Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

12 ve15 gunu gittim hala gelisen yumurta yoktu bugun 17 gunu yarin tekrar gidicem
anladım canım büyük ihtimal bi daha ki adetini bekleyip doktor klomen verir sana da.. adetin 3 . veya 5. günü başlatıyolar.. sana tavsiyem canım iyi bi doktor arastır ve bu tedavin süresince tek bi doktorla devam et.. ben 3. ayım klomende bi kaç doktor değiştirdim sürekli ve hepsi farklı şeyler dedi.. bi devlete bi özele gittim aynı anda özeldeki folikül var dedi gelişmiş dedi devletteki yok dedi .. ve bu durum beni çok yordu. tek bi doktor ayarlayıp bundan sonra sadece ona gitcem inşallah..

Bendee ozele gidiyorum canim maddi olarak cok yoruyo ama yapacak bisey yok mecburum gitmeye
aynen canım özellerde de maddiyat üzerine herşey.. ama en azından cok strese girmiyosun.doktor psikolojik olarak rahatlatıyo . bundan sonra devlet e gitmeyi düşünmüyorum ben de artık..

Anladm cnm senin ne sikayetin var ne zamandr bebek istiyosunz sen kullandn mi klomen ?
evet cnm bu klomende 3. ayım olcak.. yaklasık 1 senedir istiyoruz bebek fakat 3 aydır tedavi oluyorum ama işte yumurtalarım yeterince gelişmiyo malesef.. rahim filmi istedi doktor bu ay da onu yaptırcam. sonra biraz tedaviye ara vercem cünkü cok yoruldum kadın doğum hastahanesi görmek istemiyorum artık..

Bugün 20. Gün progesteron 32 beta hcg 0.1 bu ay da olmadi kızlar . 21. Günde negatif olup sonradan pozitiflesen duydunuz mu hiç 14. Gün catladi

benimde klomen biteli 3 gün oldu ama hiç ağrı şişlik falan yok hepsi geçti gitti. adete daha çok var hap fayda etmedi yumurtalar büyümedi mi acaba doktor beni kontrole çağırmadı o yüzden size soruyorum

Canim benimde oyle 4 ay klomen kullanicas dedi sonra olmazsa rahimnfilmi tuplerde sorunnyoksa 2 ay daha devam

bi benm dr mu tedaviye başlamdn rahim filmi istedi ???
önceden bakıp sorun varmı yokmu ona göre başlasalar olmuyormu yaa. cok kızıyorm drlara...
toplamda 6ay mı klomen kullanmıs olcaksn? inşallah rahim filmin temiz cıkar...hiç gerek kalmaz da hamile kalırsn bu ay

bende 6 ay kullanıcam benden rahim filmi istemedi adetliyken ultrasonla baktı normal dedi

Off kızlar nasılsınız..günler geçmek bilmiyo bir türlü ne zormuş beklemek..kızlar adetin 18. Günündeyim normalde 14. Gün yumurtluyorum.ama klomenden dolayı 9. Günümde yumurtalar gelişmişti.yani erken yumurtladım ve dr kırılmak üzere demişti.sonra ki 4 gün kasık ağrım başladı. ogünden beri ağrım hafifledi ama devam ediyo.bel ve göğüs sızıda eklendi.ağrı bi sol kasığıma bi sağ kasığıma giriyo.sizce bu klomen yüzündenmi yoksa kist mi gebelikmi? Yorumlarınızı merak ediyorum

bende 6 ay kullanıcam benden rahim filmi istemedi adetliyken ultrasonla baktı normal dedi

anladm..ben rahim filmi cektirdim klomene baslamadn once dr cok iyi dedi...sanrm o yuzden 3 ay sonunda aşılma dedi...

hayırlısı canm...
benm hiç agrım fln yok adetimin 23.günündeyim..cok az nadir bi batma oluyor o kdr..geçen ay cok şiddetliydi sürekli oluyordu.sanrm iğne farklı olduğu için..
yumurtan çatladıysa kist olmaz diye tahmin ediyorum ama yinede bilemiyorm...inşallah gebeliktir.

Sağol canım inşallah olumlu sonuç alırız hepimiz

2. Idi bu hiç Ağrı vs olmadı. Bugün kardeşimin eşinin hamile olduğunu öğrendim 6 aylık evli ve istemeden olmuş. Çok sevindim onlar için. Kendime ağlayıp dürüyorum duyduğumdan beri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…