Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ya predictor beni cok yaniltti belirgin silik cikti ama kanda negatif, hatta onceki gebeligimde ben kaliteli bir idrar testiyle hatira saklamak istedim ama onda pozitif cikarmadi bile .o kadar ilginc bir test,baya vukuatli..he dogru cikaranda var mi var ama silik sonuca guvenme derim peredictorda..bence ucuz testler daha guvenilir.
Canim kaninda hcg olmazsa, arada hatali testler olsa dahi bi test cizgi cikaramaz. Muhtemelen gebe kaliyorsun ama tutunamiyor bebek ondan degerler cikmiyo cunku yakin bi zamanda adet olacaksin ve dusecek oluyor. Adetimizin parcacikli geldigi zamanlarin bi kisminda tutunamayan cocuklarimiz dusermis.

Canim kaninda hcg olmazsa, arada hatali testler olsa dahi bi test cizgi cikaramaz. Muhtemelen gebe kaliyorsun ama tutunamiyor bebek ondan degerler cikmiyo cunku yakin bi zamanda adet olacaksin ve dusecek oluyor. Adetimizin parcacikli geldigi zamanlarin bi kisminda tutunamayan cocuklarimiz dusermis.
Beni.cok.aglatti.bu predictor :KK42::KK67:

Evet canim ben adetin 5. Gunu kullanmaya basladim sabah aksam birtane..bittiginin ertesi gunu yani 10. Gun kontrole gittim.gayet guzeldi sonucum ama iki tanede bu igneden verdi. Ogunu oglen saati yani 10. Gun Ve 11. Gunleri vurdurdum iste bekliyorum adetime de 6 gun var

Hımm anladım şifa olur inşallah canım. Ama doktor bana klomenden bahsetmedi direk iğne dedi belki aynı şeyler değil yani seninki gibi olmayabilir neyse artık onuda bi sonraki ay anlarız inşallah gerek kalmaz tabi :)

Evet canım ben öyle biliyorum adetin 2.günü başlayıp 12.günü ne kadar kullanıyorsun daha sonra bırakıyorsun .istiyorsan sende başka 12.günü ne kadar ye daha sonra bırak. Boşa geçmesinden iyidir :)
evet, boş geçmemek lazım :KK66:
klomen kullanırken takviye olsun die kullanmak istiodum.. o zaman yarın sabah erkenden aç karnına yapıyorum ve 12.güne kadar devam ediyorum.. :) teşekkür ederim cnaım.. :KK19:

Konu dagitip kendimden bahsedeyim, MEB da Ingilizce Ogretmeniyim ve 4 yildir evliyim ve Antalya da yasiyorum ama Trabzonluyum. Sizler de yaziverin :)

Canin neden sikildi Tubacik ?
Ya yaeim saat once bi kadin var beni taniyo ama bebis istedigimi bilmiyo...hem arkadaslarina kiz diyolar ama erkekte olabilir 4 ay oldu diyo arkadaslarina bi yandan da bana bakarak soyluyo bunlari zaten o kadar hassasim ki bogazima dugumlendi gozyaslarim munibuste aglamamk icin zor tuttum kendimi hani ilkokul cocuklari bnim bunum var baaak der ya yaptigi cocukluk ama oyle uzuldum ki...attim kendimi sahile...

Ya yaeim saat once bi kadin var beni taniyo ama bebis istedigimi bilmiyo...hem arkadaslarina kiz diyolar ama erkekte olabilir 4 ay oldu diyo arkadaslarina bi yandan da bana bakarak soyluyo bunlari zaten o kadar hassasim ki bogazima dugumlendi gozyaslarim munibuste aglamamk icin zor tuttum kendimi hani ilkokul cocuklari bnim bunum var baaak der ya yaptigi cocukluk ama oyle uzuldum ki...attim kendimi sahile...
Canim yaa, cok iyi anliyorum seni... Aklimiz fikrimiz orada ve uzulmeye meyilliyiz ancak bak soyle bi ihtimal de var; hamile olabilirsin fazladan alinganlik bol gozyasi ve duygusallik kaynagi imis :)))

Canim yaa, cok iyi anliyorum seni... Aklimiz fikrimiz orada ve uzulmeye meyilliyiz ancak bak soyle bi ihtimal de var; hamile olabilirsin fazladan alinganlik bol gozyasi ve duygusallik kaynagi imis :)))
Yok ya biliyorum degilim...zaten minibuste dusuyodum ayagim takildi onume gelene bagirdim...offff ya isyana girecek dye korkuyorum ustelik o yeni evli...

X