Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Allah Alah ... kullanan bi tek ben miyim kimse yok mu :44:

iyi günler arkadaşlar bende 1. 5 senelik evliyim klomene başladım bitti pazartesi doktora gidicem bakalım ne diyecek bişi sormak istiyorum klomen kullandıktan sonra çatlatma iğnesi kesin olunuyormu yoksa klomenle zaten kalınabiliyormu klomen kullanıp hamile kalanlarda yazabilirmi çok merak ettim

doktrm bana vurcaz dedi klomendn snra

canımm yumurtn çatlayacak düzeye kendiliğinden çatlıyor doktor iğne vermiyor.ben bu ay kullandım vurulmdım mesel kendiliğinden çatladı yumurtam

evet canım ben çatlatma iğnesi vurulduktam 12 gün sonra kanda kesin sonuç çıkıyor diye okudum kuzucumm...senin ne zaman çatlamıştı canım kaç gün oldu

15 gün sonra canım

tatlım o zaman şöle diyeyim..yumurtaların o zaman daha büyüyordu...yani çatlama yaklaşık 3-4 gün sonra oldu....e döllenmede 10 günü buluyor yani 14 gün..demekki senin değerin normal...ilk başta 2-4-8-16-32olarak gidiyor genelde çünkü...ayy bakk ne güzell hamile olma şansın yüksekk bu durumdaa

Son düzenleme:

yumurtanını büyümesine bağlı yani iğne verip vermemesi canım

benim ayın 17 .sinde çatladı kendiliğinden vars çıkar yoksa çıkmaz nlaşılan benimki hayırlısı dualarınız eksk etmeyin benim içinnnn (

canım burada genelde daha ilk kullananlar var..hepimizin batıda yeni geliyor...
çatlatma iğnesi doktoruna ve yumurtlana bağlı..eğer yumurtaların iyi düzeyde ise doktor başlta vermiyor canım..bende kullanmadım iğne.

benim ayın 17 .sinde çatladı kendiliğinden vars çıkar yoksa çıkmaz nlaşılan benimki hayırlısı dualarınız eksk etmeyin benim içinnnn (

ama canım daha 12 gün olmamışş...
varsa bile çok düşük çıkabilir değer kuzucummm..
yani çıkmazsada şans var çünlü senin kan verdiğinde daha 10 gün olmuştu..

ayy inşllh canım ne güzel dedin ama ne biliyim h.c.g 8 çıkınca biraz umudum yok gibi sanki peki progesteron ne demek acaba biliyorsan cevap verirmisin

ama canım daha 12 gün olmamışş...
varsa bile çok düşük çıkabilir değer kuzucummm..
yani çıkmazsada şans var çünlü senin kan verdiğinde daha 10 gün olmuştu..

17 sini saymayım mı :) yuvarlama yaprsak 10 gün evet off bilmiyorum ki çıkan da varmış çıkmayanda hayırlısını diliyorum satt 3 te herkesten dua istiyorum benim için herkes 10 defa ya varis çekip ban gönderebilir mi rica etsemmm inş güzel haberlerle gelirimm inşşşşşş bu güzel günde....

ayy inşllh canım ne güzel dedin ama ne biliyim h.c.g 8 çıkınca biraz umudum yok gibi sanki peki progesteron ne demek acaba biliyorsan cevap verirmisin

Canım bak hesaplarım doğru yani mantıklı olan bu değerinin düşük olmasıda çok normal görünüyor bu durumda..tabiki bunun olumsuz olma ihtimalide var ama hala adet gelmediğinde göre sanırım benim dediğim doğru
progesteron yumurtanın ne kadar kaliteli olduğunu gösterir canım...yani sen bu ay güzel kalitesli yumurtlamışsın.. bu değerin sınırı 10 dur ve üzerinde hamilelik olabilir denir..ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir..bende 21. gün yaptırdım 42 çıktı benimde progresteron değerimm..bakalım gebelik varmı görücez...

canım çıkmayabilir ama çıkadabilir görücez..eğer çıkmazsada beklicez bat gününü birlikte..
ben çektim kuzum YA VARİS allah kabul etsinn

saol canım inşllh hepimiz hayırlı haberler alırız bu mübarek gün allah sesimizi duyar yardımcımız olur peki sen özel mi devlet mi gittigin doktor sen nezaman alıcan sonucunu canım

bnde cektm canim 10 tane YA VARİS insallah ustdgn gibi olur kalbini ferah tut insallah Allah buyuk

saol canım inşllh hepimiz hayırlı haberler alırız bu mübarek gün allah sesimizi duyar yardımcımız olur peki sen özel mi devlet mi gittigin doktor sen nezaman alıcan sonucunu canım

amin canım inş..
canım ben kendim üniv hastanesinde çalışıyorum doktorumda burada prof. canım...

kızlar ben geldim biraz geç kaldım bugün var mı güzel haberi olan

hepimiz bekliyoruzz...evrakçudann inş güzel haberler alıcazz

kızlar benim adet ağrısı gibi ağrım var ama hafif..aynı yumurtlama zamanında olduğum gibi ayy gelcekmi acaba..duphastanon son günü bugünnn:18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…