Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ya sende mi desene bi daha ki aya kaldi işimiz hayırlısı cnm aynen Allahın dediği olur
Peki bidaha doktor a ne zaman gideceksin?
Ben 1 ay sonra çünki doktor 1 ay ara verelim ondan sonra gel dedi

Evet bende canım nasip böyleymiş. Benim doktorda öyle dedi 1ay ara verelim bidahaki ay devam ederiz tedaviye dedi raporlu iğne dedi bende tam anlamadım

Ya sende mi desene bi daha ki aya kaldi işimiz hayırlısı cnm aynen Allahın dediği olur
Peki bidaha doktor a ne zaman gideceksin?
Ben 1 ay sonra çünki doktor 1 ay ara verelim ondan sonra gel dedi

Çörek otu bal tarçın kürünü yap bence bu ay canım ben yarından sonra başlıyorum zararı yok faydası var

Evet canim ignede hcg oldugu icin cikmasi normal..bu yuzden doktorlar igneden 15 gun.sonra kan vermelerini ister.
Ben hamile gibi hissediyorum ya, Cuma gunu bi de kan vereyim. Forumlarda gezindim de bir suru insan boyle cikmis hamile. Ignenin etkisi idrarda nadiren brlli oluyomus zaman gectikce. Bizden hic test yapan var mi ?

Ben hamile gibi hissediyorum ya, Cuma gunu bi de kan vereyim. Forumlarda gezindim de bir suru insan boyle cikmis hamile. Ignenin etkisi idrarda nadiren brlli oluyomus zaman gectikce. Bizden hic test yapan var mi ?
Insallah canim allahim hislerini yaniltmasin,herbirimizin ins

Testi okuldan cikista yaptim.simdi eve geldim baktim ikinci iz belirmis:KK35:

Eklentiler

• 20150311_193805.jpg
    20150311_193805.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 63
  • 20150311_193920.jpg
    20150311_193920.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 60
  • 20150311_193757.jpg
    20150311_193757.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 52
Testlerin arkasında yazıyor zaten 10 dakika sonraki sonuçları ciddiye almayın diye .ilk 5 dk önemli. Ne zaman belirdi ikinci çizgi? ?
Ya ilk.yaptigimda pek inceleyemedim okul tuvetindeydim birine yakalanirim diye :KK56: ilk bakinca sadece ikinci cizginin yer izi belliydi .cantama attim evde baktim cope atmak.icin cikmis.:KK34:

Ya ilk.yaptigimda pek inceleyemedim okul tuvetindeydim birine yakalanirim diye :KK56: ilk bakinca sadece ikinci cizginin yer izi belliydi .cantama attim evde baktim cope atmak.icin cikmis.:KK34:
Canim simdi daha 5 gunun varsa sen de 9. Gununde misin ignede ? Igneden 14 gun sonra adet olunuormus sanirim.

Bu da benim 2 dk icinde cikan sonucum, ignenin 7. Gunu bugun.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    205,5 KB · Görüntüleme: 33
Biz heyecandan oluyoruz, kimsecikler de yok sansimiza, kiz hamis ciksak ne iyi olur ya :)
Ah tatlim.hic sorma yaaa varya ne sevincimiz olur Allahin izniyle.. Ama.iste daha bir hafta olunca insan tereddutte kaliyor..bir tane daha var yarin da mi yapsam yoksa beklesem mi bilemedim o_O erken.ogrenmekte iyi degil ama insan catliyor Gormek istiyor iste,oyle degil mi:KK17:

Ah tatlim.hic sorma yaaa varya ne sevincimiz olur Allahin izniyle.. Ama.iste daha bir hafta olunca insan tereddutte kaliyor..bir tane daha var yarin da mi yapsam yoksa beklesem mi bilemedim o_O erken.ogrenmekte iyi degil ama insan catliyor Gormek istiyor iste,oyle degil mi:KK17:
Senin kacinci gununde bu test canim ?

X