Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bebegim bendede oyle cikmisti biz erken yaptik kuzum.galiba en az 4gun daha bekleyelim ♥♥♥

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen Canim ya nolcak bu stres merakta zaten gunlerde gemiyor benimde senin Dedigin gibi karnimin sag tarafina bastirinca aciyor bugun sertlesmis

evet ancak yaşayanlar bilir bu acıyı bu özlemi. en azından burda birbirini anlayan insanlar var çevremizde bu kadar şanslı değiliz bence.Çünki sizi kimse anlamıyo abarttığınızı düşünüyo kafaya takma deyip geçiyo bizde biliyoruz zaten kafamıza takmamamız gerektiğini sorun bunu başaramamış olmak çünki her ay bizim için yeni bir umut.hiçbirinize kafaya takmayın düşünmeyin demeyeceğim çünki bunu başarmak gerçekten zor kendimden biliyorum sadece sabır ve anlayan insanların desteği bu platformda o yüzden çok anlamlı. Rabbim en kısa sürede bütün özlem çekenlere nasip etsin kendinize iyi bakın

Canim hayirli olsun gozun Aydin darisi basimiza ins merak etme allahin izniyle degildir normal gebeliktir

ateş ölçmedim bilmiyorum ama kasık ağrım hala devam ediyo bide özellikle yürürken ve ani hareket yaptığımda bide ayıptır söylemesi wc ye girdiğim zamanda oluyo çok garip sende oluyomu?

evet bende de öyle sürekli batma oluyo hareket edince bide ben baya bi kiloluyum yemek falan yedikten snra göbek agrlık yapıyo geeralde cok sıkıstırıyo kramplar giriyo durmadan

cnm sana dr.un zayıfla demedimi?

Evet zayifla dedi

Aynen Canim ya nolcak bu stres merakta zaten gunlerde gemiyor benimde senin Dedigin gibi karnimin sag tarafina bastirinca aciyor bugun sertlesmis

Bas donmen var mi peki bebegim?ayy senelerce ugrasan arkadslaea ALLAH en kisa zamanda sagliklichayirli evlatlar versin bir an once

zayıfladn mı ya peki?

Ben hemencecik zayifliyorum ekmek yemiyorum spor yapinca salata yiyorum tatli yemek yok bi bakiyorum 7-8 kilo gitmiss :)) :))birde yemek yeyince sporu birakinca bol tatli yiyince ayni sekilde hopp kilo aliyorum :))

Son düzenleme:

pko lular öle oluyo cnm

Kuzum bem nasil pkoyum doktorda sasiriyor adetim gec olmaz bir kere gecikme olmus ,hic tuy yok ne vucutta ne yuzde kilolu degilim ama gelki kistler bi ton dolu

herkesde aynı olmuyoki gülüm kilo alırsan adetlerin düzensizleşiyo ve tüyleniyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…