Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Cano sen insuluin ilaci kullanmis miydin bnde de pko var ama ileri degil...agir degilsun dedi...kilo vermem lazim tabi ama bu insulin glukopaghage kullaniyorum ama midemi cok agritiyo sadece sabah aliyorum...mide koruyucuyla beraber...tavsiyen varmi?
Canim,yemek.arasinda kullandim ben ,..zaten onceleri gunde 1 kullaniyordum klomene baslamadan 2 ye cikartti doktorum..sende yemek arasinda kullan canim ilk zamanlar ishla bulanti vs ters etkisi olsada geciyor vucut alisinca

Canim,yemek.arasinda kullandim ben ,..zaten onceleri gunde 1 kullaniyordum klomene baslamadan 2 ye cikartti doktorum..sende yemek arasinda kullan canim ilk zamanlar ishla bulanti vs ters etkisi olsada geciyor vucut alisinca
Ah canim benim ekim ayinda basladim yarim yarim 2 hafta kullan sonra 1e cikar dedi dokto...o ay zayiflamistim kese olustu ama bos...sonra adet oldum o zamandan beri yani kasimdan beri korkar oldum kullanmadim ilaci...2gun once tekrar basladim...kilo vericem ader bitince yuruyus yapcam insallah benimde guler yuzum...sen kac kilodan kac kiloya dustun canim ayiptr sormasi...

herkese merhaba geçen aylarda siteye çok giriyordum ama bu ay girmedim.yeni hamişler var çok sevindim allah herkese versin.kızlar bi şey soracağım sizler çatlatma iğnesi gününü nasıl hesaplıyorsunuz yani yapıldığı günden mi hesaplıyorsunuz ertesi günden mi

Cano sen insuluin ilaci kullanmis miydin bnde de pko var ama ileri degil...agir degilsun dedi...kilo vermem lazim tabi ama bu insulin glukopaghage kullaniyorum ama midemi cok agritiyo sadece sabah aliyorum...mide koruyucuyla beraber...tavsiyen varmi?
Tok karna atıyorsun değil mu

Yaptirmadim bilmiyorum ama yaptiranlar yapildigi gunden sayiyo 15.gun falan kan verirsin...

Canim ben baya baya kiloluyum diyim en.yakin 3 lu rakalmlardayim

Soruyorum cunku ben de de kilo var ve uzuluyorum hep birakiyorum basliyorum diyete?
Canim kullan gercekten glifor ise yariyor ben evlenmeden oncede kullaniyordum gunde 1 tane eminimki glifor vesilesiyle hamile kalmistim o zamanlardada..dusukten sonra devam etmemistim ama yeniden baslamistim sukurler olsun ki

Canim kullan gercekten glifor ise yariyor ben evlenmeden oncede kullaniyordum gunde 1 tane eminimki glifor vesilesiyle hamile kalmistim o zamanlardada..dusukten sonra devam etmemistim ama yeniden baslamistim sukurler olsun ki
Basladim cano midem daha iyi simdi...aksama da yarim alirim...75 kiloydum 70e dustum 60 olmam lazim bakalim maraton basladi...hormonlar dengede deniliyo ama yok yokyeniden basladim dedin ya ne kadar sure sonra kldin cano..k.bakma hep soruyorum ama ne yaparsam yapim kilo vermem ve bu ilaci kullanmam gerekiyo...

normalde 28. günde adet olurdum.ama klomen adetlerimi uzattı.iğne yaptırdığım iki ayda da 29.gün adet oldum.iğne yaptırmayıp sadece klomen kullandığımda adetimin 31.günü kırmızılar geldi.bu gün adetimin 30. iğnenin 17.günü.ama sancılarım var adet gelecek gibi.özellikle bu gün çok var.dün bekliyordum adeti olmadım ama müthiş sancım var sivilceler çıktı ve klasik göğüs ağrılarım var.

Evet cano hic birakma devam et mutlaka..allahin izniyle dualarim sizinle..hep burdayim ben sizinde guzel haberlerinizi duymak istiyorum insallah bende saglikli.bir sekilde devam ederim gebeligimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…