Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Aynı şekilde benimde klomen ve çatlatma iğnesi vurulduğum halde adetim 4 gun geçikti:KK43: Umarım gecikme değildir. Dostinex kullanıyorsunuz ya belki geçikme olmaz.. Şu beklemek ne zor insanın ömründen gidio ben tedaviye başladığımda 20snde adet olmuştm en sonra 30a kadar geldii geçikmeli olarak:/ Daha 15gün varr nasıl beklicem yaaa:KK43:

ay ilk kullanmamda beni de geciktirmişi klomen...
İnşallah gecikme değlidir yaaa
bu ay 4 gün geciktiyse neden daha 15 gün bekliyorsun?

merhaba kızlar bende 2kez klomen kullandım biri 2sene once sabah akşam 5gün içtim yumurtlamam olmadı pkoluyum diğer içtiğimde şubat ayında 7gün içtim günde 1tane yumurtlkamam olmamıstı eger olsaydı yumrutlama aşılama olcaktı ama olmadı.allah yardımcımız olsun bir süre tedavıye ara verdım aranızda benım gibi klomene cvp vermeyen varmı acaba yada benım doktorlarımın verdiği dozlar cokmu düşük merak ettim

ay ilk kullanmamda beni de geciktirmişi klomen...
İnşallah gecikme değlidir yaaa
bu ay 4 gün geciktiyse neden daha 15 gün bekliyorsun?

Hayır geçen ay 4gün geçikti. Ve 30unda adet oldum. Şimdi tekrar klomen çatlatma iğnesi vuruldum 30unu beklemem gerekiyor öyle değil mi?

Progesteron ne zaman yapılıyor? Hiç bir fikrim yok bu konu ile ilgili. Bilgilendirseniz çok sevinirm.

saol cnm benim moralim kötü yaa haftasonu memleketteydim işte babamın mezartası yapıldı çiçek aldım gittim diktim bi sürü çok ağladım bu da üstüne tuzu biberi oldu bende artık allaha havale ediyorum eşim memlekette kendi akrabalarından kimseyle görüştürmedi beni saolsun bişe derler lüzumsuzlarda moralin bozulur die onada üzülüyorum sonucu öğrendim telfda bu ay çok planlı güzel çalışmıştık daha ne yapalım dio üzüldü oda yani yüreğim pare pare bugün işyerindeyim dokunsalar ağlıcam yani:KK43:

Canım başınsağolsun yenimi vefat etti allah sabır versin göreceksin bebeişin hiç ummadığın biranda gelecek allah izin verirse..
Benim babam öleli 4 yıl olacak sezeryandan çıkarken hep baba baba diye bağırmışım adamın biri başımda ilk defa baba diyen birini duydum diyordu ebe beni getiren adamlar babasını sayıklıyor babası burdamı demişler bizimkilerde ağlamış öleli çok oldu demişler adamların bile gözleri dolmuş ayılana kadar abi babam geldimi demişimm. :2: :2::2:

selam bayanlar bende aranıza katılmak istiyorum..

bende bu ay klomene başladım bugün 4.günüm bakalım herşey nasip kısmet..

bu konuda sizden öğrenecek çok şeyim var

merhaba kızlar bende 2kez klomen kullandım biri 2sene once sabah akşam 5gün içtim yumurtlamam olmadı pkoluyum diğer içtiğimde şubat ayında 7gün içtim günde 1tane yumurtlkamam olmamıstı eger olsaydı yumrutlama aşılama olcaktı ama olmadı.allah yardımcımız olsun bir süre tedavıye ara verdım aranızda benım gibi klomene cvp vermeyen varmı acaba yada benım doktorlarımın verdiği dozlar cokmu düşük merak ettim

Bende 3defa kullandım aynı şekilde sabah akşam. Benimde olmadı yumurtlamam doktor bu 2aydır klomen ve iğne vuruyor. :s

demos üzme kendini bebek bu aglar benim kardeşimde öyleydi gezmedik dr kalmadı en son dr edepsizliğinden aglıyor bu dedi , ama dikkatli ol sen yinede zilli olacak senin kız :)

:::))))))))))) canım ama görsen nefesi kesiliyor morarıyor kızarıyor o yüzden daha el kadar nesi var diyorum acep inşallah düzelir canım..

Herkese slm kızlar..bende 2 yıl olmak üzere evliğim ve hiç korunmadık bu süre içinde.ama bebişimiz olmadı maalesef :KK43: bende bu ay bütün tahlilleri yaptırdım rahim filmi dahil eşimin tahlileride yaptırdık cerrahpaşada. bana sebepsiz inferlite dediler :KK43:( ve direk aşılamaya gönderdilr.eşimide bir ürolog muane etti, sadece hızı biraz az demiş spermlerinin ona da evicap ve trentel die bir ilaç vermiş.şimdi size sorum ben bu ay başlim mi aşılamaya yoksa eşim ilaçları kullanmasını mı beklim. kararsız kaldım :KK43: aslında bian evvel bebeğim olsun istiyorum bir yandadn da ilaç almak istemiyorum :KK43:( bide aşılamanın evreleri nasıldır.ben ilk aşılamamı olcam eğer karar verirsem. ilk olarak ilaç takviyesi iğne mi hapmı olur? bilen tecrübeli arkadaşlar varsa beni aydınlatırsa çooooookkkkk memnun olcam.rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın inşh.... aminn..

kızlarrr neden kimse bana cevap vermiyooorrr... :KK43:((

saoll sevdecim ama hiç bir şry hissetmiyorum yani umudum yok . o yuzden stres bile gitti . canım regli günüm 21 nisandı aşılama 3 mayıs dr. aşılamadan 15 gün sonra test yap dedi oda 18 i cumaya denk geliyor cuma sabahına kadar regl olsamda olmasamda iilacları bırakmak adına test yaptıracagım . cumayı saymassak şurda kaldı 4 gün . rüya gördüm test yapmısım negatif çıkmış . .allah hayırlısını versin artık. sevde bu ay korundunuzmu canım günün geçmiş korunmadıysanız süpriz olurmu ne dersin. çok öptüm.

canım bu ay olmasada .önümüzdeki ay inşallah olur canım agla içini boşalt stresini at ve yeniden başla öptüm.

hadi canım benim...stressli bekleyiş son bulacak yakında..umarım güzel sonuçlanır...rüya yı boşver sen..bende art arta pozitif görmüştüm rüyamda..hemde direk idrar testinin iki cizgisine kadar görmüştüm..ama tersi oldu...umarım senin kide tersi olur,,,hayırlısı olur inşallah dediğin gibi..canım korunduk bu ay..malum biliyorsun geçen senede film çektirdiğim ay hamile kalmıştım ve düşük olmuştu...tekrar aynı riske girmemek için korunduk...hormonlar değişiyior işte..ilaçlar alt üst ediyor düzeni...bugün 31, gün hala bişe yok..

Hayır geçen ay 4gün geçikti. Ve 30unda adet oldum. Şimdi tekrar klomen çatlatma iğnesi vuruldum 30unu beklemem gerekiyor öyle değil mi?

Progesteron ne zaman yapılıyor? Hiç bir fikrim yok bu konu ile ilgili. Bilgilendirseniz çok sevinirm.

canım sen adet tarihini şöyle hesapla
kaç günde bir oluyorsun?
adet başlangıcından sonra say .
mesela ben yaklasık 30 günde bir oluyorum .
ay 30 ve 31 cekince tarih değişiyor.
o sekilde hesaplarsan daha doğru olur.
mesela her ay 3 gün gecikiyorsa ona göre 3 gün koyarsın üzerine..
benim gecen ay 5 gün gecikti. ama ortamala 30 gün sürdügü için o günden itibaren 30 gün sayıyorum ben .

canım sen adet tarihini şöyle hesapla
kaç günde bir oluyorsun?
adet başlangıcından sonra say .
mesela ben yaklasık 30 günde bir oluyorum .
ay 30 ve 31 cekince tarih değişiyor.
o sekilde hesaplarsan daha doğru olur.
mesela her ay 3 gün gecikiyorsa ona göre 3 gün koyarsın üzerine..
benim gecen ay 5 gün gecikti. ama ortamala 30 gün sürdügü için o günden itibaren 30 gün sayıyorum ben .

Ben PKOluyum adetim hep gecikiyor. 3 ay 5 ay olmadığı oluyor. Klomen kullandım çatlatma iğnesi vuruldum yine geç oluyor. Tedaviye başladığımda 20snde olmuştm 30a kadar çıktı sürekli geçikiyor. Martta 25nde oldum Nisanda 30unda:s Hangi gün oluyor:s Ben anlamıyorm pek bu hesaplamadan. Düzensiz olduğu için ilgilenmedim pek.

Son düzenleme:
Herkese slm kızlar..bende 2 yıl olmak üzere evliğim ve hiç korunmadık bu süre içinde.ama bebişimiz olmadı maalesef :KK43: bende bu ay bütün tahlilleri yaptırdım rahim filmi dahil eşimin tahlileride yaptırdık cerrahpaşada. bana sebepsiz inferlite dediler :KK43:( ve direk aşılamaya gönderdilr.eşimide bir ürolog muane etti, sadece hızı biraz az demiş spermlerinin ona da evicap ve trentel die bir ilaç vermiş.şimdi size sorum ben bu ay başlim mi aşılamaya yoksa eşim ilaçları kullanmasını mı beklim. kararsız kaldım :KK43: aslında bian evvel bebeğim olsun istiyorum bir yandadn da ilaç almak istemiyorum :KK43:( bide aşılamanın evreleri nasıldır.ben ilk aşılamamı olcam eğer karar verirsem. ilk olarak ilaç takviyesi iğne mi hapmı olur? bilen tecrübeli arkadaşlar varsa beni aydınlatırsa çooooookkkkk memnun olcam.rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın inşh.... aminn..

canım senin sebepsiz eşinin hızı azsa
bence vakit kaybetmeyin
direk aşılamaya gecin derim ben

cünkü bu sebepsiz berbat bişey..
bekle ki gelsin...
biz bu şekilde beklemeye devam ettikçe boş boş bişey oldugu yok.

Sizi bilmiyorum ama ben artık tedavisiz hamile kalabileceğimi sanmıyorum...
:KK19:

şimdiden hayırlı olsun
ilk defa kullanıyorsun sanırım
çatlatma ignesi de olacak mısın? doktorun söyledi mi?

şimdiden hayırlı olsun

Ben PKOluyum adetim hep gecikiyor. 3 ay 5 ay olmadığı oluyor. Klomen kullandım çatlatma iğnesi vuruldum yine geç oluyor. Tedaviye başladığımda 20snde olmuştm 30a kadar çıktı sürekli geçikiyor. Martta 25nde oldum Nisanda 30unda:s Hangi gün oluyor:s Ben anlamıyorm pek bu hesaplamadan. Düzensiz olduğu için ilgilenmedim pek.

anladım canım haklısın
o zaman sen genede bir 5 gün gecince test yaparsın garanti olur..:KK34:

şimdiden hayırlı olsun

hayır canım öyle bişey söylemedi..ilacı kullan 5 gün ilaç bittikten 10 gün sonra gel görücem dedi

neden öyle yaptı bende anlamadım..

bizde eşimle testlerimizi filan yaptırdık hiç bi sorun çıkmadı..sonra işte doktor ilaçla tedaviye başlıycam dedi.

Aynı şekilde benimde klomen ve çatlatma iğnesi vurulduğum halde adetim 4 gun geçikti:KK43: Umarım gecikme değildir. Dostinex kullanıyorsunuz ya belki geçikme olmaz.. Şu beklemek ne zor insanın ömründen gidio ben tedaviye başladığımda 20snde adet olmuştm en sonra 30a kadar geldii geçikmeli olarak:/ Daha 15gün varr nasıl beklicem yaaa:KK43:

kafanı meşgul et bence günler geçmek biliyor yoksa strese girip bunaltma kendini...ben hergün çıktım 2 saat yürüdüm hem rahatladım hemde vakit geçmiş oldu..

hayırlısı olsun canım ,eğer dr adet olman için ilaç verirse onun yerine soğan kürünü uygula

saol canım ya ne zaman dktora gitsem geçiktim gebelikde yok ne yapmalıyım diyorum tahlil yapıyorlar gebelik için ne olur ne olmaz diye tahlil sonucu çıkmadan adet oluyorum kendiliğimden 5 güde 20 günde gecikse böyle oluyor..:)))

X