Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Gunaydin kizlar,test yaptim henuz cikmadi bisey tabi sonra cikarmi bilemem ama bende cok sasirdim 7 gun kala cikmis olmasina,bence en sagliklisi adet gecsin oyle bakayim.aklimi bulandirmiyim durduk yere..

Gunaydin kizlar,test yaptim henuz cikmadi bisey tabi sonra cikarmi bilemem ama bende cok sasirdim 7 gun kala cikmis olmasina,bence en sagliklisi adet gecsin oyle bakayim.aklimi bulandirmiyim durduk yere..
Tatlim cok sabirsiziz insallah cikar ya. Bu aydan cok umitliyim kendi adima (

Amin inşallah canım ben biraz araştırdım oda klomen gibi yumurtlamaya yardım ediyormuş ama daha etkiliymiş
Galiba fostimon igne,,bana doktorum yumoslarim 10. Gunde cok iyi oldugu halde iki flokon vurunmam icin verdi banada..baya pahaliymis hastanenin rapor bolumunden yazdirdik bizde doktorum oyle dedi..niye verdi bilmiyorum ama.

Ben 10 aylik Evliyim .agustosta kendiligimden hamile kalabilmisim cok buyuk bir supris olmustu ama 6 haftalikken dusuk oldu sonra yeniyilda yeniden deneriz dedik ama baktim adetlerim iki ayda bir gelmeye basladi.hemen doktoruma gittim bana pko var dedi tedavimi basladik bebis istedigim icinde klomen verdi.insallah umutluyum ,doktorum cok mutluydu tedavime cevap verdigim icin,cunku ilk gordugunde ooo sende baya polikistik durum var dedi.dusuk zamani nasil farketmedi bilmiyom ama neyse vardir bunda da bir hayir

Tatlim cok sabirsiziz insallah cikar ya. Bu aydan cok umitliyim kendi adima (
Of hic sorma ya,,klomen kullaninca insan hemen olcakmis gibi hissediyor,cok inaniyor..Allahim hislerimizi yaniltmasin insallah ilk tedavimizde olsun hayirlisiyla..burda dileyen isteyen cabalayan herkesi geri cevirmesin

Buarada eger olmazsa bu ay doger ay yapar miyiz,ara mi veririz bilmiyom.doktorum adet olursan 2. Gunu gel,adet olmazsanda bir hafta bekle sonra gel. Bakalim. Durumuna demisti.ilk oldugu icin catlatma ignesi vermedi kendinden catlayacak gibi duruyor birkac gun icinde dedi, zaten oncesinde gebe kaldigin icin muhtemelen catlama sorunun olmucaktirda dedi..olmazsa bir dahakine verebilirim demisti.ilkini boyle deneyelim bebek olmazsa en azindan adetini duzenler dedi.buda senin icin bir avantaj demisti.

Uslutuba evlilik tarihim 2013sadece ilk klomen tedavisi ayrica pko teshisi...son adet 12subat beklenen aset 14mart

Hadi insallah,birimiz.hamis cikalim.bari.umut.olsun bizlerede yaa,,safak.kac benim 6 gun kaldi
Safak 2 cano...ama ben sabah test yaptim cunku karnim cok agridi...bi de kafam rahat olsun umutlanmiiim dedim tek cizgi cikti...biliyodum zaten hissetmiyodum pozitif olacagini...atesim hala 37...

Tenefus arasi hemencecik burayi aciyorum. Tuba cim benim bugun de ikinci cizgi cikti ama daha silikti. Benim adete daha 8 gun var. Haftaya sali bi idrar testi daha yapacagim, ignedense kesin cikmaz bence cunku su anda bile hafif siliklesti bi gunde. Ben haftaya Cuma ya bekliyorum kirmizilari, bende gogus acisi olurdu daha yok, bi de kasik ve bel baskilari devam ediyor.

Bana su ates mevzusunu anlatsaniza bi :) bugun gidip bi atesilcer alayim, iki gundur sabahlari ter icinde uyaniyorum 6 da ve kendiligimden.
Safak 2 cano...ama ben sabah test yaptim cunku karnim cok agridi...bi de kafam rahat olsun umutlanmiiim dedim tek cizgi cikti...biliyodum zaten hissetmiyodum pozitif olacagini...atesim hala 37...

Anladim canim...hayirlisi olsun bak bnde hem merak hemde agridan...ama negatf cikti...bi dahaki ay artik...sabah sabah tek cizgi şakkk diye cikti karsima

Bana su ates mevzusunu anlatsaniza bi :) bugun gidip bi atesilcer alayim, iki gundur sabahlari ter icinde uyaniyorum 6 da ve kendiligimden.
Tatlim ovulasyon zamanini belirlemk icin kullaniliyo ama bieaz karisik ben onunla yumurtlamayi anlayamadim ama adet olup olmicami anliyorum.. 36.3e falan dusunce geliyo kirmizilar. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…