Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kizlar iyi gunler ya az kan geldi bugunde oyle sakir sakir bi kan gelmedi bikac damla ve kasiklarimda hani baloncuklar olurda patlar ya oyle seyler oluyo olan varmi bilen varmi

Kizlar iyi gunler ya az kan geldi bugunde oyle sakir sakir bi kan gelmedi bikac damla ve kasiklarimda hani baloncuklar olurda patlar ya oyle seyler oluyo olan varmi bilen varmi

Sanrim yavas yavas geliyor maalesef.insallah. yerlesme kanasi dedikleridir....

Kizlar sizinle bisey paylasicam bi arkadaşımın annesi bana bi oneride bulundu. Onun da cocugu olmuyormuş dr regl biterken son damlalarinda iliski olsun demis. Bi dene demis simdi 4 çocuğu var.
Eğer bu ay bn regl olursam denicem..zor bisey deil sonucta

Canim varya aklima bugun o geld bende duyuyodum birilerinden acaba dedim nasilsa sakir sakir gelmiyo yapsakmi : -)

Merhaba kızlar. Herkes iyidir umarım. Benim tüp bebek maceram devam esiyor. Cuma günü yumurtalarım toplandı. 15 tane yumurta toplanmış. 12 tanesi olunmuş. Bu olgunlardan 7 tanesi döllenmiş. Şimdi transfer Gününü bekliyoruz. Embriyologum aradı pazartesi, salı ya da Çarşamba transfer olacak, gelişimlerine bağlı karar vereceğiz dedi. Şimdi beklemedeyim. Hamileliğe hazırlayıcı ilaçlar verdiler onları kullanıyorum. Çarşamba'ya kadar transfer olmuş ve test için gün sayfamaya başlayacağım. Hakkımızda Hayırlısı olsun artık.

hadi hayirlisi canim haber et bizede insallah olur guzel haberlerini bekliyoruz..

kan tahlili az da olsa belli ederdi diye tahmin ediyorum...ama yinede umudunu kaybetme...regl gecikirse yine yaptır
adet oldum canım bugün üzgünüm klomene inancımı kaybettim gerçi o bir vesile ALLAH nasip etmeyince olmuyo ama bilemedim hepiniz rahim röntgeni çektirdiniz mi çektirmeden de hamile kalan arkadaşlar var mı

İnşaallah ALLAH hayırlısıyla nasip eder canım tüp bebek ne kadara mal oluyor canım sorması ayıp

Hastane 5000 di tanıdık bulduk 4200 verdik. Ilaçlar 1100 ilaçlar. O kanaryana toplamda 5300.
hımm biri 15 bin dedi de ya insanlar nasıl bulacak bu kadar parayı dye düşündüm ben de canım ondan sordum kusura bakma canım ayıp etmedim umarım ben de bu ay klomene başladım ilk birkaç ay geçsin rahim röntgei çektireyim diyorum

Ne kusuru canım. Öyle dedikleri gibi bi ücret giç bir hastanede görmedim. Ben 2 merkezle görüştüm ikiside kafama yattı. Biri 4000 diğeri 5000 istedi ilaç hariç. 5000 olanın doktoru bayandı. Tercihim bayan oldupu için tanıdık aradık. Nerdeyse diğeri ile aynı paraya geldi.
Birde benden sana tavsiye önce hsg yi çektir klomeni sonra kullan. Rahimde sıkıntı varsa, tüpler kapalıysa boşuna ilaç almazsın vücuduna.

Kızlar bende pcolu yum. Tam 13 gün önce adet oldum adetin 3. Gunu klomene başladım günde 2 tane aldım tam 1 hafta önce bitti . Drdan geldim şimdi . Solda iki sağda da 1 yada iki tane tam anlamadim orayi , gelişiyor iyi dedi . ölçtü 13 mm olmuş. Sizce yavaş mi gelişiyor ? Kiste dönüşür mu bu yüzden ?

Canım benimde bir tarafta 4 bir tarafta 1 tane gelişmişti ve yavaş gelişmişti, hatta adetin 18. günü oldum çatlatma iğnesini. Ama kiste dönmedi çatlatma iğnesi oldum. 36. saatte 48. saatte ve sonra 1 hafta 1 gün arayla şansımızı denedik çok şükür nasip oldu mutluluk. İnşallah senin de yüzün güler. Dua edicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…