Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

2. Idi bu hiç Ağrı vs olmadı. Bugün kardeşimin eşinin hamile olduğunu öğrendim 6 aylık evli ve istemeden olmuş. Çok sevindim onlar için. Kendime ağlayıp dürüyorum duyduğumdan beri.

Seni cok iyi anlıyorum inşallah bu ay olur...darısı başımıza diyelim..
Bugun kayinvalidem de ardasm 2.bbebeğine hamile onu soyledi bi an senn ne zmn olck diye sorcak sanrm..korktm.
İnşallah rabbim istemeden nasip edenelere ettigi gibi isteyenlere de nasip eder

Benim de çevremde benden başka herkes hamile :KK43: benden 7 8 yaş küçükler bile:KK43: çok mutsuzum

inan seni cok iyi anlıyorum...benmde öyle...evlenen kuzenlerimin hepsinin cocugu var..cevremdekiler artık 2.cocugunu yapıyor.. ben sadece onları tebrık edip izliyorum...benim hamile kalmam,çoçuk sahibi olmam imkansız gibi geliyor...anne olmak benim hayalim..
moralini bozma demek istiyorum sadece sen değilsin..Rabbime hep dua ediyorum "eğer olucaksa sağlıklı olsun yeter" diye..kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz.

inan seni cok iyi anlıyorum...benmde öyle...evlenen kuzenlerimin hepsinin cocugu var..cevremdekiler artık 2.cocugunu yapıyor.. ben sadece onları tebrık edip izliyorum...benim hamile kalmam,çoçuk sahibi olmam imkansız gibi geliyor...anne olmak benim hayalim..
moralini bozma demek istiyorum sadece sen değilsin..Rabbime hep dua ediyorum "eğer olucaksa sağlıklı olsun yeter" diye..kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz.
Evet Allah hayırlısını ve sagliklisini versin Allah büyük. Teşekkür ederim desteğin icin

bende doktora gittim adetin 15.günü bugün.bitane yumurtam olmuş 2 cm miş çatlatma iğnesi verdi.1 yumurta normal mi ??

normal canm 2-3 tne olanlara ikiz üçüz olma ihtimali var derler... iyi olsun gelişsin çatlasın daa 1 tane olsun...inşallah bu ay hamile kalırsn

normal canm 2-3 tne olanlara ikiz üçüz olma ihtimali var derler... iyi olsun gelişsin çatlasın daa 1 tane olsun...inşallah bu ay hamile kalırsn
hatta doktor normalde çatlatma iğnesi vurmuyorum klomen zaten çatlatıyo ama sana yazıcam vurul dedi çatlıycakssa vurmayın dedim vuralım ki yumurtan kontrolde olsun bilelim ne zaman çatlıycanı dedi ,yüzünde hafif, belli belirsiz teBessümle :) şiir gibi oldu ya :KK70:

inş birlikte kalırız :)

hatta doktor normalde çatlatma iğnesi vurmuyorum klomen zaten çatlatıyo ama sana yazıcam vurul dedi çatlıycakssa vurmayın dedim vuralım ki yumurtan kontrolde olsun bilelim ne zaman çatlıycanı dedi ,yüzünde hafif, belli belirsiz teBessümle :) şiir gibi oldu ya :KK70:

inşallah cnm aminnn..
ben beklemedeyim...carsamba gunu gelmesi gerk zmn azaldıkca stres yapıyorm

Evet Allah hayırlısını ve sagliklisini versin Allah büyük. Teşekkür ederim desteğin icin

Bende ayni durumdan muzdaribim eltim 2. Ye hamile daha 1. Ye bakamadigi halde her gidisimde piskin piskin hamileliginden bahsediyo bende artik gorusmyorum onunla herseyde hayir vardir gec olsun guc olmasin bu ayy kismet olsun hepimize insallaahhh

Bende ayni durumdan muzdaribim eltim 2. Ye hamile daha 1. Ye bakamadigi halde her gidisimde piskin piskin hamileliginden bahsediyo bende artik gorusmyorum onunla herseyde hayir vardir gec olsun guc olmasin bu ayy kismet olsun hepimize insallaahhh

Zaten 1 tane oluşur normal bir kadında her ay ilaç kullananlarda 2 3 tane oluşabilir bazen yani eğer yumurtanın kalitesi de iyiyse gayet iyi 20 mm
klomenle 1 tane sağlıklı oluştu canım ya çatlatma iğnesi falan yok, 20 mm olunca vurdu onuda çatlar bu yumurta ama çatlıycağı saati bilelim diye vuruyorum dedi

X