Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

anelya nasılsın neden 18mm yapmadı aşılamayı benim dr da 18-17mm olması lazım dedi asılama için

Acikcasi sormadm kendi dedi ztn bu ay beklicez baslarsak kiste doner die regl 4.gunu 18 mm yumurta vardi sanrm baska ilaclar fln kullanilacak

kızlar ben bugün başladım klomene size bir soru soracağım da pazartesi yumurtalarıma baktırmaya gideceğim doktora yumurtalara utrasonla mı bakıyor bir arkadaşım alttan muayene dedi ben erkek doktora gitmiştim de nasıl bakıyorlar

bana bir cevap arkadaşlar

benim doktorum bayan her bulduğunda alttan bakıyor. Şimdiye kadar 20 kere gtmişimdir hepsinde alttan baktı.

Alttan bakiyolar cnm yumurtaliklari kontrol ediyolar

mrb kızlar bende bu ay aşılama deneyecegim bakalım ne olacak bakıyorum hiçbirsy değişmemeiş hala aynıyız
Normal bir çiftin hamile kalma olasılığı %15 miş. Aşılamada da aynı. doktorum eşinin sperm sayısı iyi olduğu için aşılama sizin için anlamlı değil dedi. Bunu 3 farklı doktora sorduk 3üde bizim için aşılamanın para kaybı olacağını söyledi.

Bn anlamadım neye gore aşılama gerekiz dedi ki sprem sayisi iyi olmasi iyi bisey

Aşılama erkekte sprerm hareketsizliği varsa ya da sayısı az ise yapılan bir işlemmiş. Eşimin normal yapısı ;%6 doktor bu sayıyla çoktan hamile kalman lazımdı dedi.Normalde hamile kalma olasılığın neyse aşılamadada aynı olacak dedi. Bunu sadece benim doktorum söylese inanmazdım ama 3 ayrı merkezde 3 doktor sonuçlara bakarak aşılama sizin için gereksiz dedi. Bizde olsaydı eğer zaten kendiliğinden olurdu dedik ve aşılamayı çıkardık aklımızdan. Az para değil oda. Yine aynı süreçler. Benim kaldıracak tahammülüm kalmadı.

Anladim hayirlisi inşallah.tup bebek de %100 kesin deil bu ihtimali de dusun sonra daha cok uzulme

Anladim hayirlisi inşallah.tup bebek de %100 kesin deil bu ihtimali de dusun sonra daha cok uzulme
Tabiki kesindeğil. Sebepsiz kısırlıkta %40 şansveriyorlar 50 bile değil. Ama bizim sorunumuz doktorun dediği zamanda yapılan ilişkide kasmamız. Çünkü eşimle hep mecburiyetten olmayacak demiştik. Şimdi yorgunluktan gözlerimiz kapansa bile doktor bugün demişti modundayız. Ondan kurtulmuş olacağız. Olursa Allah'tan olmazsa Allah'tan. Hazırım her sonuca.

senin eşinin sperm sayisi nasıldı neden aşılma tercih ettinuz

Esim 2 kez orenk verdi 2 ay arayla sarnm ilkinde sınırdaydı.stres yaptım dedi sonrakinde sonuc iyiydi ama tam bilmiyorum % faln.
Dra sordm sonra ne yapilcak olmuyor dedim asilma yapcaz dedi

Bizim bu ilk ornegimizdi eşim böbrek taşından ameliyat falan oldu yani bayagi stresliydi belkide o etkiledi bilmiyorum ki

Iyi pazarlar kizlar.
Once sol şimdi de sağ kasığımda ağrı var yumurta çatlayabilirmi acba erken daha bugun 10.gün regl ilcak gibi ağrı

Iyi pazarlar kizlar.
Once sol şimdi de sağ kasığımda ağrı var yumurta çatlayabilirmi acba erken daha bugun 10.gün regl ilcak gibi ağrı

Canim senin yumurtan vardi ya bence catlicak olabilir sen iliskiyi ihmal etme ve cok kafana takiorsan doktorun baksin catlamismi diye

Canim senin yumurtan vardi ya bence catlicak olabilir sen iliskiyi ihmal etme ve cok kafana takiorsan doktorun baksin catlamismi diye

İnşallah çatlamamıştır.
Durunlar biraz sıkıntılı bursadaki eylem varya bnm eşimde orda stresli ve her zmn ewde deil hafta sonunu kaçırdık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…