Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Slm kızlar bugun yazamadım aileler geldi..
Dr catlama olmus inşallah regl olmazsın dedi..
regl olursam diye klomen verdi.
yarn yurt dısna cıkıcam büyük ihtimalle bosa gecmesn ay dedi
Hadi inşallah hamişsindir. Kendini çok yorma dikkat et yine de :)

Senin adına sevindim hadi bakalım hayırlısı olsun tutar inşallah :)

Hadi inşallah hamişsindir. Kendini çok yorma dikkat et yine de :)

teşekkürler kızlar inşallah hepimizin tutar da hamile oluruz....
hepimizin kasıkta ağrısı oluştu..inşallah hepimizinde bebeği yanındadır...
dr. baktıgında bal peteği gibi ama üçen ve dörtgenler vardı..çatlamış..olmaması için artık bi engel yok ama Allahın takdiri artık...
sağlıklı evlatlar nasip etsin...

Hamile?nrden anladin cano?benim doktor catlatma ignesi yaptirmadi kizgininm kadina ya?garantiye almadi yani?

Hamile?nrden anladin cano?benim doktor catlatma ignesi yaptirmadi kizgininm kadina ya?garantiye almadi yani?
Kasiklarin agriyor ya, doktor yumurtanin catlayip catlamayacagini gormek istemis bence kendiliginden. Benimki garantici.

Amin Cümlemize rabbim nasip eylesin inşallah :)

Kaç günün kaldı tatlım ? Belirti var mı hiç ?
Son 6 gun...belirti arad olan kask agrisi var batma var...sag tarafim tas gbi icimde sıkışıyo boyle...cok yurudugumde belim agriyo...bi de berabr olurken kask agrisi ve batmasi oldu...ama bu neyin belirtisi bilmiyorum adete de benziyo

Sancıların varmı halen canım? ? Benimde bugün çok şiddetli ağrım oldu öğle vakti sanki adet olacakmış gibi. Ama şuan iyiyim geçti yani. Kistten çok korkuyorum
Arada var canim sabah biraz oluyo...geciyo belim agridi bugun cok yurudum...bi dd acayip istahim artti...ne gelirse yiyom ama boyle agzima tursu geliyo gidiyo yani ama bunun bi durumla ilgisi yok bu gunlerdd boyle senin korkmana gerek yok yumurtan catladiysa yada yoksa kist olusmaz

Valla bilmiyorum bilmiyorum biraz tedirginim canım inşallah kist çıkmaz başıma. Doktor çatlamaya yakındır demişti ama kesin emin değilim ne olduğundan. İnşallah tez zamanda yüzümüz güler

Valla bilmiyorum bilmiyorum biraz tedirginim canım inşallah kist çıkmaz başıma. Doktor çatlamaya yakındır demişti ama kesin emin değilim ne olduğundan. İnşallah tez zamanda yüzümüz güler
O zaman catlamistir cano kotu seyleri getrme aklina...bende oyle dusunuyodum bisey cikmadi sukur...ins cikmazda...hayirlisi insallah dualarimiz kabul olur...

Merhaba kizlar benim gogus uclarim cok acimaya basladi ya sutyen takarken cok aciyor .klomenin ne gibi etkileri oldu sizde ya,herseyi hamileleige yormak istemiyorum klomene yoruyorum ama merak ediyorum sizde nasil etkiler yapti bu klomen. 10 gun kaldi

Canim bemde hala gogus belrtisi yok gecen aylatda bugunlerde olurdu ben ya gec adet olucam ya da bi gariplik var...bence o klomenin etkisi degildir yani bende oyle bisey olmadi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…