Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Doktoruma bir kez daha kızdım. Bugün kontrolüm vardı 19 ve 22 mm yumurtam olmuş. Akşam ovitrelle vurul dedi. Ama bugün resmi tatil tüm nöbetçi eczaneleri dolandım iğne yok. Yarın getirebiliyorlar. Dolayısı ile vurulamadım. Artık ona gitmeyecğim. Tüp bebek için konuştum bahçelievler medicana düzgün beyle. Bu adetle başlayacağım ama merkeze hala karar vermiş değilim.

Ilac bulamaman kotu olmus cnm uzuldum.hayirlisi inşallah tup bebek olur.
Bnde asilama yapacaktım ama yumurtam varmış gecen aydn bnm de bi sonraki aya kaldı sanrm

Bir gun sonra vurulabilirsin canim cok sknti olmaz bence

Bu ay ben de klomen kullanacağım pazartesi de doktora gideceğim bakalım bu ay sevinenilecek miyim

kızlarr kafam cok karısık nette arastırıyorum hiç rastlamadım benm gibi bi durumada olan yok sanrım...
yumurtam 23 mm di sadece onu bılıyordum iğne vuruldum bekledim vs. adet oldum..
adetin 4.günü kontrole gittim ve 18mm yumurta varmış.
nasıl oluyor?
o neden çatlamadı?
14.gün gelmeden çatlarmı?
erken döllenme olabilirmi??
böyle sorular kafamda nette bulamadım...bilen duyan varmı

kızlar ben 14 ay klomen kullandım.10 kilo aldım vücudumu dinlendirmek amaçlı klomene ara verdim 3 ay kullanmadım ve 3. ayın sonunda hamile kaldım. arkadaşlarım genelde klomene ara verdikten snra hamile kalındığını söyledi. isterseniz deneyin derim.

Kızlar tüp bebek için dün medical parka gittim. Hastaneyi beğenmedim ama doktora bayıldım. Ön görüşmede hemen dosya oluşturdu ve bir sürü soru sordu. Benim doktorum bu kadar ilgilenmemişti. Biz soru sormadan herşeyi açıkladı. Sonuçlarımızıa baktı ama 1 yılı geçtiği için yenilemek istedik. Burada yaptırmak zorunda değilsin sağlık ocaklarında yaptır dedi. Bu ay reglin ilk günü başlayacağız tedaviye. Büyük ihtimal orada yaptıracağım.

Hayirlisi cnm inşallah tedavin iyi gecer tup bebeğin tutar

Amin. Sen ne düşünüyorsun canım. klomene devam mı edeceksin.

Bn bu ay aşılama olcaktm ama gecen aydan 18mm yumurtam varmış o yüzden aşılama yapamadık bi sonraki aya kaldi.klomen kullanmadım bu ay sadece igne olucam. Aşılamadan sonra karar vericem belki baska dra giderm ama drmu seviyorum o yuzden asilamaya kdr beklicem sonrası allah kerim

Canım bende seviyordum doktorumu ama başka doktor görünce sıradan bir doktormuş dedim. sürekli stres yapmana gerek yok sorunun yok olacak diyor. Ama ekstra birşey yok. Düşün ailede hastalık var mı diye bile sormadı. Medical parkta Jane hanımla görüştüm bilgi almak için. Kadın anne tarfaımdan tüm seceremi çıkardı :) belkide o değildir doğru doktor.

Hayırlısı cnm ben suan hemen tuo bebek yaptirama. Maddi acidan.baska dra gitsem yine en basindan bna klomenle baslayalm der fln onyuzden daha sonra bakarm baska dra

mrb kızlar bende bu ay aşılama deneyecegim bakalım ne olacak bakıyorum hiçbirsy değişmemeiş hala aynıyız

Hayırlısı cnm ben suan hemen tuo bebek yaptirama. Maddi acidan.baska dra gitsem yine en basindan bna klomenle baslayalm der fln onyuzden daha sonra bakarm baska dra
anelya nasılsın neden 18mm yapmadı aşılamayı benim dr da 18-17mm olması lazım dedi asılama için

tüp bebek fiyatı ne kadar dediler sizin için bu ardaa

kızlar ben bugün başladım klomene size bir soru soracağım da pazartesi yumurtalarıma baktırmaya gideceğim doktora yumurtalara utrasonla mı bakıyor bir arkadaşım alttan muayene dedi ben erkek doktora gitmiştim de nasıl bakıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…