Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhaba kızlar bende yarın çatlatma iğnemi vurunacağım ama dün kasığımda bi ağrı oldu şimdide ağrıyor biraz bugünde akıntım arttı acaba kendiliğinden mi çatladı çok merak ediyorum doktorda perşembe cuma ilişki olur demişti ama ağrım olunca belki çatlamıştır die bugünde oldu bilmem hayırlısı artık

Iyi aksamlar klomen kullananlar...
bende yarın doktor a gidecegim yumuslarim buyumusse bende catlatma ignesi olacağım bu da 3. Denenem olacak...
hepimizin hakkinda hayırlısı olsun...

Femara kullanalı 3. Gün yarın doktora gidecek varsa bu ilacı sorabilir mi? Biraz araştırdım nette klomeni herkese veriyorlar ama çok etkili değil yqzıyor. Femara için rahim duvarını besleyip kalınlaştırdığı vs yazıyor. Madem fark var neden başta vermiyolar bu tarz ilaçları? Kafam karıştı. Gerçi benim için artık bir önemi yok. Tüp bebeği taktım. İstanbulda 2 merkez seçtim biri medical park diğeri bahçeli fulya haftaya görüşmeye gideceğim ikisiyle de. Kısmetse regl olduğumda hemen tedaviye başlayacağım. Artık uzatmayacağım. Sonrası Allah kerim.

hakkımızda hayırlısı canm...
tüp bebek içinde kesin bakmıyorlar ve hemen tedaviye baslanıyormu bilmiyorum...

Bu doktora gideceğime tüp bebek doktoruna giderim diye düşündüm. İlaç iğne derse o da devam ederim ama en azından tüp bebek için hikayemi bilir. Bu doktorun ben sıkıştırınca ilaç değiştirmesi hoşuma gitmedi. Mesela ilacın etkilerini okudum rahimi kalınlaştırıp gebeliğe hazırlar diyor. Doktorum bana hiç rahimle ilgili bilgi vermedi. Acabalarla upraşmak istemiyorum artık. Tüp bebek yapan bir hastane olursa hemen yapalım dersek zaman kaybetmemiş olurız.

bnm dr da hiç ilaçla ilgili bilgi vermedi sadece büyümesine yardım edicek dedi o kdr..iğne içinde çatlatmak için oldugunu söyledi o kdr. özele gidiyorum ama yinede cok yoğun bi hastne oldugu için pek ayrıntı vermiyorlar..benm muayene sürem 5-8dk sürüyor hamilelerin 15-20 dk fln sanrım

Demek yine bana hüsran
Bana yine hasret var
Yine bana esmer günler düştü eyvah
Yine bana hüsran bana yine hasret var
Yine bana sensiz günler düştü

Selam kizlar ne habersiniz ben 3. Tedavinin ignesini oldum calismalardayiz suanda . Bir kisi bile hamis degilmi yass

Slm kızlar ben bugün gittim dra. Aşılama yapcaktık ama gecen aydan kalma 18mm yumurtam varmış o yuzden bu ayda beklicez. Klomen vermedi kiste dönüşür die. 14.günü çatlama ignesi için gidicem..
Oluşmayan yumurta şimdi hazır bekliyor.inşallah aşılamasız tutar artık.

Kızlar klomeni her ay kullanmayın. Etkisi 3 ay devam ediyormuş zaten. Ben bir ay kullandım olmadı sonraki ay kullanmadan gebe kaldım. Klomendenmiş.

sen şanslıymışsın.. 2.ay hamile kalmışsın...Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin.
ben 3 ay kullandım aşılama olcaktm ama 18mm yumurtam varmıs aşılama yapmıcak.bu ay klomen kullanmadan çatlatma iğnesi kullancam.

Pko var kist var bebek istiyorum dedim verdi adetin 5.gunu kullan dedi bugun adet olmam lazimdi yok ya ne yapacagimi sasirdim bekliyorum

anladm.bekliceksin yapıcak bişey yok. hapını al bekle gelince 5.günü başla

Buda bir hayirdir bak tam umudun kesilmisken :) insallah hayirlisiyla tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…