Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

...Kizlar iyii geceler catlatma ignesinden sonraki 16. Gunumdeyim 8 martta adet olmam lazim di 2 gün gecikti acaba iğne gecikme yapıyor mu ??? en son 13. Günde test yapmıştım ama sonuç negatif çıkmıştı ondan sonra daha test yapmadım
hiç bi ağrım yok ne adetle ilgili nede hamilelik le ilgili
bi kaç gün daha bekliyecem eğer adet olmazsam test yapacam...

Valla canım çatlatma iğnesiyle ilgili bi bilgim yok normalde adetlerin düzenli mi? ?sen bikaç gün sonra tekrar test yap o zaman anlarsın kesin sonucu. Bende 1 hafta daha beklerim olmazsam doktora gidecem inşallah çünkü kistten korkuyorum çünkü klomen kist yapmaya meilli bi ilaç. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Hayrlı geceler kızlar. Bugün yolum çarşıya düşünce eczaneden bi test alayım dedim aldım tabi biliyorum tek çizgi göreceğimi. Adet vaktim gelmiş bi deniyim dedim yaptım eve gelince ve sonuç tek çizgi. :KK43: demek henüz nasipte yok bakalım allah hayırlısını versin. Adet olmayı bekliyorum artık
Uzulme canim brnde adet olacam olacam olamiyorum test yapmaya da cesaretim yok...belli mi olur belki sende bi dahaki aya kalirsin illaki bu ay olacak dye biaey yok nasip...

...Kizlar iyii geceler catlatma ignesinden sonraki 16. Gunumdeyim 8 martta adet olmam lazim di 2 gün gecikti acaba iğne gecikme yapıyor mu ??? en son 13. Günde test yapmıştım ama sonuç negatif çıkmıştı ondan sonra daha test yapmadım
13.gunde tabiki olmaz bugun yada yarin yap tekrar testini hala olmazsan pazar gunune kadar falan kan ver insallah olmlu cikar ...

Valla canım çatlatma iğnesiyle ilgili bi bilgim yok normalde adetlerin düzenli mi? ?sen bikaç gün sonra tekrar test yap o zaman anlarsın kesin sonucu. Bende 1 hafta daha beklerim olmazsam doktora gidecem inşallah çünkü kistten korkuyorum çünkü klomen kist yapmaya meilli bi ilaç. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Evet cnm genelde 28 günde oluyorum
evet bi kaç gün sonra yapayım test tekrar
inşallah belli olur ya
Sen kaçıncı gunundesin cnm
kist de olabilir yani bendede bazılarında oluyormuş ya hamile kalamayinca inşallah olmaz bizde ya
Hakkımızda hayırlısı dediğin gibi cnm

Benimde arada adt olcakmisim gibi ama hafif hafiff agrim oluyo...bi de bazen sagda bazen solda batma var...cumartesi adetim...

13.gunde tabiki olmaz bugun yada yarin yap tekrar testini hala olmazsan pazar gunune kadar falan kan ver insallah olmlu cikar ...
Olur yada olmaz cnm ne bilim belki çıkar diye yaptım meraktan
bakalım 1 2 gün daha geçsin de adet olmazsam yapıcam test tamm cnm inşallah dediğin gibi olumlu çıkar hayırlısı olsun

Hayrlı geceler kızlar. Bugün yolum çarşıya düşünce eczaneden bi test alayım dedim aldım tabi biliyorum tek çizgi göreceğimi. Adet vaktim gelmiş bi deniyim dedim yaptım eve gelince ve sonuç tek çizgi. :KK43: demek henüz nasipte yok bakalım allah hayırlısını versin. Adet olmayı bekliyorum artık
Ben ne tek çizgiler duydum sonradan pozitife dönüşen. Adet günün gelsin geçsin, git kan testi ver cnm, öyle idrara geçmiyor hemen. Belirtiler de bazen az da olsa belli ediyor kendini. Kendini dinle, vücudunu dinle biraz da. İnşallah olur.

Bence hamilesiniz, bazı insanda belirti olmazmış. Gecikme en büyük belirti ama. Gidip bi kan testi verin, o zaman kesin sonuç çıkar. Vallhi bi gün gecikse çatlardım ben, iyi dayanmıssınız.

Evet cnm genelde 28 günde oluyorum
evet bi kaç gün sonra yapayım test tekrar
inşallah belli olur ya
Sen kaçıncı gunundesin cnm
kist de olabilir yani bendede bazılarında oluyormuş ya hamile kalamayinca inşallah olmaz bizde ya
Hakkımızda hayırlısı dediğin gibi cnm
Ben normal olarak 7 Mart'ta olmalıydm tabi benim adetler biraz düzensiz olduğu için. İşte inşallah kist falan çıkmaz canım

Ben ne tek çizgiler duydum sonradan pozitife dönüşen. Adet günün gelsin geçsin, git kan testi ver cnm, öyle idrara geçmiyor hemen. Belirtiler de bazen az da olsa belli ediyor kendini. Kendini dinle, vücudunu dinle biraz da. İnşallah olur.

Adetlerim düzensiz canım yani normalde şuan çoktan adet olmam lazımdı. Bende 1 hafta daha beklemeyi düşünüyorum zaten daha sonra doktora gidecem inşallah. Kist çıkmasında .bide öyle belirti falan yok bende. Hakkımızda hayırlısı canım

Bence hamilesiniz, bazı insanda belirti olmazmış. Gecikme en büyük belirti ama. Gidip bi kan testi verin, o zaman kesin sonuç çıkar. Vallhi bi gün gecikse çatlardım ben, iyi dayanmıssınız.
İnşallah cnm dediğin gibi dir
Evet hiç bi belirti yok kizz bende
İnsan umutlaniyor ama bekleyeceğim bi kaç gün daha çok fazla da umutlanmak ta istemiyorum ama bana bi yandan da adet olacak misim gibi geliyor sonra dan uzulmeyeyim diye de öyle dusunuyorum
Sabrediyorum ve bekliyorum inşallah Allahım hayırlısini verir hepimize

X