Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhaba kızlar ben de klomen kullanıyorum. Bir taraftan da çok korkuyorum bazılarında kiste neden olmuş. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Slm kizlar nasilsiniz..bugun klomen bitiyor yarnda dra gidicm insallah buyumustur..

Klmonle kimse hamile kalmiyormu yaa moral lazm bizee
İyiyim bende sen nasılsın cnm...
İnşallah kizz buyumustur yumoslar in...
Aynen bende 2. Sefer klomen kullanıp catlatma ignesi vuruldum bugün 11. Gundeyim bekliyorum hayırlısı...
Aynen hiç mi kalan yok ya 1 kişi bile moral olur bize

Günaydın kızlarr...naılsınız ???
dr.dan geldim...sağ da 23mm olmuş yumurtam birsürüde kucuk vardı...4gün oncesınde 1tane o da 10mmdi..
çok şükür buyumuşş...
dr farklı iğne verdi..2 kez ovitrelle kullanmıstım şimdi pregnyl verdi.. 2 tane dedi..inaşşalh bu ay olur...

dr.dan geldim...sağ da 23mm olmuş yumurtam birsürüde kucuk vardı...4gün oncesınde 1tane o da 10mmdi..
çok şükür buyumuşş...
dr farklı iğne verdi..2 kez ovitrelle kullanmıstım şimdi pregnyl verdi.. 2 tane dedi..inaşşalh bu ay olur...
Ayyy çok sevindim cnm hadi insallah :)

Ayyy çok sevindim cnm hadi insallah :)

teşekkür ederim canm..bnmde moralim düzeldi ilk defa bu kar büyüdü.şaştım...inşallah bu ay olur..kendimi 3.aya şartladım...olmazsa diye düşünmemeye çalışıyorum...pozitif düşünüyorm ki negatif olmasın...ama olursa çok üzülücem

teşekkür ederim canm..bnmde moralim düzeldi ilk defa bu kar büyüdü.şaştım...inşallah bu ay olur..kendimi 3.aya şartladım...olmazsa diye düşünmemeye çalışıyorum...pozitif düşünüyorm ki negatif olmasın...ama olursa çok üzülücem
Hayır öyle düşünme olursa da olmazsa da hayirlisi olsu öyle dua et sen

Hayır öyle düşünme olursa da olmazsa da hayirlisi olsu öyle dua et sen

orası öyle elbette en hayırlısı ne ise öyle olsun diye dua ederm her zaman..eğer kaderimizde anne olmak varsa elbet oluruz yoksa da Allah'ın takdiridir...

çok şükür buyumuşş...
Cok guzel haberler almışsin kizz çok sevindim... maşallah ne güzel... 3. Kez pregnyl verdi he inşallah olur da umut olursun bize cnm...
iğneni saat kacta vuruldun...

Selam kizlar adet gunu yani dun sabah yaptığım test negatif henuz adet olmadim siz klomen kullanirken adetiniz geciktimi geciktiyse kac gun gecikti 3 gundur olan adet olucakmis hissi bel agrilari goguslerdeki hassasiyet gitti hicbisey yok akinti cok azdi oda yok kurudum yumurta catlamadiysa adet gormem dimi ben igne vurulmadim cunki

Selam kizlar adet gunu yani dun sabah yaptığım test negatif henuz adet olmadim siz klomen kullanirken adetiniz geciktimi geciktiyse kac gun gecikti 3 gundur olan adet olucakmis hissi bel agrilari goguslerdeki hassasiyet gitti hicbisey yok akinti cok azdi oda yok kurudum yumurta catlamadiysa adet gormem dimi ben igne vurulmadim cunki
canım yumurta çatlamasa da adet olunuyor. Hatta bi çok insan yumurtlayamasa bile her ay adet olduğu için doktora gitmeden anlayamıyor.

Cok guzel haberler almışsin kizz çok sevindim... maşallah ne güzel... 3. Kez pregnyl verdi he inşallah olur da umut olursun bize cnm...
iğneni saat kacta vuruldun...

Tesekkur ederim cnm.insallah guzl sonuc alirim..3.ayda ilk defa pregnyl kullandm.

Israrda çıkması için erken daha en az 1 hafta gecikneb gerk..inşallah hamilesindir

Tesekkur ederim cnm.insallah guzl sonuc alirim..3.ayda ilk deda pregnyl kullandm.

Israrda çıkması için erken daha en az 1 hafta gecikneb gerk..inşallah hamilesindir
Insallah ama sanmiyorum senin geven ay kacinci gunde gelmisti benim bugun 31. Gun isin garibi belirtiler bicak gibi kesildi ha adet oldum olucam derken hivbisey kalmadi bir hafta beklicem bir hafta icinde olurum aanirim ilac kullandigim icin fazla gecikmez dimi

Insallah ama sanmiyorum senin geven ay kacinci gunde gelmisti benim bugun 31. Gun isin garibi belirtiler bicak gibi kesildi ha adet oldum olucam derken hivbisey kalmadi bir hafta beklicem bir hafta icinde olurum aanirim ilac kullandigim icin fazla gecikmez dimi

Hayirlisi olsn cnm..bnm ilk ay 29.gun geldi 2.ayda iğneyi gec vurdurdm bi gun gecikti tam zamninda geldi yani..
Sebinde bu gunlerde gelmezse sabrt erken idrar icn

Kizlar benimde bugun catlatma ignesinin 14, gunu 24 gunde adet olurum ben pazartesi olmaliydim olmadi dunde olmadi bu sabhtan beri lekeler.gelmeye basladi dr adet gecikince gel dedi ama ben ignenin 14. Gunu gecmeden gitmek.istemedim lekelerin devami gelir aksama cok uzgunum azda olsa umudum vardi sabahtan beri oda kalmadi agliyorum

Kizlar benimde bugun catlatma ignesinin 14, gunu 24 gunde adet olurum ben pazartesi olmaliydim olmadi dunde olmadi bu sabhtan beri lekeler.gelmeye basladi dr adet gecikince gel dedi ama ben ignenin 14. Gunu gecmeden gitmek.istemedim lekelerin devami gelir aksama cok uzgunum azda olsa umudum vardi sabahtan beri oda kalmadi agliyorum

Moralini bozma cnm daha tam gelmemis belki yerlesme lekesi olabilir.oylede oluyomus

X