Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar bugün muayeneye gittim. Doktor herzamanki gibi şaşırdı. Hasta mı oldun diye. Dedim bu ay ne yapacağız. Devam dedi. Tahammülüm kalmadı benim bu ay kaçırdım ama gelecek ay tüp bebek yaptırmak istiyorum dedim. Ben öyle deyince klomen vermedi femara diye başka bir ilaç verdi. 110 tl ilaç. Ben upraşamayacağım kızlar her ay her ay stres. Çok yıprandım. Mayıs ayı reglimin ilk günü tüpbebepe başlayacağım. Yeter gari

Seni cok iyi anliyorun.bnde aybi durumdayim regl olursam ne yapcam diye dusunuyorm.sanrm dr arayip ne zmn geleyim diye sorcam aşılama yapcaz demisti nasl ilerleniyo.ne zmn baslaniyor bilmiyorm

valla en mantıklısı canım hormon oldu bünye hep

Ne yapıcaz ya moralim cok bozuluyor aramızdan kimsede hamile kalamıyor.. bize umut olmuyor..yarn kan talili yaptiricam hem gebelik hem seker fln. Regl olmazsam bugun yarn boşuna stres yapmam

Evet kizlar kimse hamile kalamaddi gitti ya ;( insallah sizde olurda umut olur benim bu ayda umudum yok yumurtan var 2 tane yarin kontrol var okgunlasicak insallah ama essimin sonucu iyi cikmadi .sperminde lokosit fazla cikti bu n edenle morfoloji %1 e dusmus doktor yinede igneni ol eain tedavi olana kadar % 1 de olsa sansimiz var dedi am

bugün adetimin 5. Günü işten kaçarak muayeneye gittim. Her zaman izin alamıyorum. Doktor baktı kist yok güzel dedi. Şimdi ne yapacağız dedim. 6 ay Klomen dedi. Ben her ay aynı stresi yaşamak istemiyorum, sebep yok sonuç yok istemiyorum artık bunu, bu ay da ilaç deneyelim gelecek ay tüp bebek istiyorum dedim. Bunları çatalda yatarken konuştuk Gözlerim doldu söylerken. Muhtemelen zor zamanlar geçirdiğimi anladı aşılama yapmayalım dedi. Zaten aşılama istemiyorum direk tüp bebek yapalım dedim. Şaşkın Şaşkın anlattı aşamaları. Adetin ilk günü gitmek gerekiyormuş. Ilk denemede %25-40 tutma ihtimali var dedi. Valla kararlıyım ben arkadaşlar. Her ay Yaşadığım stres yeter. Her ay en az 5 kez muayene için işten kaçıyorum. Artık arkadaşlar eee bişi derdimi var mı bişi dedikçe cevap veremiyorum. Parasından pulundada değilim. Inşallah tüp bebekle olacak.

Son düzenleme:
slm kızlar..bugun hafif regl belirtileri yasıyorum...
bugun yumurta beyazı gibi bi akıntım oldu? stres topu oldum yaa

Ben buqun Catlatma iğnesi oldum ama kolumdan :/ aynı edki olurmu ilaç edkisisini nezaman gösterir buqun 7 de vuruldum karnımda hafif batmallar var

kızlar kan tahlılım negatif moral sıfır henüz adet olmadım ama heran gelir artık kesın bılıyorum sonucu

hanımlar benim de bugün adet olmam lazımdı en geç yarına dün test yaptım negatifti akıntım var beyaz beyaz umut etsem mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…