Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Galiba fostimon igne,,bana doktorum yumoslarim 10. Gunde cok iyi oldugu halde iki flokon vurunmam icin verdi banada..baya pahaliymis hastanenin rapor bolumunden yazdirdik bizde doktorum oyle dedi..niye verdi bilmiyorum ama.

Evet arkadaşımda öyle dedi çok pahalıymş raporlu alınabiliyormş .peki sen o iğneden vuruldun mu canım? ?

Evet arkadaşımda öyle dedi çok pahalıymş raporlu alınabiliyormş .peki sen o iğneden vuruldun mu canım? ?
Evet canim ben 10.gun kontrole gittim 16mm, iki tane 18mm lik 3 yumosum olusmus cok guzel olusmuslardedi. Ama simdi sana ignede vericem bugun ve Yarin muhakkak vurun demisti..bende vurundum.ama ne diye verdi bilmiyom..fostimon 75 lik kullandim ben

Evet canim ben 10.gun kontrole gittim 16mm, iki tane 18mm lik 3 yumosum olusmus cok guzel olusmuslardedi. Ama simdi sana ignede vericem bugun ve Yarin muhakkak vurun demisti..bende vurundum.ama ne diye verdi bilmiyom..fostimon 75 lik kullandim ben

Hımm anladım canım peki sen klomen kullandın mı iğneye verirken?

Kizlar, guvenilir bi site olan eczanemizde com da erken gebelik testi Predictor %50 indirimde. Ben 3 tane depoladim tanesi 7 liraya geliyor, sizde alin derim.

Hımm anladım canım peki sen klomen kullandın mı iğneye verirken?
Evet canim ben adetin 5. Gunu kullanmaya basladim sabah aksam birtane..bittiginin ertesi gunu yani 10. Gun kontrole gittim.gayet guzeldi sonucum ama iki tanede bu igneden verdi. Ogunu oglen saati yani 10. Gun Ve 11. Gunleri vurdurdum iste bekliyorum adetime de 6 gun var

Kizlar size bisey sormak istiyorum :oops:ben bu ay hicbisey kullanmadan yumurta takibi yapiyorum yarin doktora gidicem 13. Gun oluyor yumurtamin gelisip gelismedigine bakicaz. 13. Gunde kac mm olmasi gerekiyor? Bide doktora ne soracagimida bilmiyorum cok fazla aciklamada yapmiyor moralimi bozmamak icin eger bu ay yumurta yoksa diger ay klomen baslicaz dedi bana bi akil verin lutfennnn:KK36:

Bu fostimon nedir ? Bizim catlatma ignesi gibi bi sey mi ? Raporlu kullanim nasil kizlar ?
Fostimon dogal ostrojen fsh mis.okudugum kadariyla.hipofiz bezini uyariyormus falan.ay ogunu sevincten aklima Birsey sormakta gelmedi doktoruma guveniyorum ama bir dahakine yine verirse soracagim.

Kizlar, guvenilir bi site olan eczanemizde com da erken gebelik testi Predictor %50 indirimde. Ben 3 tane depoladim tanesi 7 liraya geliyor, sizde alin derim.
Ya predictor beni cok yaniltti belirgin silik cikti ama kanda negatif, hatta onceki gebeligimde ben kaliteli bir idrar testiyle hatira saklamak istedim ama onda pozitif cikarmadi bile .o kadar ilginc bir test,baya vukuatli..he dogru cikaranda var mi var ama silik sonuca guvenme derim peredictorda..bence ucuz testler daha guvenilir.

Kizlar size bisey sormak istiyorum :oops:ben bu ay hicbisey kullanmadan yumurta takibi yapiyorum yarin doktora gidicem 13. Gun oluyor yumurtamin gelisip gelismedigine bakicaz. 13. Gunde kac mm olmasi gerekiyor? Bide doktora ne soracagimida bilmiyorum cok fazla aciklamada yapmiyor moralimi bozmamak icin eger bu ay yumurta yoksa diger ay klomen baslicaz dedi bana bi akil verin lutfennnn:KK36:
Canim adet uzunluguna gore dolayisiyla kisiden kisiye degiskenlik gosterir onemli olan kaliteli ve yeterli olgunlukta olmasi..genelde 18-22 mm arasi olgunluk.yeterli catlamasi icin diyorlar..doktorlarda bu boyutta olmasini bekliyor..

Ama kacinci gun kac mm boyutta olmasi gerektigini senin adet dongune gore doktorun takibiyle ogreneceksin.yeterli olgunluga gelmiyorsa doktorun tedaviye baslar zaten.

Canim adet uzunluguna gore dolayisiyla kisiden kisiye degiskenlik gosterir onemli olan kaliteli ve yeterli olgunlukta olmasi..genelde 18-22 mm arasi olgunluk.yeterli catlamasi icin diyorlar..doktorlarda bu boyutta olmasini bekliyor..

Kaliteli ve yeterli olgunlukta oldugu nasil anlasiliyor

Kaliteli ve yeterli olgunlukta oldugu nasil anlasiliyor
Ultrasondaki goruntude anlasiliyor.birde yeterli buyukluge gelmisse kendini.belli ediyor zaten.oda 18-22 mm arasi bazi doktora gore 17mm- 24mm arasi bir boyutta olmasi yeterli geliyor..bakalim seninki.kac cikmasi lazim..benim 10. Gun klomenle tabi 16mm ve 18mm yumosum olmustu doktor cok iyi demisti

Ultrasondaki goruntude anlasiliyor.birde yeterli buyukluge gelmisse kendini.belli ediyor zaten.oda 18-22 mm arasi bazi doktora gore 17mm- 24mm arasi bir boyutta olmasi yeterli geliyor..bakalim seninki.kac cikmasi lazim..benim 10. Gun klomenle tabi 16mm ve 18mm yumosum olmustu doktor cok iyi demisti

Kan tahlili yapildi adetin 6. Gunuydu hormon testlerinede bakildi fsh:10 lh:10 du ama cok aciklama yapmadi. Bu degerler nedir tam olarak netten arastirsim ama anlamadim. 9. Gun baktigimizda gec gelisecek gibi gorunoyor dedi

Fsh erkeklik hormonu, yuksek cikarsa dusuge sebep oluyor.
Kan tahlili yapildi adetin 6. Gunuydu hormon testlerinede bakildi fsh:10 lh:10 du ama cok aciklama yapmadi. Bu degerler nedir tam olarak netten arastirsim ama anlamadim. 9. Gun baktigimizda gec gelisecek gibi gorunoyor dedi
sh

X