Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bu ay ilaçsız kontrol yapıldı. Yumurta 22 cm olmuştu ilişki Önerdi 2 gün sonra gittiğimde çatlamış inşallah regl olmazsın rahat ol stres yapma demişti. Hiç belirti yok Göğüs hassasiyeti falan regl olacak gibi hatta demiştim önceki gün bügünde birşey yoktu taki duşta farkeder kadar

Bu kadar hafif pembe ciktigina gore hamilelik cok yeni, kan sonucun maksimum 20 lerdedir. Kan testi ver sen bak hamilesin.
Ah bitanem.insallahhh insallah sen.ben isteyen dileyen herkese versib mevlam.hic dilimden dusmuyor dualar.bazen de kendime kiziyorum cok kafami takiyorum diye.ama duasizda olmuyor..Rabbim geri cevirmesin inss

mrb arkadaslar ben de bu ay ilk kez klomen kullandım. doktor yeterince gelişmemiş yumurtalar dedi ama ilişki günleri verdi değerlendirdik.bugün adetimin 32. günü ve dünde bugn de biraz leke geldi. normalde 40 45 günde bir adet olurum. dün de bugün de gebelik test yaptım cok silik çizgi çıktı ne oluyor anlamadım bir hafta önce gittim kan testi negatif idi.ve bogazlarım çok kötü doktor antibiyotik ilaçlar filan verdi kullanayım mı sizce doktora tekrar çarşamba gitcem.. ne yapmalıyım, bu kahverengi leke adet mi oluyorum acaba..

Yumurta takibinde doktora sordum Boğaz'ım çok ağrıyor kbb A gideceğim ilaç verecek kullanmalısınız. Ilaçsız atlat kullanma Sakın dedi. Bir kadındoğumcıya danış derim

Canim sakin kullanma,testteki cikan ikinci silik cizgi her zaman yuksek ihtimal pozitiftir.yarin bence kan ver senin.gunun gecmis ve supheli bir durumdasin hasta oldugun icin.

hmm anladım çok teşekkürler.. atlatmaya çalışmalıyım ilaçsız . doktora gitmeden gece bi ilaç da almıştım aslında ağrı kesici inşallah sıkıntı olmaz

evet cok zor oluyor ilaçsız atlatmak. çarşam ba ya randevu aldım ancak o zaman gidebileceğim kadındoğumcu ya. pek umudum yok ama,bakalım nasip artık..

Benimde Çarşamba bat ancak bugünkü pıhtı adet olacağımı gösterdi. Cuma bende giderim Klomen verir mi bilmiyorum

Kızlar varmı güzel haber
bnm regl 4.günü yarn klomene başlıyorum.dr başla boşa geçmesin ay dedi yanımda hapım.

bna alıntı yapark cvp yazın teldn tek tek okuyanıyorum nete zor giriyorum

Canim sen nerelerdesin ?

Ne zor seymis bu surec, benim bel kalca kasik cok agriyor, ates 3 gundur 36.8. Insallah iyi gidiyorumdur, oluyordur. Yarina bi gorsem pozitifi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…