Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

geldim kızlar size hamileyiiimmmmmmm demeyi cok isterdim ama bu ay da olmadı sizlere umut olamadım özür dilerimmmm

geldim kızlar size hamileyiiimmmmmmm demeyi cok isterdim ama bu ay da olmadı sizlere umut olamadım özür dilerimmmm
kuzucum dur yaa hemen bırakma kendini lütfennnn...
peki değerlerin kaç progresteron ve hcg...
şimdi apğlayabilirsinn ama ne konuştuk belkide test için daha erkennnn kuzucummm

yAAAAAAAAAA neoldu değerlerin nasıl canımmm:2:

kuzucum dur yaa hemen bırakma kendini lütfennnn...
peki değerlerin kaç progresteron ve hcg...
şimdi apğlayabilirsinn ama ne konuştuk belkide test için daha erkennnn kuzucummm

Canim kac cikti sonucun uzulme yaa ((

canlarımm vallhi ağlamayı hiç istemiyorumm ama dökülüyor şuan gözyaşlarımm cok kötü değilim ama iyide değilim nasippp demeeki zaamanı değil deyip avutuyorum kndimi her ay olduğu gibi hcg değerimm 0.1 yani hiççç umut yok 2-3 bile cıksa umut olcaktı benim için progestn değerim ise cok yüksek 55.3..aile hekimim doktoruna göster yüksek değer dedi neden bu kadar yüksek bu normal değeri en fazla 27 olmalıymış cünkü.

canım evet progestanın yüksek çıkmış ama doktorun yalnış sölemiş..
bu dönemde progestan değeri yükselir zatennn...
bak demekki progesteron ile alakalı değilmiş benimkide o zaman kesin fosss..
hsg gerçekten düşük yaa offfff...
bende çok üzüldümmm

aynen canım gebelik yok olsa cıkardı cünkü 10 gün gecti yumurtam catladıktan sonra 2 olsa bile umuttu benim için hayırlısını diliyorummm..dualarım seninle sizlerle canlarım inş sizler güzel haberler verip bana ikinci ayıma umut oursunuzz hepinizi cok seviyorummm bu sürecte yanımda olduuğnuz için cok teşeekür ederim hepinizee Rabbim c.c. inş bu ay hepinizin yüzünü güldürür

canımbirde progesteronun bu kadar yüksek olması ne anlama geliyor bnm doktorum demdiği için bilgim yok

canımbirde progesteronun bu kadar yüksek olması ne anlama geliyor bnm doktorum demdiği için bilgim yok

canım çok yüksek değilki yaa biz bu ay yumurtlama ilacı kullandık doğal olarakta fazla yumurtalarımız oldu..ben burada 80 bile çıkanları okudum..
benimkide 42 çıktı normalmiş ama canım..
bence seninkide normal yanii...
benimde bu ay umudum kalmadı adet olcak gibi ağrım varrr... bugünde zaten duphastonun son günü..o ilaç bitince hamile değilsen adet olurmuşsun hemennn...sanırım benimki gelcek ama ilaç durduruo gibi..ama dahada erken bugün 24. gğnnn

slm kızlarr bende klomen kullanıyorum günde 2 tane pazar bitiyor salı doktorum gel dedi bu ikinci klomen kullanışım ilk kullandığımda yumurtam gelişti çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı bu ay çok umutluyum inş. olur allah herkese nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…