Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Nuclear merhaba, sen tup bebek aşamasına mı geçtin hayırdır ? Ya ben bayagı zamandır giremedim. Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Zaman bulduğunda bahsetsene nasıl bir aşama ?
Canım valla geçtim. Sabrım kalmadı. Araştırma yaptım baya medicalpark jane hanıma karar verdik. Eşiminde benimde sonuçlarıma baktı sorun yok aşılama gereksiz dedi. Reglin ilk günü gel iğneye başalayacağız 10 gün donra çatlatma iğnesi ve yumurta toplama işlemi. Ardından dölleme işlemi sağlam kalan embriyoları 5. Gün transfer edecekler. Sorun stres diyo ilkinde tutma olasılığı %40 üstü dedi. Kahverengi lekenmem oldu şimdi devamına bakacağım. Regle dönerse yarın ilk gün t

Bu ilk denemen olacak değil mi tüp bebekte ? Bak hiçbir sorunun yokmuş. %40 büyük bir rakam bence. İnşallah olacak artık bu ay!

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza ben de. Klomen +Çatlatma iğnesi yaptirdim ben de. Doktorum yumurtanin büyüklüğü ile ilgili bir şey de
dememişti. Bugün iğnenin 15. Günü. Dün test yaptim. Hamilelik yoktu. Doktor iki üç gün sonra tekrarla dedi. Perşembe tekrar yapacam. Umudum yok ama bakalım

Kızlar başladım ben tüp bebek tedavisine. Gonal f diye bir iğne verdi 3 gün göbekten kendim vuracağım sonra ultrason ile kontrol. Size tüm aşamaları yazacağım.

merhaba arkadaşlar
yeni doktorum bu adet siklusumu iptal etti, tarlusal verdi ona başladım.
ilişkiye girme dedi, anlam veremedim neden ki acaba?
zaten 9 haftayı geçmişti adet oldum, 17. gündeyim hala kahverengi akıntı oluyor
hiç böyle olmamıştım.
valla canım sıkılıyor artık.
10 ay oldu çocuk mocuk yok hala.

Kızlar başladım ben tüp bebek tedavisine. Gonal f diye bir iğne verdi 3 gün göbekten kendim vuracağım sonra ultrason ile kontrol. Size tüm aşamaları yazacağım.

hadi hayrılısı canm inşallah güzel sonuclarlınıda yazarsın bıze :)

senin ndn o kdr uzun kahverengi geldi ki dr bişi demedimi?
10 aydır mı tedavi goruyorsun??

yok canım 10 aydır korunmuyoruz. tedavi olmadım.
ilk defa bu ay klomen kullandım o da yalan oldu işte.
over kistim olduğu için böyle lekelenmeler filan.

hmm anladım inşallah daha fazla beklemeden nasip olur.bnmde 1 yıl korunmadık olmadı. şimdi 4.aydayım

Merhaba bnde pkoluyum tam 1 aydir yine regl olmadim 2 gun once gittim test negatif 10 gun daha bekleyelim ilac vermiyeyim dedi tekrar gitcem. Diger ay klomen vermisti regl olmadigim icin kullanamadim bakalim bi baslayabilsek tedaviye yada ilacsiz kendiliginden olsa bebisim

Kizlar selam durumlar nasil bende isler karisti hsg cekildim cift boynuz rhim cikti nasil olucak bilmiyorum ilac tedavisini durdurdum aranizda bu durumda olan veya operasyon geciren varmi

Kizlar selam durumlar nasil bende isler karisti hsg cekildim cift boynuz rhim cikti nasil olucak bilmiyorum ilac tedavisini durdurdum aranizda bu durumda olan veya operasyon geciren varmi

cnm geçmiş olsun o nasil bişey hiç duymadım. inşallah kötü bişey deildir kolay atlatırsın.

merhaba hanımlar cumartesi adet olmam lazım ama ben çarşamba günü dayanamadım erkenden kan tahlili yaptırdım negatif çıktı bu ay için umudumu kestim 3 yumurtam oluşmuştu ama olmadı hayırlısı ALLAH'TAN

kan sonucu negatif butun umutları yok ediyor..bi yandan güzel ama umut edemiyorsun...hayırlısı gecen ay bnde oyle yapmıştım...

Kizlarya benim lekem geliyo acaba reglmi oluyorum az az elime geldi lavobada

belirti varmı hani herkezin farklıdır..benim hafif bel ağrım olur fln...inşallah regl habercisi değildir...

arkadaşlar birden fazla yumurtada hepsi aynı anda mı çatlar. bu 2. ayım klomende...

normalde 1 yumurta büyür ve catlar ama biz klomen kullandıgımız için 2-3 tane olabılıyor.. o zmanda buyuklüğüne gore catlıyor sanrım....
benim bi buyukyumurtam vardı dr catlamıs dedi ama 3-4 tane de kucuk yumurtan oluşmuş onlarda catlayabilir demişti...

bişey sorucamm
benim yumurtam 11.gün catladı. erken gelmesi gerekmiyormu adetim...normal döngüye gore bugun olmam lazm ama hiç belirti yok pat diye aniden gelir diye bekliyorum.. ama yumurtanın erken catlaması da acaba diye kafamı kurcalıyor???

Anelya88
Canim hicbir belirtim yok bugun test yaptim negatif hani beyaz akinti o kirmizi kahverengi akiskan degil bikacgun daha bekliyim ztn gitcem doktora

arkadaşlar son iki aydır ayın 16sında adet oluyordum bu ay da 10unda kan tahlili yaptırdım negatif çıktı çevrem erken yaptırmışsın diyorlar sizce umut etsem mi

arkadaşlar son iki aydır ayın 16sında adet oluyordum bu ay da 10unda kan tahlili yaptırdım negatif çıktı çevrem erken yaptırmışsın diyorlar sizce umut etsem mi

kan tahlili az da olsa belli ederdi diye tahmin ediyorum...ama yinede umudunu kaybetme...regl gecikirse yine yaptır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…