Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

[sıze=2][sıze=3]

günaydın kızlar,

heyecanla beklemeye devam.

Doktor cuma günü gitiiğimde çatlatma iğnesi vermemişti.

Cumartesi günü bel ağrısı, kasık ağrısı ve gaz sancısı gibi bir ağrıdan dolayı yolda yürüyemedim. Nefesim kesildi ağrıdan.

Eve geldim bi baktım afedersin bir yumurtayı kırmışın bütün akını sıvamışın gibi bir görüntü !

Ilk defa gördüm böyle bir yoğunluk. Demekki yumurta akı gibi akıntı dedikleri bu olsa gerek dedim içimden :)

bakalım. Tutturabilmeyi umuyorum. [/sıze][/sıze]

evet canım bende ılk defa nısan ve mayıs ayında o akıntıyı oyle yogun gormustum ... Hadı hayırlısı .. ınsallah tutar senın :KK16:

Prensesimmm bende bu ay seker hapina basladimmm sen hangisini kullaniyorsun yazarsan sevinirim ... :KK16:

Canim merhaba bende seker hapi kullaniyorum pkodan dolayimi iciyorsun sende?diaformin kullaniyorum iclerinde en iyisi buymus doktor banada g ile baslauan bisey yazmisti ismini tam hatirlamiyorum ben diaformin aldim.daha sonra doktor degistim iyo yapmissin bu iyi dedi doktorda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb cnm :) benm dha 5. günüm test yapmadım yerlesme kanamasını beklyrm bugunlerde herkeste oluyomu bilgin vrmı

Canim 5 gun cok erken daha :) :) hem yerlesme kanamasi herkeste olmaz 10kadindan 1de olur kuzum :) :) :) benimde 13-14.gunum beklemedeyim persembe kan testine giderim :) :) INSALLAH bebislerimiz gelir bu ay ♥♥♥

Canim 5 gun cok erken daha :) :) hem yerlesme kanamasi herkeste olmaz 10kadindan 1de olur kuzum :) :) :) benimde 13-14.gunum beklemedeyim persembe kan testine giderim :) :) INSALLAH bebislerimiz gelir bu ay ♥♥♥

İNNNŞAAAAALLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHH :) ya güzel haberler almaya ihtyacm var :) benm kasıklaımda cok batmalar oluyodu yürürkrn falan dik duramıyodum bugun pek yok bide idrar oldugunda cooooooooooook cnm yanıyo alayarak uyandım desem yeri var bel agrım arada oluyodu dün bugun cok agrıyo normal mi

X