Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bendede göğüs ağrısı oldu ama 2 gündür ağrısı azalmaya başladı klomen hormonları etkiliyor ondan olabilir canım. Benim sadece uclarda biraz ağrı kaldı. Adet tarihimde geldi daha beklemedeyim .
Canim benim ,benimde sadece bel agrim vardi ama dunden beri gogus ucu. Acisi yanmasi Var .baska dikkat ceken etki yok

Canim oyle kafana gore kullanma, doktora git o yonlendirsin.

Ben hic yapmadim bu ovulasyon testini. Doktora gittim dedim acil hamilelik istiyorum, o da Klomen baslatti, sonra yine doktor catlatti yumurtayi, her sey pek kontrol altinda gidiyor :)

Bende hiç yapmadım ovulasyon testi gerçekten işe yarıyor mu peki canım? ?

Kizlar adet olacakmisim gibi kasik agrisi ve sut rengi akinti var bende bugun akinti basladi. Sanki adet oluyor gibi belime vuruyor agrisi. Hissediyorum ya oluyorrr :)

Kizlar adet olacakmisim gibi kasik agrisi ve sut rengi akinti var bende bugun akinti basladi. Sanki adet oluyor gibi belime vuruyor agrisi. Hissediyorum ya oluyorrr :)
Benim bel agrim gecmedi 3 gundur gogus uclarim sizliyor yaniyor sanki.dun aksamda ateslendim hasta olcaktim sanki ama parol bile icmedim,dus alip rahatlamaya calistim .insallah bebisimiz gelsin de katlaniriz gogus acisina falan

Birde klomen kullandigim icin pek umutlanmak istemiyorum..eger hamileysem o zaman inanirim belirtilerin bebisten dolayi olduguna insallah bebebgimdendir..bu halde beklemek daha

Ya Klomenin agrisi gunlerce surmez bence. Benim bugun 4 oldu ilacin vucuttan atilma suresi 48 saat zaten. Sanmam, ama baskaca bi sebep de olabilir tabii.
Birde klomen kullandigim icin pek umutlanmak istemiyorum..eger hamileysem o zaman inanirim belirtilerin bebisten dolayi olduguna insallah bebebgimdendir..bu halde beklemek daha

Klomenle zaten direk hamile kalınması biraz zor çok nadir hamile kalmak zaten genelde klomen ardından iğne verio doktorlar şuan ben progley iğnesi oldum bir hafta oldu bakalım kasiklarim ağrıyor mide bulantısı var falan bekliyoruz işte çünkü bu igneyi olduktan onbeş on altı gün sonra regl goruosun gecikse test yapcaz

Hayrlı geceler kızlar. Bugün yolum çarşıya düşünce eczaneden bi test alayım dedim aldım tabi biliyorum tek çizgi göreceğimi. Adet vaktim gelmiş bi deniyim dedim yaptım eve gelince ve sonuç tek çizgi. demek henüz nasipte yok bakalım allah hayırlısını versin. Adet olmayı bekliyorum artık

Bazı belirtiler de psikolojik oluyor kendi kendimize öyle düşündüğümüz için oluyor bunu unutmayın en iyisi akışına bırakmak.

...Kizlar iyii geceler catlatma ignesinden sonraki 16. Gunumdeyim 8 martta adet olmam lazim di 2 gün gecikti acaba iğne gecikme yapıyor mu ??? en son 13. Günde test yapmıştım ama sonuç negatif çıkmıştı ondan sonra daha test yapmadım
hiç bi ağrım yok ne adetle ilgili nede hamilelik le ilgili
bi kaç gün daha bekliyecem eğer adet olmazsam test yapacam...

Allah hayırlı olanı versin bizde bekliyoruz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…