Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ben yarın kan testi veriyorum kızlar Hiç umudum yok ama hayırlısı olsun. Bundan sonra ilaç kullanmamaya karar verdim. Biraz doğal yollara vereceğim kendimi. Bugün yine unuttum soğan yedim. Çiğ soğan düşüge sebep olmuyordu di mi ? Kaynatılan soğan kabuğu rahmi temizliyordu ? Ben 1 sogan yedim bugün küçük boyutta.

Idrar testi yaptinmi?oyle deme belki 2.hamisimiz sen olursun kizzz

Idrar testi yaptinmi?oyle deme belki 2.hamisimiz sen olursun kizzz
Yavrum artık odaklanmamaya karar verdim. Kendimi çok kaptırdım. İdrar testi falan yapmayacagım. Yarın cıkarsa kanda görürüm. Çıkmazsa da bilemem. Ateşime bakıyorum sadece kaç gündür, hep 36.8 di. Salı 36.9 bugün de 37 oldu. Bakalım ateş işi yalansa benle ortaya çıkacak :)

Yavruuuum o yalan degil cidden bi soguk alginligin yoksa gebelik de cikiyo atrs tecrubeyle sabitdustu adet oldum...4 ay bakiyorum hep ayni oldum..adetin ne zaman...igne olali kac gun gecti canoooii

Yavruuuum o yalan degil cidden bi soguk alginligin yoksa gebelik de cikiyo atrs tecrubeyle sabitdustu adet oldum...4 ay bakiyorum hep ayni oldum..adetin ne zaman...igne olali kac gun gecti canoooii
Yarın iğnenin 14. günü adetim de 2-3 gün sonra herhalde. Ama sivilcem falan çıkardı hiç çıkmadı belki de gecikecek adet iğne yüzünden.

Hiç idrar testi yaptın mı sen?

Kızlar beklenenden önce gördüm bende kırmızıyı. Yarına randevu aldım sizce ilaca başlar mı?

kızlar ben ne yapacağım benimde yarin iğnenin 14 günü daha önce 5.günü ve 7 günü yaptırdım test 5.günü 6.3 7 .günü ise 2.1 çıktı bende bir daha baktırmalısın kanda evde idrar testi yaptım hep negatif 4 gün sonra da adet tarihim adetimimi bekleyin yoksa yaptırım mi bu arada sivilce de çıktı herzaman ki adet belirtim olarak
Yarın iğnenin 14. günü adetim de 2-3 gün sonra herhalde. Ama sivilcem falan çıkardı hiç çıkmadı belki de gecikecek adet iğne yüzünden.

Canım boşuna efor sarfetme bekle, adet gününden önce belli olmuyor zaten.

Kizlar benim.daha once kendiligimden hamile kaldigim bir.dusugum oldu ve sonrasinda bir ay dikkat ettik..yeni yilda baslariz dedik sonra....ama dusukten bu zamana kadar adetlerim hep 2 ayi buldu..bizde ocakta denedik yinede olmadi ,tekrar doktoruma gittim kontrole bebek istiyoruz dedim adet dongum uzun olunca doktor mutlaka yumurtlamada sikinti vardir dedi ve ultrasondada ileri pko var dedi.cok sasirdi asiri derecede baskinmis..neyse gligor 1000mg sabah aksam 1 tane, inofolic sase 1 tane ve adetin 5. Gunu sabah aksam 1 klomen kullandim Allahin izniyle anne olmaya adayim insallah..Rabbim sonuna kadar saglikli hayirli agiz tadiyla getirir insallah kucahimiza aldigimizi,buyuttugumuzu de goruruz..uzun oldu biraz ama belirtilerimi de yazcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…