Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Aa cok ilginc bnde surekli batma ve dolgunluk hissi var bilare 2 3 gundur cok fazla yine kirmizilancakmiyim acaba
Aynen öyle kizz...
Yaa inşallah kizmizilar bu sefer ugramasinlar bizee...
Bu arada 10. Günümüz bugün hayırlısı olur insallah...
Test falan yapmayı ne zaman dusunuyon bana soracak olursan adet i më kadar yapmayı düşünmüyorum sabırlı bi şekilde bekleyeceğim...

Valla bn dayanamadim bugun erkn gblik yptim hayalet gibi 2. Cizgi vardi ama guvenmedim.cumayi bkleyebilirsem cuma ypicm yeni testi

Valla bn dayanamadim bugun erkn gblik yptim hayalet gibi 2. Cizgi vardi ama guvenmedim.cumayi bkleyebilirsem cuma ypicm yeni testi
Hee anladım cnm ben de ilk denemem de erken yapmıştım ve negatif çıkmıştı...
bu ikinci denemem ve bekliyecegim inşallah...
senin ilk denemen mi cnm ?

Ikinci denemem benimde ilk denememde hic test yapmadim zaten 10. Gun kirmizilandim gerek kalmadi ;( simdi neler olucak merak icindeyim. Bu ay daha rahat ve daha takintisiz gecirdim sadece bi kac gundur aklima takildi dun gecede ruya gordum o yuzden sanirim. Ikimizindd ikinci ve 10. Gun ne tesaduf dimi

3.ay klomen denemesindn sonra dr degistirilmeli mi yoksa asilama icin beklenmelimi

Selam kizlar bn 3ay catlatma ignesi yaptrdm tutmadi bu ay hcbsy kullanmadim bgn adet gunum ama duzensiz oldgu icnde gelmems olablr test yaptm silik 2.czgi war ama kanda ckmadi idrar testi bikackez yaptm hepsndede silik war hc boyle olup kan degeri sora artan warmi

Aynen bende çok çok merak icindeyim kizz
ben bi oncekine göre daha iyiyim ama yine malesef stresliyim yaa oldu mu olmadimi falan kafamdaki sorular off...
Evet insallah aynı zaman da hayirlisiyla hamile kaliriz bebislerimiz yasit olur :)

Ikinci denemem benimde ilk denememde hic test yapmadim zaten 10. Gun kirmizilandim gerek kalmadi ;( simdi neler olucak merak icindeyim. Bu ay daha rahat ve daha takintisiz gecirdim sadece bi kac gundur aklima takildi dun gecede ruya gordum o yuzden sanirim. Ikimizindd ikinci ve 10. Gun ne tesaduf dimi

3.ay klomen denemesindn sonra dr degistirilmeli mi yoksa asilama icin beklenmelimi

Ayni seyi dusunuyorum bende bu ay 2 bidahaki olursa 3 olacak ne yapilmali diye dusunuyrum dr u da seviyorum ama daha ii doktorlar oldugu soyleniyor daha ii ne yapabilir diye dusunuyorum yine ilac igne ve bekleme ayni sey olmayacakmi

Ayni seyi dusunuyorum bende bu ay 2 bidahaki olursa 3 olacak ne yapilmali diye dusunuyrum dr u da seviyorum ama daha ii doktorlar oldugu soyleniyor daha ii ne yapabilir diye dusunuyorum yine ilac igne ve bekleme ayni sey olmayacakmi

aynen
aynen
aynen
aynı dusunceler...klomen ve beklme olucak...sanrm ben aşılamayı beklicem olmazsa değiştiricem..
bnde seviyorum dr.mu

aynen
aynen
aynen
aynı dusunceler...klomen ve beklme olucak...sanrm ben aşılamayı beklicem olmazsa değiştiricem..
bnde seviyorum dr.mu

En son konusmamizda her ay sansin %25 demisti. 6 kez denices en garantisi tup bebek onda % 80 demisti asilama icin konustum ayni yontemler sadece spermleri biz enjekte edices dedi.ondada sansin ayni dedi. Birde asilamada kullanilan igneler daha agirmis cok fazla kullanildiginda yumurtaliklari patlatiyor bir daha yumurta uretemiyorsun dedi. Bu bilincte olmasi bile beni.mutlu etti. Ama sanirim sabredip fazla dusunmemek mi lazim bilemiyorumki beklemek zor

bnm dr hıc soylemdı boyle yaparız soyle olur falan diye..bn sordum yine olmazsa napcaz dedm o da olmazsa asılma dedı öyle kaldı...inşallah 3.klomen de tutar yaa...arkdasım 3 de kesin tutar demişti geçen ay ama umudum yok artık...

Olsun daha asilama var tup bebek var yumurtamiz olustuguna bile sukretmek lazim bnce .

Maasaalah sabrina bnde cumaya kadar bklicm gecen ay 1 inde regl olmustum yine olmazsam tutmustur ins ama sanki olckmisim gibi agrilarim
Benim bu sabrim bide ilk baştan beri stres yapmadan olsa çok iyi olacak ta işte...
Bende en son 8 nisan da oldum 29 30 günde bir oluyorum 3, 5 aydir böyle...
inşallah tutmuştur cnm ya
ağrılar belli olmuyor cnm adet ağrısı dersin bi bakmissin hamilesin bu işler böyle Allahın işi ne zaman nasipse kizz...

Slm kizlar nasilsiniz..bugun klomen bitiyor yarnda dra gidicm insallah buyumustur..

Klmonle kimse hamile kalmiyormu yaa moral lazm bizee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…