Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Slm hanimlar bende gittim dra geldimmm klomen tabikiii bakalim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

INSALLAH bebegim lacinci gunun demistin?benim bugun 12.gunum dun lan testim negatif 1.87.Bende tutmadi sanirom yada erken yaptirdim INSALLAH sende tutar kuzum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Senin baya olmuş benim daha 4. günüm nasıl geçiçek 10 gün bilmiyorum karnım davul mübarekk sanarsın 3 aylık hamileyim:) şiştim valla. belki geç döllenme olur bekle biraz daha 1 hafta sonra tekrarla testi bence inş güzel sonuç alırız:))

ahhh canım bende senin gibiyim çarşamba oldum zaman geçmiyor sanki...test yapayım bile düşünüyorum herkes iğneden 14 gün sonra adet olunması lazım diyor ama bakalım bizim nasıl olacak ben pazar günü test yapmayı düşünüyorum senin kaçıncı iğnen ne vuruldun

INSALLAH hayirli guzel haberler alirsin tatlimmmm :) :) evet beklemek zorr benim 12 gun oldu 4gun daha bekleyecegim :) :) :)ayy o gobek var yaaa:)) onun yuzunden dun gittim iki tane 36beden giyiniyorum 40beden pantalon aldimki karnim cok sis sıkamiyorumda aciyo:) :) :)

Adetime 1 hsfta kalasi ogrendm kandegerm 56 gibi birseydi yanilmyrsam insallah olur degern cok guzel masallah.

mrb kızlar bende uzun zamandır klomen kullanıcısıyım.Her ay benim için yeni bir ümitti.1 yıldır gebelik için uğraşıyorum. Sonunda bugün hayırlı haberi aldım ama henüz çok yeni olduğundan kese oluşmamış haftaya oluşur dedi. 3. kullanışımdan sonra klomen bende dış gebeliğe sebep oldu zorlu bir süreçti.3 ay ara verdikten sonra tekrar başladım buda 3. kullanışım ve sondu olmassa bir üst tedaviye geçilecekti. Çünki klomen 4. kullanılıştan sonra yumurtlama tembelliğine sebep oluyomuş.Umarım haftaya sorunsuz bir şekilde güzel netice alırım tekrar dış gebelik olmasından çok endişe ediyorum.niçin yazdım sizlere tavsiyem klomen kullanırken yumurtanın çatladığını anlayabilirisiniz o günü sakın kaçırmayın ben bu zamana kadar bunun farkında değildim.adetin 12. gününden sonra kendinizi iyi dinleyin çok şiddetli kasıklarda ağrı ve kasılmanız oluyorsa biraz gaz sancısına benziyo bilinki yumurtanız çatlıyodur o günü sakın kaçırmayın.tabi öncesindeki 12-14-16. günlerede dikkat edin ben 16. gününde o ağrıyı çok şiddetli hissettim ve o gününün bana şans getirdiğini hissettim bunları anlattım benim tecrübelerim belki sizlerede faydası olur diye...
Gelecek hafta için dualarınızı esirgemeyin....

Ayyy cokkk srvindimm tatlim hayirli olsun INSALLAHHH sag sagilm kucagina almayi RABBim.nasip eylesin :) :) Bizler icinde dua et ALLAHim korusun bebisini ♥♥♥

Merhaba konuyu görünce yazmadan gecmek istemedim bende klomen topigin de coook gezenlerdenim Hikayem uzun suan dunya tatlısı bi kızım oldu on aylik teyzeleri sizi cok ii anlıyorum umutlar hayal kırıklığı vs vs bu yol cok zor yasayan bilir Rabbim hepinize sağlıklı hayırlı evlatlar versin tez zamanda inşallah umudunuzu aslaa kaybetmeyin,dualarimda asla unutmadigim kisilerdir bebek özlemi çekenler yasayan bilir.sevgiyle kalin bol yumurtali bebisli hamisli günler:))

bende de aynı sonuç canım malesef hastalandımmmmmm((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…