Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhaba kizlar benim gogus uclarim cok acimaya basladi ya sutyen takarken cok aciyor .klomenin ne gibi etkileri oldu sizde ya,herseyi hamileleige yormak istemiyorum klomene yoruyorum ama merak ediyorum sizde nasil etkiler yapti bu klomen. o_O 10 gun kaldi :KK17:

Bendede göğüs ağrısı oldu ama 2 gündür ağrısı azalmaya başladı klomen hormonları etkiliyor ondan olabilir canım. Benim sadece uclarda biraz ağrı kaldı. Adet tarihimde geldi daha beklemedeyim .

Yok kız sabret bekle daha var vaktin bu ne acele :KK45:
Banane banane yapacam iste persembe adete 2 gun kalmis oluyo...illaki negatf gorecm...hatta kesin calisma gununden 10 gun gecti bu gun yani nevatf cikinca gec dollenme olmustur dyemem cunku garanti gunumu biliyorum...ama garip sirf meraktan yani...hic hamileyim hissi yok icimde...

Banane banane yapacam iste persembe adete 2 gun kalmis oluyo...illaki negatf gorecm...hatta kesin calisma gununden 10 gun gecti bu gun yani nevatf cikinca gec dollenme olmustur dyemem cunku garanti gunumu biliyorum...ama garip sirf meraktan yani...hic hamileyim hissi yok icimde...

Ee valla sen bilirsin canım tek çizgi görmek istiyon heralde benim gibi :)

Benimde hiç yok öyle bi hissim allah hayır etsin :KK43:

bende mı klomen kullansam..kızlar bı fıkır verın daha once hıç klomen kullanmadım.tüp bebiş yaptım o da düştü eşim yazın dondurulmuşu denerız dıo..klomenı kullanmayı denesem mı......
Canim bilmiyorum tup bebek asamasindan sonra yapilir mi cunku rahim farkli asamalar gecirdi...hormonlar da oyle bilemedim yani??,

Aynen canim benimdr su son 1 sattir oyle sicaklik yanma var...
Ya ben hamilelik surecindeymisim gibi hissediyorum. Yani igneden kasiklarim kac gun karincalanabilir ki, belim ve bacaklarima vuruyor bi de mide hassasiyeti var, erken ama sanki oyle gibi :)

Aliskanlik yapti test yapmak hele gecen ay beni gorcektin ovulasyon testi yapa yapa bi baktim alismisim adet oldum bitti lavaboya gidince diyodum bi ovi testi yapiiim:KK48:
Ben hic yapmadim bu ovulasyon testini. Doktora gittim dedim acil hamilelik istiyorum, o da Klomen baslatti, sonra yine doktor catlatti yumurtayi, her sey pek kontrol altinda gidiyor :)

X