Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Anladim canim...hayirlisi olsun bak bnde hem merak hemde agridan...ama negatf cikti...bi dahaki ay artik...sabah sabah tek cizgi şakkk diye cikti karsima
Seninki normal olani ama, idrarda hemen cikmazmis. 50 nin ustune cikmasi lazim. En azindan ignenin etkisi cikmis bak. Simdi 12. Gun di mi ?

Çörek otu bal tarçın kürünü yap bence bu ay canım ben yarından sonra başlıyorum zararı yok faydası var
Günaydın canım... çörekotu-tarçın-bal kürüne 2. gün mü başlamak gerekiyor illaki? ben unuttum yapmayı.. şuan 6.günümdeyim.. başlasammı?

Kizlar size onemli bi bilgi daha, agri kesici, hangi turu olursa olsun, yumurta catlamasini engelliyor. Kullanmayin derim.

Buna ne diyosun cano halami gec dollenme?
Canim sen 26-27 diyosun ama 3 gun gecikme payi ordan olabilir bu bir, rahme ulasmasi uzun surebilir ki bu 7 gun. Iki. Ayrica bunlarin hepsi zamaninda olsa bile bazi insanin Hcg degeri gec yukseliyor. Hicbi sey bilemeyiz cano, bekleyeceksin adetin gececek.

Bilmiyorum insallah dedigi gibidir...bkleyelim artik...

Safak 2 cano...ama ben sabah test yaptim cunku karnim cok agridi...bi de kafam rahat olsun umutlanmiiim dedim tek cizgi cikti...biliyodum zaten hissetmiyodum pozitif olacagini...atesim hala 37...
Benimde 36.2 lerdeydi birkac gun bu sabah 36.4 cikti.

İnşallah şifa olur bizlere bu karışımlar cnm Allahın izniyle

Günaydın canım... çörekotu-tarçın-bal kürüne 2. gün mü başlamak gerekiyor illaki? ben unuttum yapmayı.. şuan 6.günümdeyim.. başlasammı?

Evet canım ben öyle biliyorum adetin 2.günü başlayıp 12.günü ne kadar kullanıyorsun daha sonra bırakıyorsun .istiyorsan sende başka 12.günü ne kadar ye daha sonra bırak. Boşa geçmesinden iyidir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…