Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Yani heycan var endise var,,Ama Allahin izniyle guzel gecirecegime inaniyorum insallah..haftaya persembe veya cuma gidecem doktora gittigimde gorurum .ins bebisimin kesesini ve bebisimi:KK33:

Kizlar ben ovitrelle olmustm bgun 12.gunum igneden sonra test yaptm ikinci cizgi silik ama war goruluyo hala ilacn etkisi olablrmi cok net deil cizgi kafam cok karisti

kızlar ben ne yapacağım benimde yarin iğnenin 14 günü daha önce 5.günü ve 7 günü yaptırdım test 5.günü 6.3 7 .günü ise 2.1 çıktı bende bir daha baktırmalısın kanda evde idrar testi yaptım hep negatif 4 gün sonra da adet tarihim adetimimi bekleyin yoksa yaptırım mi bu arada sivilce de çıktı herzaman ki adet belirtim olarak

Kız Nerelerdesin ne oldu durumun nasıl?

Merhaba kuzum, kusura bakmayin size yazamadim iki gundur basla dertlerle ugrasiyorum. Kan testi negatif, adetim de gelmedi. Bekliyorum gelsin diye. Kistimle agrilarla yasayip gidiyorum :))
Ne kusuru canim merak ettik..naptin diye..hayirlisi olsun canimm...gecmis olsun...

arkadaslar bir şey sorcam, benim bu ay ikinci klomen tedavime basladı doktor günde üç hapla. bugün adetimin sekizinci günü. şimdiye kadar hep kahverengi leke idi. yeni bugün yoğun kanamam başladı. ilaç ı almamın da bugün 4. günü . bi sıkıntı olur mu ,bi terslik var sanki benim durumumda :KK43:

hiç bilmiyorum canım biraz daha bekleyim diyorum ama umudum hiç yok hiç bi belirtim yok :KK43: sende belirti varmı. sonucu öğrenince yaz buraya
Yarin 14 bida yapcam test ewde artk o kesin snuctur herlde belirti sol kasgmdaki yumrta buyumstu orda bi sızı oluyo sdce bska belirti yok.dunden beri bogazm sis gribim vucdmn heryeri agriyo belirti warsada hastalktan bisi anlamiyorm maalesef

Ben de regl olmak istriyorum artık. 14. günü test yaptırdım negatifti. Şimdi 18. günümdeyim. Maydanoz, soğan suyu hepsini içiyorum. ama düzensiz tabii. :KK61:

X