Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kullandığın test erken gösteren miydi? Hani bazıları gününden önce gösteriyor bazıları geçince
Canim adet gunune 2 kala erken gosteren testlerden yaotim golge gibi bisey cikti ama cok silik yani dikkatli bakmak gerekiyor bana pek saglikli sonuc gibi gelmedi oyuzden cok ustunde durnadim dun yaotigim siradan 4 liralik testlerden oda negatif bakalim beklicez mecburen bebek yoksa adet gecikmesin de baska bisey istemiyorum cok can sıkıcı

Cnm mrb.iki gun once igne vuruldum ve dun aksamdan sabaha kadar devam eden akintim ve kasik agrimdan uyuyamadim.doktorum hormonlarda esimin sperm testinde hic bi problem olmadigini soyledi.klomenden iki gun sonra gittim doktora 5 yumurtam gelistigini soyledi uc gun sonra gel dedi sagdaki yumurtanin 21 mm oldugunu soyledi ve sancilarim siddetli sekilde devam ediyo bugun ucuncu gunum.sendede bu sekilde agrilar oldumu .bebis oldugundan dolayimi bu agrilarim tuttumu cok merak ediyorum ki adet sancim da hic olmuyo benim

Slm kizlar nasilsiniz..bugun klomen bitiyor yarnda dra gidicm insallah buyumustur..

Klmonle kimse hamile kalmiyormu yaa moral lazm bizee

Aynen kimseden duymadim daha ya bencede benimde bugun penbe akintim geldi 13. Gun sanirim kirmizilanicam. Yerlesme olabilirmi yoksa gecmi yerlesme icin ;((

Benim de 13. Günüm klomen 1x1 kullandım. Biri 22 mm biri 26 mm , çatlatma iğnesi yapalım bugün dedi ben yine istemedim , geçen ay 21. Gun progesteronum 14.3 tu kendi catlamisti ama gebelik oluşmadı. Bu ay olur inşallah Allâh büyük . Kiste dönüşürse de yapacak bişe yok

neden catlatma iğnesi istemiyorsun?

Ya ben 30 yaşındayım 2.5 yillik evliyim gebelik denemenin 2.ayı ilk gebelik düşündüğümde dr. Â bi gideyim dedim kilom da çok pcos var klomen verelim hemen dedi olur dedim ama bu kadar da zorlamak istemiyorum ilk 1 yıl olursa olur olmazsa ileri tedavilere geçmek istiyorum sonuçta Allahım onun zamanını bilir ve o zamanda verir verecekse çok da zorlamamak lazım illa olsun diye . Böyle düşündüğümden daha erken bulduğumdan öyle yani. Allah herkese hayırlısını versin

hmm anladım.. hayırlısı ne zamansa o zman olsun o zmn :)

Suanda ayni durumdayiz bnmde dunden beri lekelerim var ve sinirlerim cok bozuk cok agrim var ha sokuldu ha sokulecek gibi insallah meleklerimiz bize tutunuyodurrr insaaallaaahhh

Bende ilk kez klomen kullandım.toplam 5 yumurta var.ikisi kırılmak üzere dedi dr.çatlama falanda olmadı.daha önce doğal şekilde 3 kez hamile kaldım.bir gebeliğim devametti bir kızım var.ams 1 yıldır ikinciyi düşünüyoruz olmuyor.dr çok umutlu daha önceden hamile kaldığım için.ama ben endişeliyim.hayırlısıysa olsun inşallah bakalım ne olacak bu ay

İki kere düşük mü yaptınız? İnşallah klomenle hamile kalırsınız kızınızın kardeşi gelir:)) ben de ilk defa klomen kullanıyorum. İnş olumlu sonuç alırım

İki kere düşük mü yaptınız? İnşallah klomenle hamile kalırsınız kızınızın kardeşi gelir:)) ben de ilk defa klomen kullanıyorum. İnş olumlu sonuç alırım
Evet malesef biri kızımdan önce diğeride sonra 2 kez düşük yaptım.kan pıhtılaşması varmış.kızım 8 yaşına geldi.çok istiyo kardeşi olsun.1 yıldır olmuyo.dr bu ay olmazsa rahim filmi çekicem dedi.burda okuduklarım aylarca klomen kullanıyo ama bnim drum sadece bu ay dedi.inşallaj hepimiz kavuşuruz bebişlerimize...

merhaba arkadaşlar bana da doktor klomen verdi bu ay memlekete gittiğimden adet bitince hemen kullanamadım mayıs ayında adet olursam kullanacağım adetin bitiminde 3.4. gün kullan sonra 2 gün geçsin gel demişti size nasl kullanmanızı söylemişti unuttum şimdi bana söylerseniz sevinirim

Bana adetin 2.günü başlattı.akşam 2 tane kullandım 5 gün.9. Gün muayneye gittim.gayet iyi sonuç vermiş ilaç dedi.hemen 1 gün arayla ilişkiye başla dedi.bakalım ne olacak

Kan pıhtılaşması için bi çok kişi hamilelikte iğne vuruyor canım hiç bişi olmaz inş :)) belki bu ay önce bi klomen denemek istemiştir. Her doktorun fikri, sistemi farklı oluyor

korkutma beni ya kistlede ugrasamam simdi

Ilk kullandigimda sagda yumurta olustu solda 30 mm kist ama doktorum hamile klirsan sorun olmaz zdedi.bu sefer solda yumurta olustu kist bnde hep olusuuor pcos var bnde ama regl ile atiyorum.sendede olussada kotkulacak bisey yok telaslanma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…