Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

7 sene dile kolay ben 7 ayda bu durumdaysam Allah kat be kat yardimcin olsun.amin.ama olumlu dusun hic olmazsa hamile kalabiliyorsun yani bu da guzel bisey.ben tr de doktora gorundum buyuk bir ihtimalle sen her ay yumurtlamiyorsundur dedi acaba seninde durumum buna benzer biseymi.arkadasinada cok sasirdim nasil test nesgatif oldugu halde hamile kalabilmis hayret,demekki bu testlerin dogruluk payi az desene.

psikolojim alt üst zaten sen kaç günde bir adet oluyorsun 26-30 gün arası adet oluyorum düzenli olarak yumurtlamasam adet olurmuyum

gunaydın kızlar :21:
bu klomen kullanmaya nasıl karar veriliyo. yani klomen öncesi neler yapılıyo.
ben de 8 aydır bebek istiyorum ve olmuyr da. doktor neye göre karar veriyor buna merak ettim.

kızlar dışarda yağmur yağıyoo ama güneş çıkmış... her fırtınanın ardından güneş doğarmış

$indir.jpg

gunaydın kızlar :21:
bu klomen kullanmaya nasıl karar veriliyo. yani klomen öncesi neler yapılıyo.
ben de 8 aydır bebek istiyorum ve olmuyr da. doktor neye göre karar veriyor buna merak ettim.

canım benimde 8 aydır olmuodu ama ben doktora 1 yıl dedimmm :KK30::KK30::KK30:

adetin 3. günü vajinal USG baktı ve hormon testleri istedi çok sorun yok pko var ama az seviyede dedi..
ardından eşimden sperm testini istedi..o da normal çıktı şükür..
ondan sonra adetin 21. günü psogesteron testi istedi yumurtlamam varmı diye baktı..yumurtlama var ama yavaş klomenle hızlandıralım dedi..
eğer klomen olmazsa rahim filmi isticem dedi.. bende böle oldu

canım benimde 8 aydır olmuodu ama ben doktora 1 yıl dedimmm :KK30::KK30::KK30:

adetin 3. günü vajinal USG baktı ve hormon testleri istedi çok sorun yok pko var ama az seviyede dedi..
ardından eşimden sperm testini istedi..o da normal çıktı şükür..
ondan sonra adetin 21. günü psogesteron testi istedi yumurtlamam varmı diye baktı..yumurtlama var ama yavaş klomenle hızlandıralım dedi..
eğer klomen olmazsa rahim filmi isticem dedi.. bende böle oldu

canımm çıkmadı mı sonuçlar:18:

psikolojim alt üst zaten sen kaç günde bir adet oluyorsun 26-30 gün arası adet oluyorum düzenli olarak yumurtlamasam adet olurmuyum

Allah yardimcin ve yardimcimiz olsun cnm .ben 44 gunde bir adet oluyorum ama 2 kere doktora gittim bu surec icerisinde bana 2 sindede yumurtlama gerceklesmis dedi.cnm adet olmak demek yumurtladigin anlamina gelmiyormus ben oyle okumustum kalitesiz yumurta yani catlamayan yumurta adet donemine kadar kuculup adetle birlikte atiliyormus atilmayan yumurtada kist yapiyormus.sen yumurtanin catlamadigi konusuna sadece ovulasyon testiylemi karar verdin cnm yoksa doktorda soyledimi.benim bi doktorda sen her ay yumurtlamiyorsundurda dedi.ondan dolayi klomen verdi baska bir problem cikmadi Allaha sukur.

arkadaşlar hangi şehirdesiniz doktora giderken özel hastanemi yoksa devletimi tercih ediyorsunuz

cnm ben ingilterede yasiyorum ama asil memleketim gaziantep.orada hem ozel hemde devlet doktoruna gittim.devletteki klomen verdi.ozel doktora gosterdim bu tedavi surecinin cok sonrasi dedi ve o da glifor aspirin ve climen diye bi ilac verdi.ben de ozel doktorun verdigi gliforla aspirini kullaniyorum simdi adet olduktan sonrada ins klomen ve duphastona baslayacam.yani devlet hastahanesinin doktoru bana daha mantikli geldi.

Allah yardimcin ve yardimcimiz olsun cnm .ben 44 gunde bir adet oluyorum ama 2 kere doktora gittim bu surec icerisinde bana 2 sindede yumurtlama gerceklesmis dedi.cnm adet olmak demek yumurtladigin anlamina gelmiyormus ben oyle okumustum kalitesiz yumurta yani catlamayan yumurta adet donemine kadar kuculup adetle birlikte atiliyormus atilmayan yumurtada kist yapiyormus.sen yumurtanin catlamadigi konusuna sadece ovulasyon testiylemi karar verdin cnm yoksa doktorda soyledimi.benim bi doktorda sen her ay yumurtlamiyorsundurda dedi.ondan dolayi klomen verdi baska bir problem cikmadi Allaha sukur.

2 düşük 2 kürtaj (kalp atışı yoktu) yumurtlama olmasaydı hamile kalmazdım galiba diye düşündüm

X