Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Dün eşim bana çok zayıf karakterdesin hep senin yüzünden çocuğumuz olmuyor dedi. Halbuki hiçbir sorunum yok canım çok acıyor şu an ağlayarak yazıyorum bunu. sonra sinirden dedi özür diledi ama canım çok acıyor. Allah'ım sen yardım et.

arkadaşlar merhabalar,28 yaşındayım ,ağustosta 12 haftalık bebeğimi kalbi durduğu için kurtaj yapmak zorunda kaldık,doktor 6ay korunun dedi,korunduk 3aydır deniyoruz ama olmuyor adetimin 5.günü doktora gittim süreci hızlandırmak o günden itibaren 5gün süreyle 1adet kullan dedi sonra adetimin 12.günü kontrole gel dedi,baktığında sağda bi tane 16mm ve solda bi tane 30mm yumurta oluşmuştu çok büyümüş bu kadar beklemiyordum 20mm olsaydı iğne yapardık ama artık olmaz dedi,3 gün gü aşırı ilişkiye gir bakalım dedi ama hiç bişey anlamadım,30mm olduğuna göre bu ay gebe kalamam mi yani,yada çatlamıycak mi,bilgisi olan lütfen bişeyler söylesin.

Valla kuzum bende ayni durumdayim keske ne oldugunu bilsem :) :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim daha ilk iğnem canım ovitrelle markası iğnenin valla bende düşünüyorum test yapmayı hafta sonu ama korkuyorum:)))

ah canım ya...

kızınken insan ağzından çıkanı duyamıyor. bence eşinde böyle bir anda söylemiş.

zaten özürde dilemiş.

bence sen bebeğine yoğunlaş.

hem insan affederse kendini daha iyi hissediyor. biliyorki allah ta onu affedecek.

arkadaşlar merhabalar,28 yaşındayım ,ağustosta 12 haftalık bebeğimi kalbi durduğu için kurtaj yapmak zorunda kaldık,doktor 6ay korunun dedi,korunduk 3aydır deniyoruz ama olmuyor adetimin 5.günü doktora gittim süreci hızlandırmak o günden itibaren 5gün süreyle 1adet kullan dedi sonra adetimin 12.günü kontrole gel dedi,baktığında sağda bi tane 16mm ve solda bi tane 30mm yumurta oluşmuştu çok büyümüş bu kadar beklemiyordum 20mm olsaydı iğne yapardık ama artık olmaz dedi,3 gün gü aşırı ilişkiye gir bakalım dedi ama hiç bişey anlamadım,30mm olduğuna göre bu ay gebe kalamam mi yani,yada çatlamıycak mi,bilgisi olan lütfen bişeyler söylesin.[/QUOTE]

16mm yumurta nın 19 - 20 mm e gelince kendiliğinden çatlaması olası. yada çatlatma iğnesiyle.

ama 30 mm olan yumurta artık işlevini kaybetmiş diye biliyorum.

ama allahtan ümit kesilmez.

günleri değerlendir aralıksız.

Cevapladığın için teşekkürler,en kısa zamanda allah hepimize sağlıklı bebekler verir inşallah

benim daha ilk iğnem canım ovitrelle markası iğnenin valla bende düşünüyorum test yapmayı hafta sonu ama korkuyorum:)))
benimde ilk canım dün merakımdan yaptım test ama iğnenin etkisi halen vucudumda belli çift çizgi çıktı pazar 11.gün yapayım diyorumm ama sanıkrım adet gününe kadar tstlere inanmamak lazım :)))))

yumurtanın ideal çatlama boyutu 18-21 m 30 çok büyüdüğü için artık çatlamaz kiste dönüşür adetinle atarsın kisti ama diğer sağdaki 16 mm için çaba sarfedebilirsin eğer çatlama sorunun yoksa o çatlar ve tutabilir ondan ilişki demiştir.

benimde ilk canım dün merakımdan yaptım test ama iğnenin etkisi halen vucudumda belli çift çizgi çıktı pazar 11.gün yapayım diyorumm ama sanıkrım adet gününe kadar tstlere inanmamak lazım :)))))

kimindede günü gelmiş olmasına rağmen pozitif çıkmıyor belli mi olur bu çift çizgi belki bi işaretir sana :))

kimindede günü gelmiş olmasına rağmen pozitif çıkmıyor belli mi olur bu çift çizgi belki bi işaretir sana :))
hahaha inşallah ama daha 5.gündü bugün 6. gün zaman durdu sanki allahtan işe geliyorum kafa dagıtıyorum evde olsam daha sıkıntılı olurdu:)))))

İnşallah canim bide klomen başımıza kalıcı kistler çıkartmaz ,allah korusun

Merhabalar arkadaşar. Bende pko hastasıyım 2.5 senedir evleyim. 6 ay klomen tedavisi gördüm ama bişey olmadı daha sonra 6 ay ara vermemi istedi doktor. Bugün doktora gidicem ara verme sürem doldu. Bundan sonra nasıl bir süreç izlicek nasıl bi tedavi yöntemi uygulacak bilmiyorum . Allah herkesin yardımcısı olsun . İsteyen herkese nasip etsin inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amin canimm INSALLAH RABBim hepimize hayirli saglikli evlatlar naaip eyleain.Herhalde catlatma igneai yapar doktor cunku ilac icerek yaptigin tedavi olumsuz olmus.INSALLAH ilk tedavinle RABBim sevindirir seni

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…