Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Dur bakalım daha vakit var o belli olmuyor benim 12 mm olan yumurtam 3 gün sonra 22 mm olmuştu gebelik olmadı o ayrı. .. üzülmek için Henüz erken bence :KK66:

Dur bakalım daha vakit var o belli olmuyor benim 12 mm olan yumurtam 3 gün sonra 22 mm olmuştu gebelik olmadı o ayrı. .. üzülmek için Henüz erken bence :KK66:

Oyle tabbii ama umudum kirildi inşallah bu ay olur..olmazsa aşılama olucak sanrim

Merhaba kızlar ķlomen +catlatma ignesi vuruldum nisan in 18 inde yani geçen hafta bugün igneden sonra ki günlerde sürekli bi ateş basması var aniden sicaklama ve sonra sinda hemen üşüme 1 haftadır yani...
Bu 2. Denemem ilk denememde hiç bi ağrı belirti hiç bişey olmamıştı...
Bu sefer neden öyle oldu anlamiyorum...

İğne yaptıranlar 2 hafta geçmeli aradan diolar çünkü iğne de hcg içeriyor ve yanlış pozitif lik olabiliyor diye biliyorum ben

Kizlar bugun catlatmadan sonra 9. Gun. Kasgimda bbatma var. Gerci gecen ayda olmustu. Sizce kan testi ne zamn ypilmali ?
Merhaba benim de bugun 9. Günüm bende kasık ağrısı falan yok ta ateş basması ve sonrasında hemen üşüme var igneden beri.
15 gün falan geçmesi lazım diyorlar genelde

Kizlar bugun catlatmadan sonra 9. Gun. Kasgimda bbatma var. Gerci gecen ayda olmustu. Sizce kan testi ne zamn ypilmali ?
14 gün geçmeli derler. zaten o 14 gün sonu regl zamanı demek oluyor. yani zamanını bekle gecikme yaşarsan test yap. Umarım dayanabilirsin.

14 gün geçmeli derler. zaten o 14 gün sonu regl zamanı demek oluyor. yani zamanını bekle gecikme yaşarsan test yap. Umarım dayanabilirsin.

Hic sanmiyorum. Bugun 10. Gun bugune bile zor geldim. Hatta bu gece ruyamda surekli hamilelikle ilgili seyler gordum. Bitanesinde doktordaydim doktorum bebis gelio dedi oyle gercekciydiki bi an uyanip kocami uyandirip hamileyim diyecektim :) su erken gebelik testlerinden alip bir baksai acaba. Gecen ay igneden sonra 10. Gun regl olmustum cunku

Selam kizlar adete 3 gun kala su erken gebelik testelerinden yaptim cok silik cizgi cikti yani anlamadim goya erken gebelik testi jic bosuna para vermeyin ona okadarucuz testte ayni sonucu verir zaten ki bir gun once yaptigimda golge seklinde ondada cikmisti catlatma ignesi vurulmadim bu arada sadecr kklomen kullandim yarin tekrar yapicam testi guvenemedim

Selam kizlar adete 3 gun kala su erken gebelik testelerinden yaptim cok silik cizgi cikti yani anlamadim goya erken gebelik testi jic bosuna para vermeyin ona okadarucuz testte ayni sonucu verir zaten ki bir gun once yaptigimda golge seklinde ondada cikmisti catlatma ignesi vurulmadim bu arada sadecr kklomen kullandim yarin tekrar yapicam testi guvenemedim

Hadi cnim insallah hayirli haberlerini bekliyoruz :KK66: burda hic hamis haberi okumadim ben hic kalan yokmu yada kalan buraya ugramiyoo;(

Ilk ay hamile kalan olmustu ama 2 aydir kismeden ses cikmiyor..
Bnde ruyamda hep hamilelik goruyorm ama ters çıkıyor.

Bu 2. Ayım benim bugün 11.gün solda 2 tane 11 mm bi tane 16 mm yumurta var . hayirlisi artık ama çok umudum yok açıkçası :KK43:

Klomene devm et dedimi..bnmde tek 10mm yumurtam var 4 gun daha klomen kullancm.carsmba yine gidicem ins buyur
Baska bisey demedi mi

Yok klomen ç. Tesi sondu devam et demedi çarşamba öğleden sonra bi daha bakalım dedi evde LH testi yap dedi iğne YAPMIYORUz geçen ay da kendi catladi bu ay da yaptirmiicam iğne bakalım hayırlısı

Hmm hayirlisi cnm
Insanin morali bozuluyo. İnşallah bu ay tutar artik.asilama yaptıran varmi acba olumlu sonuc hemen alinirmi

X