Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

aynn cnm bunu ilk gittiğim dr. demişti bu gitceğim ne dicek bilmiyorm

ALLAHim yaa ben bu kadar bebefi olmayan kadin oldugunu bilmiyordum kendimdede hemen olmayacak pkodan diye dusunuyordum ama cokk zormus canim sıkıldi iyice RABBim sabrimizi deniyor.ALLAHim ne olur su mubarek aylar hurmetine hepize saglikli hayirli evlatlar nasip eyle.Cevremde kimi arasam evlenmis yada kizlari evlenmis hepsi hamile yada dogurmak uzere ama bebek sahibi olmayan daha cokmus burada ogrendim bunuda.ALLAHim RABBim INSALLAH.cok bekletmez hic birimizi heleki yillarca bebegi olmayanlar INSALLAH en tez zamanda.rabbim evlat nasip eylesin cokk huzunlendim.Dun bir arkadas 13senedir bebegim olmuyor dedi yazisini okuyunca gozlerim doldu oturup hungur hungur aglayasim geldi az degil yillardir anne olmayi bekliyor INSALLAH en kisa zamanda anne olur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım sen çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapmaya başladın ben 5.vuruldum bugün test yapayım dedim şeytan dürttü o ucuz testlerden hemen çizgi belirdi iğnenin etkisidir demi

canım sen çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapmaya başladın ben 5.vuruldum bugün test yapayım dedim şeytan dürttü o ucuz testlerden hemen çizgi belirdi iğnenin etkisidir demi

Ignenin 5. Ve 10.gunu idrar testi yaptim negatif cikti bebegim .Idrar testleri cok zor cikiyor onemli olan kanda cikmasi.idrarda negatif cikip hamile olanlar var pozitif cikipda olmayanlar var . Bekle biraz ostersen bebegim bende bekliyorum 15-16.gunu gelsin diye

aynen sevinmedim zaten sadece merak ettim kimisi iğnenin etkisi ile çıkıyor demişlerdi gerçekten çıkıyormuş test edip onayladım bugün

canım hayırlı olsun bebişin. degerlerin çok güzel. kesenin görünmemesi normal korkulacak bi durum yok. zaten drlar 1500-2000 de kese rahat görlr dyolr. sıkımtı yk yani
benım adet sancısı gıbı oluyor arada 6 gun gectı adetım benden akıntı ıle kahverengı leke geldı normalmı sızce:44::44:

aminnnnnnnnnnnnnnnn
inş. cnm hepimiz birgün olucaz inanıyorm ben bna umudumuzuda hiçbir zamn kaybetmicez meleklerimz bizi duyuyor ve gelecekler
bnde geçen hastanede tanıştım bi bayanla 8 yıl bebeği olmamış her yere gitmiş herşeyi denemiş ama olmamış fakülte doktrları senn bebğin olmaz boşuna uğraşma demişler hatta eşi biyerden bi doktor ismi duymuş son bi doktora daha gidelim demiş eşine ve gitmiş ki çok genç bi bayan mış doktor kadın profesörlere gittik senn çocuğun olmaz dediler dedi bu genç doktr hiç bişey yapamaz bna demiş ama eşi ikna etmiş doktora muayne olmasına doktor aşılama yapıcm sana demiş ve yapmış kadın hamile kalmış inanamamış bebeğini doğurmuş bebeği 3 aylıkken bidaha hamile kalmış şimdi 1 kızı 1 oğlu varmış oda ağır pkoluymuş sabretmiş ümidi bittiği anda bebişleri gelmiş şaşkınlıkla dinlemiştm kadını ve sabrın ve azmin sonnda olucak bebeğin dedi zamnı var dedi burayda gelince herkesin böyle olduğunu gördüm tek olmadığımı anladım bu yolda rabbim tüm annelik duygusunu tatmak isteyene nasip etsin inş. dualarım herkesle

aynen sevinmedim zaten sadece merak ettim kimisi iğnenin etkisi ile çıkıyor demişlerdi gerçekten çıkıyormuş test edip onayladım bugün

INSALLAH sevinirsin kuzum oyle deme canim benim.Bende cikmadi ya yalanci da olsa pozitifi goremedim nasil bir his? :) :) :)

INSALLAH sevinirsin kuzum oyle deme canim benim.Bende cikmadi ya yalanci da olsa pozitifi goremedim nasil bir his? :) :) :)

yalandan olduğunu biliyorsun ya kuzum hiçbirşey hissetmedim ama nisanda kimyasal gebelik geçirdiğimde kıl gibi görmüştüm sevinçten ağlamıştım rabbim bizi yine bu sevinçle en kısa zamanda ağlatır :)

Aminnnn INSALLAH bebegim bem hic bilmiyorum o duyguyu :) :)

Kizlar bugun bir arkadasimla konustuk bir komsusu var 17 yildir olmamis herseyi denemis kadin yok yok yok olmamis yegenini evlatlik aliyor carsamb alacakmis pazartesi ne ogrense begenirsiniz cift cizgiiii buarada yegenini almis.cnk annenin yeni.kocasi babaninda.yeni.karisi istememmis ssanirim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Nasil ?evlatlik aldigi cocugu gerimi vermis?niye veriyorki kendi cocugu olacak diyemi?bence cok bencilce davranilmis daha cift cizgiyi gormus bebegi sagsalim olacakmi olmayacakmi belli degil ayrica belkide bir cocuga sahiplenmis diye ALLAHda ona hemen cocuk vermis hamilr kalmis.Insanlar cok bencil sanki magazadan oyuncak aliyor

Bir aile var 10sene olmadi bebekleri gittiler evlatlik aldilar canim kadin simdi diyorki ben dunyanin en mutlu insaniyim reaimlerinode.gordum minik bebisle :) :) :) ANNElik baska birsey illa kendi karninda olan olmamali bilemeyizki basimiza ne gelecek ♥♥♥

günaydın kızlar,

heyecanla beklemeye devam.

doktor cuma günü gitiiğimde çatlatma iğnesi vermemişti.

cumartesi günü bel ağrısı, kasık ağrısı ve gaz sancısı gibi bir ağrıdan dolayı yolda yürüyemedim. nefesim kesildi ağrıdan.

eve geldim bi baktım afedersin bir yumurtayı kırmışın bütün akını sıvamışın gibi bir görüntü !

ilk defa gördüm böyle bir yoğunluk. demekki yumurta akı gibi akıntı dedikleri bu olsa gerek dedim içimden :)

bakalım. tutturabilmeyi umuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…