Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kesinlikle hersey normal olduğuna göre onun vakti var demekki . Klomen le senin olur mutlaka inşallah aşılamaya gerek bile kalmaz

inşallah canm benm ama belli olmuyor işte ama bence sen kesınlıklee sogan suyunu denemelisin gözümle gördm ya pkolu arkadaslarımı biri 2 yıldan sonra bırı 1 yıl bekledkten sonra :)

Ben de baktırmadim .yumurtalar gelisseydi daha o problem benim .sonra çatlatacagiz.sonra döllenme tutmazsa o zaman baktirtirim canim
ben de bekleyeceğim biraz daha canım yumurtalar gelişiyor ama tutunamıyorum mu ne oluyor bilemedim vakit gelmedi diyorum hayırlısı

inşallah canm benm ama belli olmuyor işte ama bence sen kesınlıklee sogan suyunu denemelisin gözümle gördm ya pkolu arkadaslarımı biri 2 yıldan sonra bırı 1 yıl bekledkten sonra :)
Ya aslında herkes tavsiye ediyor , yaparım hiç usenmem tatlım da tek sorun ettiğim acaba hormon dengemi bozar mi, yani birini düzeltir öbürünü bozar diye endiseleniyorum kendi kendime

soğan suyuna ben de başladım bende pko falan yok ama yine de deneyeceğim ya belki şifa olur

igneler gelmemiş gelse de pt ye kalacak moralim bozuldu almayacagim. Soğan kürüne başlayacağım canım kesinlikle suan netten araştırıyorum

Aynen cnm zaten ben kist falan olsun ıstemıyorum iğne bende isticem kesınlıkle bıde onu temızlemeye ugrasmak ıstemıyorum ramazanda beklemek daha zor zaten

arkadaşlar adetim biteli 2 gün oldu soğan suyuna başladım bir de dün gece süt buğusu yaptım artık canıma tak etti şunları da yapayım dedim bugün kahverengi akıntım oldum adet desem adet değil anlayamadım yoksa iltihap mı aktı yoksa yoksa hamile miyim diyeceğim ama hanı kahverengi akıntı oluyor diyorsunuz ya hep

Kızlar herkese merhaba. Benim tüp bebek maceram devam ediyor. Aklım sizde. 12 haziranda 15 yumurta toplandı. 7 tanesi döllendi. 16 haziranda 2 tane embriyo transfer edildi. 29 Haziran test günümüz. Bakalım bakalım bir bebek için dua ederken ikizlerin olabilir.

Meraba kizlar aranizda orgametril kullanan varmi¿ kahverengi lekem geldi sonra kanamam doktora gttim tekrar hormon testi verdi yaptirdim doktor orgametril diye bi hap verdi bunu kullan kanaman kesilcek sonra adet kanaman olcak ondan sonra klomene basla dedi kullaniyorum kanamam azaldida bu kanama neyin nesiydi onuda bilmiyorum adet kanamam baslicakmis aranizda boyle olan varmi ¿

Canım adetin yeni bitmiş hamile olamazsın o adetten kalma akintidir bence

slm kızlar..nasılsınız.. bugun dra gittim..klomen kullandım kontrole gittim 14mm olmus..3gun daha kullanıcam klomen. cuma gunu yine gidicem...bakalm ne olucak hep aynı seyler sıkıldım artık...

herkese merhaba bende bu ay klomen kullanmaya başlayanlardanım. hepimizin hakkında hayırlısı olsun. ikinci çocuk için uğraşıyorum. bende p.over var. ilk çocuğumada klomenle hamile kaldım. klomen kullanışımın 2. ayında hamile kalmıştım. şimdi birkaç ay normal olarak denedim olmayınca vakit kaybetmeden doktora gideyim dedim. bu ay klomene başladık bugün klomenin 4.günü yarın ilaç bitiyor pazartesi takip var. 2 ay deneyeceğim. eğer olmazsa rahim filmi çekilecek. çok istiyorum bende. oğlumda sürekli kardeş istiyorum deyip duruyor. tekrar aynı süreci yaşamak beni psikolojik olarak biraz yıpratacak sanırım. çok takıyorum kafaya.

Canim ya benim durumlar olumsuz moralim çok bozuk hiç hamile kalmayacak miyim ben

gönlünü ferah tutmaya çalış. rabbim verecek inş. düşündükçe psikolojimiz daha da kötü oluyor. ben ilk hamileliğimde çok takmıştım. artık takmıyorum dediğim ay hamile kalmıştım. yani üzüntü hormonlarımızı çok etkiliyor. inş. olacak. aslında sana söylüyorum da bende çok takıyorum. tecrübeli olmama rağmen çok takıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…