Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bnde cektm canim 10 tane YA VARİS insallah ustdgn gibi olur kalbini ferah tut insallah Allah buyuk

Canım bakalım ne haber ile gelicek evrakcum hayırlı haber verir inşallah 3 de gidicekti dime sağlık ocağına

gitti galiba canım çıkmış görünüyor şekerimmmm...ayy hadii Allahım güldür bizlerii nolurr Allahımmm

ayy inşllh canım ne güzel dedin ama ne biliyim h.c.g 8 çıkınca biraz umudum yok gibi sanki peki progesteron ne demek acaba biliyorsan cevap verirmisin

kızlr sayfama bişeyler oldu gidip geliyor anlamdımm intden mi acaba :26:Ya varis ceken arkadaşlarımmmmm canlarıııııııııııııııııımmm cok tşk ederimm birazdan cıkıcam inş dualarınız benimleo lsunnn AEOLUN öpüyorum hepinizi

kızz bize haber etcennn demiii bekliozz ona göreee Ayyy canım inş mutluluktan ağlarsınn inşşş çığlıklar atarsınnn...

inş hadi hayırlı haberler olur

İNŞALLAHH allahım yarabbim yar ve yardımcımız olll

mrh arkadaşlarm ben deçektım ya varıiss

çocuk için 707 YA VARİS okunur canım...
şimdi evrakçu arkadaşımız istedi 10 tane bizlerde okuduk..
YA VARİS çekeceksin bu yani

Tamam canım 10 tane mi çekicez sadece

evrakcu gitmedinmii daha sennnnn

canlaaaaaaaarcok cok cok tşk ederimmmm :) gitmedim kızzz işteyim müdür yok toplantıda ama cıkcam ben 3 gibi

kızz bize haber etcennn demiii bekliozz ona göreee Ayyy canım inş mutluluktan ağlarsınn inşşş çığlıklar atarsınnn...

etcem kızz etmez miyim hepiniz beni bekliyosunuz Allahımm inş Yarabbimm ilk klomenimde gönderir mucizemii inşşşş ağlıcam kesin de mutluluktan mı üzüntüden mi olur bilemem

etcem kızz etmez miyim hepiniz beni bekliyosunuz Allahımm inş Yarabbimm ilk klomenimde gönderir mucizemii inşşşş ağlıcam kesin de mutluluktan mı üzüntüden mi olur bilemem

inş sevinçtennn ağlarsınn kuzucummmm biz yanındayızzz şekerimmmmm

Bende okudum ya varis canım gönlümüze göre versin allahım

aminnnnn sağol bitanemmm valla birimiz hamiş olsa hepimize umut doğacak yeniden yeşericez resmen inş Rabbim c.c. dualrımızı kabul eder bu güzel günde...kafamı dağıtmalıyım yoksa cok üzülcemmm eeeee akşama ne yapıyonuzzz günlük sorumu sormadımmm daha

annemdeyimmm kuzucummmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…