Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bu da benim 2 dk icinde cikan sonucum, ignenin 7. Gunu bugun.
Ne guzel kipkirmizi belirgin cikmis,insallah adetin gecikincede saglikli bir sekilde. Artarak devam eder bu sonuc.iste heran hazirlikli olmak lazim sonuc degisken olabilir o da vurundugun igneden dolayi,icinde hcg bulunuyor.ama guzel dusunmek en iyisi

Valla ben yumosum.ne zaman catladi bilmiyorum,26 subatta adetimin 10. Gununde ilk kontrolum vardi bana cok Iyi birkac gune catlayacak gibi gozukuyor dedi catlatma ignesi vermicem dedi. Sonra 10 gun boyuncada gunasiri iliski sonra birak,uzerinden bir 10 gun Daha bekleyip test yap dedi.doktorun demesine gore 17 martta test yapcam..ama dayanamadim iste

Insallah ignenin etkisi gecmistir ve bu gercektir, eger idrarda cikiyorsa, 50 uzeri olurmus deger. Benim de kan testi veresim var 2 gun art arda, ancak o zaman belli olur. Haftaya Sali ya test verecegim ve Cuma. Sen de bence bi test yap canim cunku bunun zamanini kacirmissin. 5 dk icinde degismezse yoktur.

Kizlar yarin kan versenize yahu ben bile catladimmm...
Veremiyorum tatlim, okul sabah 8 aksam 16.30 ozel hastaneye de gidemiyorum maas yok henuz :) ayin 15 ine rahatlarim. Ama su asamada ben idrar testini tekrarlayacagim 3 gunde bir, cizgi siliniyosa ignedendir. Ayni kaliyosa ya da koyulasiyosa dogrudur. Ama bel ve kasik agrim devam ediyor beyaz akinti esliginde. Sirtim agriyor, uykuluyum falan. Insallah vardir. Ne kadar net cikmis ama gordun mu benim testi ? Degerin yuksek olmasi lazim bence.

Evet bencede koyu ama iste ignenin hcg si yaniltiyo insani...tamam tatlimda okuldan 1ders izin de mi alamiyosun?

Canim ders arasi boslugum yok ve izin gecen haftalarda iki kez aldim, yeni de atandim bu okula fazla oluosun demesinler. Hastane de yakin degil okula, arac da yok. Ben iyi dusunmek istiyorum. Ignenin etkisi madem 6-10 gun arasi gidermis, haftaya sali garanti sonuc alirim bence.
Offf sizdeki cesaret bnde de olsaydi ya!...bn hic yapamiyorum testi...tek cizgi gorecem diye de icimden bisey gecmiyo olumlu...offff offf
y

Anladim cano...hayirlisi olsun o zaman seninde benimdd kaderimiz ayni beklemek....

Anladim cano...hayirlisi olsun o zaman seninde benimdd kaderimiz ayni beklemek....
Aynen Cano, simdi en azindan biraz merakimi giderdim, daha umutlu bakiyorum her seye. Sen de yarin sabah yapacaksin degil mi ? Oyle demistin. Bizi merakta birakma.

Aynen Cano, simdi en azindan biraz merakimi giderdim, daha umutlu bakiyorum her seye. Sen de yarin sabah yapacaksin degil mi ? Oyle demistin. Bizi merakta birakma.
Bilmiyoruuuuum korkuyoruuuum...ayni sonuc cikacak diye.. beklesemmi adeti diyorum bilemedim?

Çörek otu bal tarçın kürünü yap bence bu ay canım ben yarından sonra başlıyorum zararı yok faydası var
Anladım Cnm çok saol
bana da halam in kızı dedi de keten tohumuyla kestane balini karıştır her sabah aç karnina iç dedi bunu benim ablamin gorumce si içmeye başlamıştı 6 ay önceydi ve şimdi 5 aylık hamile 3 senedir ugrasiyorlardi ve daha çok stresten olmuyordu doktor öyle diyor mus yani bende yarın dan sonra basliyacam içmeye onu

Hımm hiç duymamıştm keten tohumunu. Bende yarın tarçın bal çörek otu macunu na başlayacam inşallah evde hazır var biara yapmıştım kasede halen var onu kullanmayı düşünüyorum yumurtlamaya çok iyi geliyormuş allahın izniyle

Gunaydin kizlar, ben bugun bi idrar testi dah yaptim, artik her gun yapip takip edecegim. Bugun de ikinci cizgi cikti. Simdi 2 gun ara verip bi daha yapacagim cunku bugunku ikinci cizgi dunkune gore nispeten daha soluktu. Demek ki ignenin etkisi var hala yavastan cikiyor. Umarim soluk da olsa hep cizgi cikar

Ayrica kizlar size bi teklifim var, bi hamilelik blogu mu olustursak ? Aklimizda o kadar soru oluyo ki bizim bazen mesela ve umutsuzca biri cevaplasin istiyoruz. Bizim de faydamiz dokunur :) ya da burada bi baslik olusturalim ? Ayrica ben bi liste olusturacagim baska topiclerde yapmislar guzel olmus. Takma adiniz, evlilik suresi, kac aydir denediginizi, ne tedavi gordugunuzu, son adet ve beklenen adeti yazsaniza :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…