile olan çok insan war buna takılıp moralini bozma inşş bebeğin seninledir .....:KK34:

merhaba arkadaşlar..bende bu ay ilk kez klomen kullandım.günde üç kez adetin 5. günü başladım.bugün 14. günü doktora gittim yumurta yok dedi doktor. acaba daha erken çatlamış olabilirmi. daha erken takibe başlanması gerekmiyormu.siz nasıl bir yol izlediniz yardımcı olurmusunuz.bu arada iğneden filanda bahsetmedi doktor

bilmemki canim ama benden doktor istedi demekki 21. gün normal sonucu veriyor yoksa istemezdi heralde yaniltir die. etkisi geciyo demek 21 e kadar ama o hcg testi degil progestron testi bizimki progestron hormonumuza bakiyor yumurtanin catlayip catlamadigini anlamak icin. hcg testi yaptir demedi benim doktor sadece dünün gecerse idrar testinde bak dedi. insallah güzel haberlerle geliriz

anladım cnm benim doktorum cuma günü hcg ye baktır dedi ama 21.gün test falan istememişti neyse hayırlısı artık.

X