Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

merhaba arkadaşlar
ben dün adet oldum
zaten doktorum yumurtalar kistleşmiş demişti ve iğne olmamıştım.
bakalım bu ay ne yapıcaz.
sıkıldım artık.

adet oldum canım bilmiyorum döllenmemi olmadı yoksa öatlamadı mı off bu ay da kullanırım klomeni sonra ara veririrm ya git gel yorucu
Hem yorucu hem ben özele gidiyorum birsürü para gidiyor adet olduysan cok iyi çatlamıs kist olarak kalmamış, birdahaki aya hamile kalacaksın gibime geliyor, ovulasyon gününü mu atladiniz acaba?

merhaba arkadaşlar
ben dün adet oldum
zaten doktorum yumurtalar kistleşmiş demişti ve iğne olmamıştım.
bakalım bu ay ne yapıcaz.
sıkıldım artık.
Allah bi an once yumurtanın oluşmasını nasip etsin birsey sorabilir miyim, bu yumurtalar kaç gün sonra kitlesiyor?sizinki olgunlastiktan kaç gün sonra kist olmuş ?yada hiç mi olgunlaşmadi?

Hem yorucu hem ben özele gidiyorum birsürü para gidiyor adet olduysan cok iyi çatlamıs kist olarak kalmamış, birdahaki aya hamile kalacaksın gibime geliyor, ovulasyon gününü mu atladiniz acaba?
zor canım bizim maddi olarak çok sıkıntılarımız olduğundan özele gidemiyorum çatlatma iğnesi vermemişti zaten kist oluşmamıştır değil mi yani bu durumda diye düşünüyorum hepimize nasip etsin hayırlısıyla inşallah seni de güldürsün Rabbim bu mübarek ramazanda seviniriz inş canım soğan kürüne de başladım ben

Allah bi an once yumurtanın oluşmasını nasip etsin birsey sorabilir miyim, bu yumurtalar kaç gün sonra kitlesiyor?sizinki olgunlastiktan kaç gün sonra kist olmuş ?yada hiç mi olgunlaşmadi?
benim 17 mm ve 25 mm yumurta kistleşmiş dedi doktorum
tedavi ortasında doktor değiştirdim de önceki bişey dememişti.
normalde adeti 28 gün süren bir kadın 14. gün yumurtlar, eğer yumurtlama olmazsa yani çatlamazsa kistleşir.
ben 16. gün mü ne gitmiştim şimdi hatırlayamıyorum.
zaten tarlusal kullandım bu ay, kutu bittikten 8-9 gün sonra adet oldum.
yarın da tekrar gidicem bakalım.
vallahi bunaldım.
asıl sinirimi bozan bunca sene bir şey olmayıp da evlenip çocuk sahibi olma zamanı gelince pcos olmam.

canım polikistik over kalıtsal hastalık sonradan olmaz önceden doktorun bilememiştr.

Canim benim, Allah razı olsun, hepimizi inşallah.adet olmuşsunya kist varsa da gitmiştir inşallah ne zaman olmuştun? Yumurtan ne zamn oluşmuştu?

Canim benim, Allah razı olsun, hepimizi inşallah.adet olmuşsunya kist varsa da gitmiştir inşallah ne zaman olmuştun? Yumurtan ne zamn oluşmuştu?
yumurtalarım 25in de bakmıştı doktor mayısın 14 haziranda da adetim başladı işte canım ilk kez kullanmıştım klomeni geçen ay dün akşam yeniden başladım 20-16-15 mm 3 yumurtam vardı

Ben de pcoluyum bizi bizden başkası anlamaz. klomenin 16. gunundeyim, pt gittiğimde 12 13 mm dedi bugün gittim gelişmemiş aynı dedi . Benimkiler kist olmamış galiba olsaydı derdi Dr diye düşünüyorum . Dedi ki pcolu olduğun için yavaş gelişiyor, bu beklenen bir durumdur

canım hiç üzülme derdi veren allah dermanını da verir inşallah hiç olmazsa senin sebebn belli ya benm gibi sebepsiz değilsn pkolu birçok arkadasm sogan suyuyla hamile kaldı bende o bile işe yaramadı

yumurtalarım 25in de bakmıştı doktor mayısın 14 haziranda da adetim başladı işte canım ilk kez kullanmıştım klomeni geçen ay dün akşam yeniden başladım 20-16-15 mm 3 yumurtam vardı
Anladım canım , ovulasyon gününde ilişki olmadı mı? Yalnız 16 15 mm olanlar kucukmus baya

Amin amin canım aynen kafaya takmayalim da. Senin neden sebebi yok canım?
yumurtam olusuyo catlıyo kendiliğinden catlıyo eşimde spermde sıkıntı yok. hormonlarm normal adetm normal kistim iltihabım yok. vajınal sıvı ph ı normal . ovulasyon gununde ilişkiye gryrz yarm saat yatyrm ertesı gun dus alyrm ama yok işte tutmuyo bebiş. doktor bu ay klomene basladı 12, gun vurundm iğnemi ama yook yoookk rabbim zamanını saatini biliyr o istedgnde vericek eminim . allah eğer bize cocuk vermeyecek olsaydı bizi kısır yaratırdı diye avutyrm kendimi . vakti zamanı var ama biz sabırsız kullar hemen olsun istiyoruz.

oldu canım ama 2 günde bir yaptık aslında her gün mü yapsak diyeceğim de aha zaten ramazanda bu biraz daha zor olacak
Hergün diyen Dr var mı ki acaba ben duymadım ama canım , demekki nasip değilmiş bu ay biraz daha dikkatli olursunuz olur biter eşinin sperm kalitesine baktirdiniz mi peki ?

canım polikistik over kalıtsal hastalık sonradan olmaz önceden doktorun bilememiştr.
hayır işte.
ben de doktor olduğum halde başta şok oldum ve cidden kabul etmek istemedim.
kime söylesem şaşırıyor zaten.
2 doktorum da sonradan olduğunu söyledi.
1,5- 2 sene öncesine kadar adetlerim çok düzenliydi
hatta yumurtlama belirtilerim baya olurdu.
ayrıca usg ve hormonlar da normaldi.
ne olduysa son 2 senede oldu, gitgide kafayı yedi hormonlarım.

Hergün diyen Dr var mı ki acaba ben duymadım ama canım , demekki nasip değilmiş bu ay biraz daha dikkatli olursunuz olur biter eşinin sperm kalitesine baktirdiniz mi peki ?
evet canım sorun yok eşimde de ben de de sorun yok ama Rabbim vermedi olmadı tek tüplerime bakılmadı canım sen baktırdın mı tüplerine

Kesinlikle hersey normal olduğuna göre onun vakti var demekki . Klomen le senin olur mutlaka inşallah aşılamaya gerek bile kalmaz

evet canım sorun yok eşimde de ben de de sorun yok ama Rabbim vermedi olmadı tek tüplerime bakılmadı canım sen baktırdın mı tüplerine
Ben de baktırmadim .yumurtalar gelisseydi daha o problem benim .sonra çatlatacagiz.sonra döllenme tutmazsa o zaman baktirtirim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…