Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Amin canım hepimize inşallah sen nezamdır istiyosun bebek ?
İnşallah tatlım ben 2 yıldır evliyim 1 yıldır istiyoruz ilk yıl eşim askere gitti öyle onla geçti şuan bi sıkıntımız yok Hamdolsun klomen kullandım nasip olmadı bu ay adet oldum işte 3 gündür yıkanmışım bu ay ara verecez diğer ay tekrar tedaviye başlarız dedi doktorum öyle beklemedeyiz yani herşeyin hayırlısı olsun sen ne zamandan istiyorsun canım? ?

Anladım canım zor bi durum Allahım yaşatmasın kimseye inşallah herkese naip etsin içindede bizlere inşallah...Ben aslında yeni evliyim 7 ay oldu evlendiqim ilk ay hamile kaldım hemen sonra düşük yaptım kasımda 1 adet dönemi bkledim şimdi 4 ay oldu hala qelen qiden yok yumurtalarım hem büyüyo hem çatlıo dıo doktor ama sırf ben acele ettiqim ve cok istediqim için bu ay klomeni bi dene bakalım dedi ole baslıycam işte yarın canım böle yani...

Gunaydin kizcelerimmm,nasilsiniz var mi bat yaklasan?
Sanada Günaydın cici anne adayı :) ben iyiyim hamd olsun sen de durumlar nasıl? Valla benimde adetim biteli 3 gün oldu bu ay tedavi yok bakalım .bide bişey sorayım canım bu sabah akıntım da artma oldu böyle uzun uzun geldi acaba yumurtlama zamanım mı? ?ama erken değil mi şaşırdım kaldım

Amin amin inşallah canım. Daha senin için erken acele etme yani. Şuan adetli misin? ?

Klomen bitti. Ertesi gunu yani 10. Gun Doktora gidince 3 dene yumosum olusmus. 16,18,18mm olarak. Doktorum cok sevindi ultrasonda gorunce ilk seferde cevao verince doktorumda sasirdi cok sevincle soyledi.. O gunusu ve ertesi gunu Vurunmak uzere birde fostimon75lik flakon verdi .. Catlatma ignesi vermedi daha once hamile kaldin ve ilk denemiz zaten birkac gun icinde catlayacak gibi duruyor dedi..bu sefer normal deneyelim dedi..bu arada ben ocaktan beri kilo vermek icin cabaliyordum 11 kilo kadar verdim bu zamana doktor destekledigini ve devam.etmemi soyledi ..neyse bende bel agrisi basladi once 4 gun surdu sonra bel.agrisi gecti gogus ucu acisi basladi.ayni gunes.yanigi gibi bir aci..bata bata 6 gun kala meraktan test yaptim birsey yok ama aksam iz belirmis..sonra yine oyle derken 3 gun kala yaptiklarim aninda belirdi hafiften iste boyle insallah guzel bir sekilde devam. Eder.

Hiç belli olmuo canım benim adetim 28 günde bir olur hiç şaşmaz saati bile bellidir mesela nerdeyse normalde doktorlara göre 14.bilemedin 15.gün yumurtam çatlıo ama gecen ay 11.gün ondan önceki ay 20.gün çatladı sen akıntıya dikkat et boş geçme...

Olur inşallah allahın izniyle sabır sabır :)

Amin amin inşallah canım. Daha senin için erken acele etme yani. Şuan adetli misin? ?
Evet adetliyim canım..Ya ben hep erken yaşta anne olmak istemişimdir 24 yaşındayım daha yok bide düşük olunca yeniden hemen istiosun bastıramıosun içindeki o duyguyu...

Hımm anladım canım işte benim adetler pek düzenli değil geçen ay klomen kullanca adetin 16.günümden sonra böyle akıntı görmüştüm bayağı ıslanıyordm şimdi adetin 10.günü. bakalım böyle devam etse yumurtlama dan şüphelenecem

Derse gircem.simdi sorulariniz olursa cevaplarim canlar ..hep dualarimdasinizzz

Evet adetliyim canım..Ya ben hep erken yaşta anne olmak istemişimdir 24 yaşındayım daha yok bide düşük olunca yeniden hemen istiosun bastıramıosun içindeki o duyguyu...

Anlıyorum canım inşallah rabbim kısmet eder herkese. Benimde yaşım gecen hafta 23 oldu :)

Cano sen insuluin ilaci kullanmis miydin bnde de pko var ama ileri degil...agir degilsun dedi...kilo vermem lazim tabi ama bu insulin glukopaghage kullaniyorum ama midemi cok agritiyo sadece sabah aliyorum...mide koruyucuyla beraber...tavsiyen varmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…